Editörler : crops35
«61626364656667686970717273

Tarımekonomi
Kapalı
18 Mayıs 2019 05:42

Ben attım size Hocam
sinan.1903, 5 yıl önce
Özeliniz kapalı bşyler sorabilirmiyim size oradan

Tarımekonomi
Kapalı
18 Mayıs 2019 05:46

Yedeklerin çağırılma ihtimali %99 hatta %100 diye biliyorum
Tarimkredikooparatif, 5 yıl önce

Merhaba,

Yedeklerin işe yerleşme olayı varmıdır. Varsa ne kadar sürede.

Bizim kadrodan 1 kişi asıl, 1 kişi yedek olacak. Acaba yedek olursak ki o ihtimaldende supheliyim. Sizce yedegin ise başlama olanağı var i

18 Mayıs 2019 17:36

Peki asil atananın istifa etmesi sonucunda mi yedek çağrılır. Yoksa boş kadro olunca yedektekini mi ararlar. Ve sizce nekadar sürede yedek işe başlar tahmini

Tarımekonomi, 5 yıl önce
Yedeklerin çağırılma ihtimali %99 hatta %100 diye biliyorum

Tarımekonomi
Kapalı
19 Mayıs 2019 01:38

Asil göreve başlamaz, başlar istifa eder, herhangi bir çalışan istifa eder Yada emekli olur yani her durumda boşalan kadroyu yedeklerle dolduruyorlarmış Ne zaman çağrılırsınız bilmiyorum ama 1 sene geçerli yedekliğiniz ve ben başvuru esnasında sorduğumda şuana kadar hiçbir yedek boşta kalmadı hepsini çağırdık demişlerdi

Peki asil atananın istifa etmesi sonucunda mi yedek çağrılır. Yoksa boş kadro olunca yedektekini mi ararlar. Ve sizce nekadar sürede yedek işe başlar tahmini

19 Mayıs 2019 03:21

Tesekuler aydınlattin. İnşallah asıl olarak alinirimda . Yedekle ugrasmam

Tarımekonomi, 5 yıl önce
Asil göreve başlamaz, başlar istifa eder, herhangi bir çalışan istifa eder Yada emekli olur yani her durumda boşalan kadroyu yedeklerle dolduruyorlarmış Ne zaman çağrılırsınız bilmiyorum ama 1 sene geçerli yedekliğiniz ve ben başvuru esnasında sorduğumda şuana kadar hiçbir yedek boşta kalmadı hepsini çağırdık demişlerdi
19 Mayıs 2019 03:29

Asıl göreve baslamaz derken tam anlamadım onu ben

Tarımekonomi, 5 yıl önce

Tarımekonomi
Kapalı
19 Mayıs 2019 04:08

Rica ederim Hocam inşallah Yani asil bir kişi göreve gidip başlamazsa yerine yedek çağırılır

Tesekuler aydınlattin. İnşallah asıl olarak alinirimda . Yedekle ugrasmam

21 Mayıs 2019 11:59

Mersin bölge birliği mülakat sonuçları Baya gecikti . Bu konu hakkında bilgisi olan varmı 20 gün oldu

Tarımekonomi, 5 yıl önce
Rica ederim Hocam inşallah Yani asil bir kişi göreve gidip başlamazsa yerine yedek çağırılır

Tarımekonomi
Kapalı
22 Mayıs 2019 05:25

Gaziantep 34 Tekirdağ 27 gün oldu oralar açıklanmadı daha Hocam

Mersin bölge birliği mülakat sonuçları Baya gecikti . Bu konu hakkında bilgisi olan varmı 20 gün oldu

22 Mayıs 2019 11:02

Soruşturma süreci uzun sürüyor sanırım. Buarada referanslarını aranan oldumu. Yada evine gelinenn

Tarımekonomi
Kapalı
22 Mayıs 2019 18:42

Bölgeye Yada Ankara'ya soran var mı ya Ne zaman açıklanacakmış kimse bilmiyor mu

Duygu1991
Aday Memur
25 Mayıs 2019 00:28

Mersin bölge açıklandı fakat yine hiç kadın alımı olmamış hepsi erkek. Madem alınmayacak ne diye mülakata çağırıp umut tacirliği yapıyorlar anlamış değilim
25 Mayıs 2019 01:32

Açık konuşayım yemin ederim torpil başka bişi değil yaaa. Bana göre mülakat iyi geçti bunlar neye göre aldı . Yedek bile yok anlamadim bu işten bu torpil ve referans olayında emeği geçen herkesin Allah bin belasını versin. Okadar umitlandiriyorlar. Buarada bir sonraki yıllarda başvuracak arkadaşlara sesleniyorum

Eğer puanınız 80 bin üzerindeyse baavurmayin. Ve bolumunuz çiçekli böcekli bı bolum değilse yine baavurmayin. Adamlardaki mantık torpilin dışında su: kppss puanı düşük olsun ki yarın bı gün bizi bırakıp girtmesin. Ve bölümü torprak mahsulleri orman çiçek bakıcısı tarımla ilgili ne bölümle olursa olsun . Bu oruç ayında söylüyorum Allah bin belasını versin. 1 kişi alınacak sadece 1 asıl secmek nedir. Belki istifa edecek ozman kimi bulacaksınız. Demek ki bu kisi çok önceden ayarlanmış. Yedeğe gerek yok allah bin belanızı versin

Neela
Aday Memur
25 Mayıs 2019 11:42

13 erkek 17 kadının olduğu 30 kişilik listeden 6 asıl 2 yedek kazanan var ve tamamı erkek.

Hiçbir şekilde kadın alınmayacaksa neden bizi maddi ve manevi olarak boşa yıpratıyorlar.Başka bölgeler için başvuracak arkadaşlar Kadınsanız ve şehir dışından başvuru yapacaksanız boşa masraf yapmayın almayacaklar.

Puanın yüksek olması veya mülakatta verdiğin cevabında bir önemi yok zira en yüksek puana sahip kişi ancak yedek olabilmiş. Dörtlü grublar halinde sıra beklerken içerden çıkan bir kişi ne sorduklarını söyledi ve hiçbirine cevap veremediğini belirtti gel gör ki o arkadaş asıl listesinin neredeyse en üstünde. (buraları okuyorsa kesinlikle kendini bilir)

Alan sorusu soracaksan niye P3 puanıyla başvuru alıyorsun. Saçmalıklarla dolu bir süreç.

Ayrıca benden daha düşük puana sahip ama sırf erkek olduğu için kazanan ve onu alan hiç kimseye hakkımı helal etmiyorum.

25 Mayıs 2019 12:29

Katılıyorum sana ve ekliyorum. Klik kıyafet miş. Saç sakalmis bunlar bahane. Bizde kazanan kişi sakallı geldi. Ve ben şunu farkettim. 2 dakikada sen neye göre kişiyi tanıyorsun . Ben girdiğimde benden çok onlar konuştular. Sanki su hava vardı . Biz zaten alacağımız kişi belli sana prosedür gereği soruyoruz gibi bir algı vardı. Tarimkradikooperyifi birgün bu yorumlara denk gelirseniz. İfşa oldunuz bunu bilin. Bugün mahalleden pazara giden bir teyze beni gördü. Ve sordu oğlum canın neye sıkkın . Bende dedim ki tarimkredikooperatif mülakatın da evlendim dedim. Ve bana ne dedi biliyor musunuz! ? Oğlum öyle yerler yorpilsiz başvurulmaz ki dedi. Şaşırdım kaldım. Düşünün pazara giden teyze bile biliyor.

Neela, 5 yıl önce

13 erkek 17 kadının olduğu 30 kişilik listeden 6 asıl 2 yedek kazanan var ve tamamı erkek.

Hiçbir şekilde kadın alınmayacaksa neden bizi maddi ve manevi olarak boşa yıpratıyorlar.Başka bölgeler için başvuracak arkadaşlar Kadınsanız ve şehir dışından başvuru yapacaksanız boşa masraf yapmayın almayacaklar.

Puanın yüksek olması veya mülakatta verdiğin cevabında bir önemi yok zira en yüksek puana sahip kişi ancak yedek olabilmiş. Dörtlü grublar halinde sıra beklerken içerden çıkan bir kişi ne sorduklarını söyledi ve hiçbirine cevap veremediğini belirtti gel gör ki o arkadaş asıl listesinin neredeyse en üstünde. (buraları okuyorsa kesinlikle kendini bilir)

Alan sorusu soracaksan niye P3 puanıyla başvuru alıyorsun. Saçmalıklarla dolu bir süreç.

Ayrıca benden daha düşük puana sahip ama sırf erkek olduğu için kazanan ve onu alan hiç kimseye hakkımı helal etmiyorum.

nadirtopal
Aday Memur
26 Mayıs 2019 12:29

Geçmiş olsun. Bizde bu cinsiyet ayrımından elendik. Linkteki fotoğraf tkk anasayfada mülakat heyecanı diye yayımlanmıştı ve fotoğraftakide elendi. https://www.memurlar.net/haber/826295/

sinan.1903
Daire Başkanı
30 Mayıs 2019 18:13

İzmir çkmş hayırlı olsn

sinan.1903
Daire Başkanı
06 Haziran 2019 17:41

Diğer bölgeler sessiz. Şuana kdr her kooperatifin içindeki her il personel aldımı .

Doceba
Aday Memur
13 Haziran 2019 07:12

Arkadaşlar merhaba,

İzmir dışında yaşayıp çalışanlar için çok sıkıntı evrakları zaten hafta içi mesai saatlerinde elden istiyorlar. Evrakları teslim ettkten ne kadar süre sonra mülakatlar açıklanıyor ve mülakatlarda mı hafta içi oluyor? Yardımcı olursanız çok sevinirim

sinan.1903
Daire Başkanı
19 Haziran 2019 11:25

Erzurum çıktı hayırlı olsun
Toplam 1449 mesaj
«61626364656667686970717273

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi