Editörler : swat3410
«142214231424142514261427142814291430143114321433»
09 Ağustos 2019 11:27

Arkadaşlar yakın zamanda birbiri ile örtüşen bir duyumum var. Şuan açıkta bulunan personellerden takipsizlik beraat alan ve hakkında adli idari işlem olmayanların görevlerine iadesi ile ilgili çalışma olduğu söylendi. Bayramdan sonraki çok uzak olmayan bir tarihte netleşeceği söyleniyor. Bu duyumum 2 farklı kaynak aracılığıyla aktarıldı inşallah çıkar. Adli davası devam edenler de yanlış anlamasın onlarda aynı şekilde beraat takipsizlik alınca iade edilecektir.
09 Ağustos 2019 11:28

Cumamız mübarek olsun tabbim tüm suçsuz günahsız garibanların iadesini versin inşallah..

fencihg86
Şef
09 Ağustos 2019 11:39

3 yılı geçiktir açıktayım adli takipsizlik aldım 6 ay önce dün emniyete gittim idari devam ediyor dediler fakat idari olarak bir işlem yaşamadım şimdi benim adli bitti idari devam ediyor birde idarinin bitmesi içinmi beklicem

Göktürk2727, 5 yıl önce
Arkadaşlar yakın zamanda birbiri ile örtüşen bir duyumum var. Şuan açıkta bulunan personellerden takipsizlik beraat alan ve hakkında adli idari işlem olmayanların görevlerine iadesi ile ilgili çalışma olduğu söylendi. Bayramdan sonraki çok uzak olmayan bir tarihte netleşeceği söyleniyor. Bu duyumum 2 farklı kaynak aracılığıyla aktarıldı inşallah çıkar. Adli davası devam edenler de yanlış anlamasın onlarda aynı şekilde beraat takipsizlik alınca iade edilecektir.

Zeybek0609
Şef
09 Ağustos 2019 12:43

İnşallah devrem. Emeğin için sağol.
Göktürk2727, 5 yıl önce
09 Ağustos 2019 13:49

Hayirli bereketli cumalar olsun geriye kalan tum masum devreler

Rabbim tum bekleyen masumlarin bekleyisini tez zamanda hayirla sonuclandirsin,daralan gonullerimize insirah ferahligi lutfetsin,fetoyu ve destek verenleri kahretsin,yoneticilere adalet ve basiret versin inşaAllah

Volf61
Şef
09 Ağustos 2019 13:57

Devrem ozeline bakar mısın

Göktürk2727, 5 yıl önce
09 Ağustos 2019 14:23

Adli idari hiçbirşey olmayanlarla ilgili duyumun nedir var mı?
Göktürk2727, 5 yıl önce

Zeybek0609
Şef
09 Ağustos 2019 16:11

Biraz önce Ankara adliyesine gittim. Hiçbir şey yok. 27 aydır ne arayan var ne soran. İnşallah tüm masumlar en kısa sürede iade olur. Bunaldık artık.

Muallim2763
Aday Memur
09 Ağustos 2019 16:46

devrelerim üst devrelerim konu dışı ama bir konuda bilen varsa cevap verir mi eşim bugün hakkari iline atandı ben şanlıurfa da açıktayım benim hakkari ili için ne yapmam gerek buraya sadece dilekçe verip gitsem mi

Eses.26.
Şef
09 Ağustos 2019 18:14

Evrağımın bugün geldiğini öğrendim ve savcı ifadeye çağırdı :)) dosyanızın peşini bırakmayın kapılarında yatın arkadaşlar ifadede ise savcı bey herhangi bir suçlama yöneltmedi nerde okudun şu bu felan. Cuma'ya kadar karar veririm dedi
Eses.26., 5 yıl önce
Arkadaşlar bugün canıma tak edip ortalığı nasıl karıştırdım toplanın anlatayım. Çoğunuz biliyosunuz ki ben 2 buçuk senedir açıktayım ve suçumu dahi bilmemekteydim halen ifadem dahi alınmadı. 2 buçuk senedir adliyeye gidiyorum ve savcı ile görüşüyorum savcı bana sadece emniyet raporun kaldı o da gelsin karar vericem dedi. Savcı bey emniyete yani 43 ilinin TEM şubesine soruşturma evrağını gönderin diye 18 mart da yazdı cevap gelmeyince 2 nisanda daha sonra 18 Nisa'nda 15 mayısda tekrar yazdı yazdıklarını biliyorum çünkü katiple de yüz yüze görüştüğüm de aynı tarihleri bana yazdıklarını söyledi daha sonra 21 Haziran da tekid (uyarı) yazısı yazdı bugün gene gittiğimde savcı izne çıkmış katip evrak hala gelmedi deyince kalktım gittim emniyete TEM şubeye girdim çoğu çay ocağında oturuyorlar durumu iza ettim konuşurken felan tartışma çıktı evrağımı niye göndermiyorsunuz 2 buçuk sene oldu derken iyice derdimi anlattım bazıları dinledi bazıları umrunda olmadı. Dedim ki abi hadi beni dinlemiyorsunuz savcı size daha önce 5 kez yazı ile en son tekid gönderdi ona niye cevap vermediniz deyince hepsinin yüzü düştü bilgilerimi hemen aldılar içeriye odaya girdiler. Hepsinin etekleri tutuştu çünkü tekid yazısının üzerinden 50 gün geçti adamların evraklardan haberi yok dünyadan haberleri yok 250.000 bin nüfuslu ilde bir evrağı 2 buçuk sene bitirememeleri tamamen görevlerini yapmama safsaklamadan başka bişey değil bilmiyorum belki günahlarını alıyorum belki de iş onlardan da çıkmıştır ama adli işlem görmeyenlerin dosyalarının peşine kesinlikle düşsün. Çünkü kimsenin umrunda değil polis arkadaşlarla da çok fazla tartışdım hatta kovdular beni çık git dediler bunlar önemli değil bir daha ki ne baş savcıya çıkarım ölmüş eşşek kurttan Korkmaz. Allah bütün masumların yardımcısı olsun. Jandarma personeliyim

golge0607
Genel Müdür
09 Ağustos 2019 23:53

Günceeeelll...:)sayfamız geceyi zirvede kapatsin

Yumruk5840
Şef
10 Ağustos 2019 02:20

Yok devrem henüz adliyeye gidemedim farklı ildeyim

MeczupAlp, 5 yıl önce
Sana ait veri inceleme raporunu gördünmü sen devre.

10agustos
Memur
10 Ağustos 2019 09:41

3. Yılımıda bugün itibariyle doldurmuş bulunuyorum daha ne kadar bekleyecegiz belli değil Rabbim tüm masumların en kısa zamanda iadesini nasip etsin Bayramınız mübarek olsun kader arkadaşlarım

10 Ağustos 2019 14:19

Bayram oncesi bir arefe gunu gunceli diyelim

Iadeler yagsin İNSAALLAH

Cilekes1004
Genel Müdür
10 Ağustos 2019 16:49

açıkta geçirdiğimiz Son bayram olması temennisiyle...sağlıklı,mutlu,huzurlu,hayırlı bayramlar...bayramınız mübarek olsun kader ve silah arkadaşlarım...

polmem6363
Aday Memur
10 Ağustos 2019 17:16

İnşallah bir daha ki bayramda görevde olmak temennisi ile . Herkese iyi bayramlar .
Cilekes1004, 5 yıl önce
açıkta geçirdiğimiz Son bayram olması temennisiyle...sağlıklı,mutlu,huzurlu,hayırlı bayramlar...bayramınız mübarek olsun kader ve silah arkadaşlarım...

Beymnn3866
Yasaklı
10 Ağustos 2019 22:37

Herkese hayırlı bayramlar dilerim..

Beymnn3866
Yasaklı
10 Ağustos 2019 22:50

Açıkta geçen son bayram olsun tez zamanda iade olursunuz kaderdaslarim inşallah.

FREDY66
Şube Müdürü
10 Ağustos 2019 23:01

Sanki bu dualar kabul olacak gibi Allah hepimiz için hayırlısı ne ise onu nasip etsin. bayramınız kutlu olsun...

yamec
Şef
10 Ağustos 2019 23:20

Bugün itibariyle 4. Yıla girmiş bulunuyorum. İnşaAllah Kurbanımızla birlikte sıkıntılarımız da kesip gider. Boşu boşuna 3 yılımızı zehir ettiler. 3 yılımı zehir edenlere Allah kolay ölüm nasip etmesin. Suçsuz ve mazlumlara iyi bayramlar.

Toplam 39532 mesaj
«142214231424142514261427142814291430143114321433»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi