Editörler : E.Kayı Han
«285286287288289290291292293294295296»

kafkaslımemur
Aday Memur
29 Temmuz 2019 17:36

Hİç kimse gelmedi. Gelenlerde sendika üyesi. Sözleşmeli 10 kişi anca. Burdan atıp tutanların hiç birisi gelmedi. Lafa gelince mangalda kül bırakmıyorlar.

ilyas ortopedi, 5 yıl önce

katılım azmış ama ilk olması açısından önemli tweeterdan iyidir

Lnmsl
Memur
29 Temmuz 2019 21:32

@EgitimBirSen

Sözleşmelilerin "AİLE BÜTÜNLÜĞÜNÜN SAĞLANMASI" sözleşmeli ayrılığın son bulması için çağrıda bulunuyoruz. Bu Akşam

21: 30'da Twitterda yapacağımız hashtag çalışmasında buluşmamız

Lnmsl
Memur
29 Temmuz 2019 21:36

Sözleşmeli aileler birleşmeli ne ya,sözleşmeliye kadro olsa daha mantıklı değil mi? Sanki kadro değilde,belli başlı haklar talep ediliyor hâlâ. Aman ne deyim ki

Lnmsl
Memur
29 Temmuz 2019 21:46

Bende bizim için faydalı bişeyler var sandım.meğer öğretmenler için Ağustos?ta eş durumu tayin hakkı verilmesi mevzusuymuş.toplu sözleşmede bu hakkı alacaklar demek ki.bizim için bişey yok bence.sözleşmeli mevzusundaki kazanımları bu olacak belli oldui.niye Cu

Lnmsl
Memur
29 Temmuz 2019 21:49

Niye Cumhurbaşkanımıza durumu düzgünce anlatmazlar ki?anlatsalar ,gerekliliğini dile getirip isteseler,yok olmaz mı diyecek sanki:(

harrykewell01
Aday Memur
30 Temmuz 2019 10:09

Kimin hangi işe nasıl girdiğini biliyoruz merkezi atama dışındaki tüm alımları herkes biliyor. Ayrıca haram parayla işim olmadı inşallah Allah yedirmesin de. İnsanları tanımadan zan altında bırakan laflar etmeyin. Sözleşmelilere kadro için Twitter'dan da cimerden de başka mecralardan da mücadele eden benim ve belediye sözleşmelileri. Bu sadece sizin mücadeleniz değil 5393/49'a tabi sözleşmeli personel gerçeği var.
MADENCİ1986, 5 yıl önce

haram para hepiniz torpille girdiniz.

belediyeli
Şef
30 Temmuz 2019 11:37

bu kör ve yaftacı zihniyetin olduğu yerde ben olmam ve destekte vermem. buranın tadı bunlar yüzünden kaçtı. eski birlik beraberlik içinde organize olma durumu kalmadı. sadece boş konuşan bazı tipler geldi. bu bazı tipler arasında birşeyler yapmaya çalışan arkadaşlara kolay gelsin.

MADENCİ1986, 5 yıl önce

haram para hepiniz torpille girdiniz.

redlabellss
Kapalı
30 Temmuz 2019 13:55

arkadaşlar boş beleş sadece kendini dusunen yatip kalkip belediye calisanlarina torpilli diyen hayati boyunca kpss calisip is konusunda hic bir brikimi olmayan bir kac beyinsize kizip mucadeleden vazgecmeyin

Teknisyen2089
Genel Müdür
30 Temmuz 2019 17:30

Daha 4 gün önce bu iletiyi paylaşarak hepinize teşekkürlerimi sunmuştum. Fakat bugün geldiğimiz duruma bakın. Arkadaşlar belediyesi, İl Müdürlüğü, hastanesi, Adliyesi yok. Tek bir isteğimiz var "SÜRESİZ SÖZLEŞMELİYE KADRO" başka alternatifleri de reddediyoruz. Biz bugünkü çoğunluğu bölünerek, didişerek, birbirimize yürüyerek değil bir olarak birbirimize destek olarak geldik. Bugünden sonra da bu şekilde devam edeceğiz.Lütfen herkes sağduyu ile hareket etsin ve odak noktamızdan şaşmasın. İnşallah en kısa zamanda sıkınlarımı halledip bende tekrar sizlerle olacağım. Hepinizi Allaha emanet ediyorum
Teknisyen2089, 5 yıl önce
TEŞEKKÜR MESAJI; Arkadaşlar son zamanlarda kişisel özel durumlarımdan kaynaklı, başlığımızdaki ve yolumuzdaki yoğun aktifliğimi yitirdim. Ama görüyorum ki bu yolda yapılması gereken ne ise mutlaka bizlerden birileri çıkıyor ve gerekeni gerçekleştiriyor. Bundan dolayı sizlere şahsım adına verdiğiniz emekler için çok teşekkür ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun. İnşallah bende sorunlarımı halledip eskisi gibi, hatta daha da yoğun şekilde uğraşımıza destek vermeye devam edeceğim. Tekrar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Rabbim yüzlerinizi güldürsün.

erlikataa
Aday Memur
30 Temmuz 2019 19:27

Ben hatta kadro gelirse, belediyelerin yüzü suyu hürmetine geleceğini düşünüyorum. Akp'den Mhp-chp'ye geçen hatta akp içi başkanlık değiştiren belediyelerde personel, kendini sürekli baskı altında hissediyor. Bunu çözmek için kadro gelirse gelir.

memur003
Aday Memur
30 Temmuz 2019 21:30

bazı gereksizlerin zoruna gitsekte, 4b kadrolu memur hakkıyla çalışan en çok çalısan memurdur...

memur003
Aday Memur
30 Temmuz 2019 21:32

torpille giren kişinin zaten bu formda işi olmaz. ne bisin burayi

harrykewell01
Aday Memur
31 Temmuz 2019 08:27

Bende aynı şekilde düşünüyorum. Kadro talebimizi hep toplu yani sadece 5393/49 değil bütün süresiz sözleşmeli personele kadro diyerek istedik. 1-2 kendini bilmez yüzünden bu mücadeleyi bırakmayız.
Teknisyen2089, 5 yıl önce
Daha 4 gün önce bu iletiyi paylaşarak hepinize teşekkürlerimi sunmuştum. Fakat bugün geldiğimiz duruma bakın. Arkadaşlar belediyesi, İl Müdürlüğü, hastanesi, Adliyesi yok. Tek bir isteğimiz var "SÜRESİZ SÖZLEŞMELİYE KADRO" başka alternatifleri de reddediyoruz. Biz bugünkü çoğunluğu bölünerek, didişerek, birbirimize yürüyerek değil bir olarak birbirimize destek olarak geldik. Bugünden sonra da bu şekilde devam edeceğiz.Lütfen herkes sağduyu ile hareket etsin ve odak noktamızdan şaşmasın. İnşallah en kısa zamanda sıkınlarımı halledip bende tekrar sizlerle olacağım. Hepinizi Allaha emanet ediyorum

ceyda.mühendis
Aday Memur
31 Temmuz 2019 08:45

Belediye personellerini dışlayanlar unutmayın ki bizlerin desteğini almadan kadroyu unutun.

psychobluee
Aday Memur
31 Temmuz 2019 08:58

Arkadaşlar neyin tartışması bu ya, yok biz çalışıyoruz yok siz torpille girdiniz herkes vicdanıyla başbaşa ister çalışsın üretsin etki ve katkı sunsun ister yatarak zaman geçirsin.

xalym
Memur
31 Temmuz 2019 10:19

Belediyeli arkadaşlarım 3-5 kişinin yersiz sözlerine aldırış etmeyiniz. Sen ben yok biz var. Boşverin! elbette böyle patavatsızlar olacaktır. Hayatın her anında yokmu zaten böyle insanlar. O yüzden biz önümüze bakalım. İnşallah bir sabah haberlerde "Süresiz Sözleşmeli Personele Kadro Müjdesi" haberini okuyacağımız günleri görürüz. Sağlıcakla Kalın!

Nozdormu
Daire Başkanı
31 Temmuz 2019 14:16

Toplu sözleşme sürecinde birleşeceğiz ve hep birlikte çalışacağız. Moralinizi bozmayın dostlar.

MADENCİ1986
Şube Müdürü
31 Temmuz 2019 16:03

Bana cevap hakkı doğdu ama sizlere cevap vermeyeceğim. Yazık menfaat dünyası işte ....

OrganikSaglıkcı
Aday Memur
31 Temmuz 2019 20:00

Hepimiz sözleşmeliyiz birlikte olmamız lazım kadroyu alıcaz inş.

s3s4s5
Daire Başkanı
31 Temmuz 2019 21:57

hani nerede kadro ?bitsin bu zalimlik....
Toplam 15990 mesaj
«285286287288289290291292293294295296»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi