Editörler : oto-danisman-expert
16 Ekim 2009 23:24

Yeni renault symbol nasıl?

arkadaşlar yeni renault symbol kullananlar var mı? nasıl?

İ***K
Yasaklı
18 Ekim 2009 14:08

tek kelimeyle mükemmel

meteata35
Genel Müdür
18 Ekim 2009 20:05

evet çok harika bi araba az yakıyor ve iyi kaçıyor

arkeolog33
Aday Memur
19 Ekim 2009 09:57

frasız arabası:( işcilik zayıf o paraya dAHA KONFORLU BİR ARAÇ ALINIR .

blue5
Şube Müdürü
19 Ekim 2009 16:10

o paraya başka hangi konforalınabilirki arkeolg. birde örnek versen daha iyi olacak

devran82
Yasaklı
20 Ekim 2009 17:32

kardeş alma o arabayı. sana toyota tavsiye ederim. biraz daha paran varsa wolkswagenden şaşma. al pişman olmazsın. renaultta işçiklik yok kaporta gevşek kaza anında Allh korusun pert olur. güvenliği de düşün.

=İ=K=
Yasaklı
22 Ekim 2009 13:44

o yüzden mi reno türkiye pazarında birinci

devran82
Yasaklı
22 Ekim 2009 19:06

Allahım ya . kardeşim sen hiç symbole bindin mi hakkında araştırma yaptın mı ? arabanın kaportasına elini vurdun mu ? güvenlik yok ufak bir kazada araba perte çıkıyor. konforu da pek yok. neden tutuluyor dersen fiyatı ucuz tüp de takarsan az yakar. ama ekonomi her şey değil. sen arabanla çocugunu eşini taşıyorsun . güvenli olsun . renault sınıfının hepsi böyle. işçilik pek yok . ama yedek parçası bol ve ucuz olduğu için peynir ekmek gibi gidiyor. ama hata ediliyor. öncelikle diğer arabaları tanımak lazım . symbolle kaza olsa araba poster olur darmadağın olur. oysa türk insanı için motorun kuvveti güvenliği kaza anında dağılıp dağılmaması önde gelmiyor. her şey para değil.

kaymakçı
Şube Müdürü
01 Kasım 2009 22:59

türkiyede ikinci olması kaliteli olduğu anlamına gelmez ki clio alan insanlar kaliteli olduğu için almıyo hesaplı diye alıyo en cok satılan sey en kalitelidir biye bişey yok

Wampire
Memur
02 Kasım 2009 01:49

Parasına göre çok pahalı... kısaca reno ... sürücüsüne ne verebilirki ? reno genelde galerici (ticaret/para/esnaflık/ekmek parası/komisyon) anahtar kelimeler bunlardı... bir diğeri ise şirket arabasıdır.. adam kullanır kullanır sonra pert e çıkarır... dediğim gib Reno işte... sürücü odaklı olmayan teneke parçası.. türkiyede yıllardır bi rant tutturmuş giden arabanın A sından anlamayan Fransızların gözde araç markası.. ama garibim türk insanım nerde cokluk orda ohhh ohhh iyidir iyidir kalitelidir düşünce ve mantıgıyla davrandıgı için evet reno türkiye pazarında çok iyi yerdedir.. bi kere motor motor değilki anasını satıyım... siz kaç tane clio gördünüz ticari taksi olanlardan ? (sarı taksi) ama izmirde en fazla accent era ve corolla var... hadi hyundai anladık o da ucuz ... ee beee kardeşim naptın sen corollayı taksi yapmışın noluoyoo yaaa demezler mi ? evet ben bi kere dayanamadım ve dedim neden bu arabayı taksi yaptın ağabey ? yazık günah değil mi ? '' koçum sen arabalardan anlamıosun sanırım dedi ... eğer anlasaydın mantıgıda anlardın dedi... ohaa dur bi saniye noluyoz yaa.. tmm taksici ağabey kızma nededim ben demeye kalmadı... bu araç 2004 model 1.6 Terra LPG li dedi.. alıdımdan itibaren 470.000 km yol yaptım banamısın demedi.. işte o yüzden bu arabayı taksi yaptım...sanayi yüzü görmeyeyim...servislerle akraba olmayayım diye yaptım... şimdi anladın mı beni koçum dedi... tmmm abi büyüksün diyip hoooooooooppppppp sıyırdım... işte böyle kısa bi maziydi.. :)

e_yanardağ
Kapalı
04 Kasım 2009 00:05

corollanın en baz modeli 38 bin tl den başlıyor birde c sınıfı bir araç bu kadar zekanız çalışıyor kıyaslayamayı aynı sınıf araba için yapınız.Birde şunu belirteyim yeni çıkan symblo aldım bağzı kendini bilmzeler yol tutuşunu eleştiriyorlar herşeye açığım buyursunlar gelsinler symbol sınıfı diğer araçlarla yol tutuş testi yapalım bakalım kim daha pert olmadan gidiyormuş görelim megane sınıfı arabayla symbolu kıyaslıyorlar.Ayrıca sınıfın en az motor sesi olan araba db değerlerini açın bakın birde.

By_Onder
Genel Müdür
04 Kasım 2009 00:52

alınabilir bi araç eğer bagaj ihtiyacınız yoksa hp ği birazdaha tavsiye ederim biraz dış görünüm biraz iç dizayn biraz yol tutuş ve fren konusunda symbolden bi gömlek daha üstün en önemliside 16 v olması kaportasının plastik malzemeden yapılmış olmasının bi eksi olarak düşünülmesi beni şaşırtıyor üstelik bu malzeme aracın tümünde değil ön arka çamurluk tamponlar ve ön panelde kullanılmıştır bencede bi artıdır hi değilse çürümelere karşı

kaza anında altınızdaki araç volvo mercedes saab subaru bunun gibi sayabileceğim bikaç markadan biri değilse zaten kaportanın güvenlik adına çok fazla etkisinin olduğunu söyleyemem bu iş şase ve bi takım benzeri ekipmanlar tarafından sağlanır ve günümüz otomobilleri bi takım mecburi testlerden geçirilerek piyasaya sürülür gönül rahatlığıyla alınabilinir... illa gözle görülür artıları derseniz...

düşük motor beraberinde düşük vergi düşük yakıt sarfiyatı ucuz ve bol miktarda yedek parça yaygın ve güvenilir servis ağı bunlarında yanında ortaklıkta olsa bir japon bir alman tercih edeceğimi birazda ilerleyen yıllarda gelişimine katkı sağlamak için türk malı olması diorum...

Tekrar yol tutuşuna dönersek symbol için konuşmayacam ama clio hp için iddalı diebilirim sürüş teknikleri konusunda normal bi sürücüden az da olsa bu işle birazdaha fazla ilgilendiğimi söyleyerek ayrı ayrı çakılda ıslak zeminde kuru zeminde arabayı ısrarla zorlamama rağmen iyi bi verim aldığımı abartmadan söyleyebilirim fren sistemide gayet başarılıdır..

BlackPuma
Şef
07 Kasım 2009 23:13

Kaza sırasında kaportadan ziyade şasenin ve ABC sütunlarının kalınlığı, kapı içi çelik barların olma durumu da çok önemlidir bence. O boyutlardaki bir arabanın 950 kilo civarı olması ilginç. Ne olursa olsun, Alman Japon varken Fransız a bakılmaz bile. Sıfır clio yerine bin kere 2 yaşında astra corolla... alırım. Her açıdan daha üstün.

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi