Editörler : crops35
29 Haziran 2011 14:56

2011 Engelli Öğretmen Alımı - Tek Başlık
Son Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız...

Öğretmen adayları bu başlık altında toplanalım.İnşallah bızım için de sevındırıcı gelişmeler olur...

Dilerim hepimiz atanırız...branşlarımızı burada yazalım sıkıntılarımız varsa burada dıle getirelim..ben tarih öğretmenıyımmm...BU SINAVIN EĞİTİM SORULARI ZOR MU? YANI NEYE ÇALIŞMALIYIZ...geçen sene herkes girmiş diyorlar..dılerım bu yılda aynı olur...raporumu bu sene aldım...benım merak ettiğim aramız da bir kaç senedir raporu var iken bekleyen atanamayan arkadaşlar var mı? esen kalınnnnn

designer__07
Kapalı
29 Haziran 2011 15:39

Bende varım gecen sene sınavdan haberim olmadıgı için oğretmen olamadık..buarada 2005 mezunuyum.Benim şahsi fikrim bu sene sınav olmayacak ogretmenler için memur ataması olabilir belki gonderdiğim maillerden aldıgım cevaplarda bu ızlenim gordum..Bence ya memurlugu dusunun gecinebilirseniz tabi o maasla yada ozelde bi yerden baslayın calısmaya...Karamsar bı tablo cizidiğim için özur dilerim.İnşşaallah yanılırımda atama olurda bende atanır ogretmen olurum gorecemmmııı o gunleriii beee:))))

fizik_7979
Şef
29 Haziran 2011 16:49

geçen seneki engelli öğretmenlik atamalarından haberim oldu ama daha önce kpss sınavı ile atandığım için başvurum kabul edilmedi.2006 senesinde Kpss3'ten 95 puan alıp çukurova üniversitesine atandım.fizik öğretmenliği için açılan kadro sayısı sınırlı olduğundan ancak memurluğu tercih edebildim.koşullar bunu gerektiriyordu.fizik öğretmenliği kadrosu açılmıştı da ben mi tercih etmedim? :)))mesleğimi yapmak istemem en doğal hakkım olduğuna inanıyorum.bu yüzden engelli öğretmenlik kadrosu açıldığı takdirde çalışanlarında kurumundan muvafakat belgesini alması şartıyla başvurabilmelidir.

baris1789
Kapalı
29 Haziran 2011 16:51

fizik nicli kardeşim alımlara başvuruda bulunabileceksin çünkü ilk defa ibaresi kaldırıldı

halukdgn
Aday Memur
29 Haziran 2011 18:20

umarım alım olur bende resim öğretmenliğinden mezunum görsel sanatlar 2011 de alım bekliyorum

didonana
Aday Memur
29 Haziran 2011 19:25

umarım alım olur ya ve sınav yapılır ben de resim öğretmenliği mezunuyum bu sene mezun olsum umarım alım olurda mesleğimizi yaparız

29 Haziran 2011 20:15

arkadasım toplanmaya ne gerek var..başlık acılıyor sonra başlık sahipleri başlıklarını kaldırtıyor..yapmayın bunu..en azından yazdıgım bilgilendirici şeyler yok oluyor..emeğe üzülüyorum..

29 Haziran 2011 20:47

pardon arkadasım.

sheyma20
Aday Memur
29 Haziran 2011 22:48

ben de bu atamayı dört gözle bekleyenlerdenim arkadaşlar....2gün önce aldım diplomamı..almanca öğretmenliği bölümünden mezun oldumm..Allah hepimizin yardımcısı olsunn...:)

30 Haziran 2011 01:04

yorum yapmak isteyen ?

limon29
Şube Müdürü
30 Haziran 2011 11:57

Engelli öğretmen arkadaşların herhangi bir başlık altında toplanması fena olmaz bence hiç mahsuru yok , bu başlıkta toplanalım , benim branş biyoloji puan 80 . Geçen yılki özürlü alımından haberim olmadı , yoksa çoktan atanmıştım ...Hoşçakalın

30 Haziran 2011 20:59

edebiyat benim branşım..

01 Temmuz 2011 00:34

^^^emek???

fizik_7979
Şef
01 Temmuz 2011 09:49

baris1789 nickli arkadaşım ilk defa devlet memuru olma ibaresi kaldırılmadı.yapılan değişikliklerde o ibare mevcut kaldı.farklı bir durum biliyorsan yazabilirsin

sheyma20
Aday Memur
01 Temmuz 2011 10:11

memurlar nette kocaman bi başlık var bizim içinn...:):)

designer__07
Kapalı
01 Temmuz 2011 11:22

sınav olsada kravat taksam busene taktım taktım bidaha katiyen takmam

:)))))

club_life
Müsteşar Yardımcısı
01 Temmuz 2011 13:24

bir sorum olacak öğretmen olmak için engelli birisi , eğitim fakültesindenmi mezun olacak yoksa herhangibir lisans bölümü olurmu ne nedir bilen varmı.

mat_b
Şef
01 Temmuz 2011 14:22

Öğretmen olma vasfı taşımalı. Yani ya eğitim fakültesi mezunu olacak ya da başka bir fakülte mezunu olup pedagojik formasyon veya ortaöğretim alan öğretmenliği tezsiz yüksek lisans programını tamamlamış olmak gerekiyor. Geçen sene formasyonsuz fen edebiyat mezunu engelli arkadaşlarımız öğretmenliğe başvuramadı. Bence önce eğitim fakülteliler ve formasyonlular atandıktan sonra formasyonsuz fen edebiyatlılar 2. öncelik olarak atanabilmeli. Bu benim şahsi kanaatimdir.

kutkut
Memur
01 Temmuz 2011 18:36

Bu sene hepimizin öğretmen çıkması dileği ile...

umut-yolcusu
Kapalı
01 Temmuz 2011 21:36

ümit verip sonra hayal kırıklığı yaşamanızı istemem lakin bence, öğretmen atamasının sayısı sanırım yüksek olacak. en azından öyle olmasını ümid ediyorum. devlet yakın tarihlerde öğretmen atamaalrı yaptı. muhtemelen engelli öğretmenlerini atamak için de mevzuatın gerçekleşmesini bekliyor olabilir. yani, sınavın yapılmasını.

ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN..

Toplam 378 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi