Editörler : E.Kayı Han
«323324325326327328329330331332333334»

Eses.26.
Şef
26 Ocak 2020 00:26

Suçlama neydi
Altunay123, 4 yıl önce

Evet savunma

Altunay123
Aday Memur
26 Ocak 2020 00:47

2014 bir astsubay ismimi vermiş aynı yerde

çalışıyorduk ben çok samimi değildim onunla ifadesinde benim fetöcü olabileceğimi

söylemiş istihbaratçılar da onun

varsayımıyla beni aldılar o gün bugün çekiyorum bu çileyi ama öyle birseyin içine sokmuş

ki beni davada 48 kişi yargılanıyor hakim dosyamı da ayırmıyor

Eses.26., 4 yıl önce
Suçlama neydi

Eses.26.
Şef
26 Ocak 2020 00:59

Üzücü bi durum gerçekten de yaptınız mı savunmanızı peki
Altunay123, 4 yıl önce

çalışıyorduk ben çok samimi değildim onunla ifadesinde benim fetöcü olabileceğimi

varsayımıyla beni aldılar o gün bugün çekiyorum bu çileyi ama öyle birseyin içine sokmuş

Bsrhlvc
Aday Memur
26 Ocak 2020 01:09

Geçmiş olsun bizim mahkeme oldu bitti yeni savunma gondericekler o zaman ama savunma ne için neden işte onu bilmiyorum ihrac savunmasimi gelen size
Altunay123, 4 yıl önce

Eses.26.
Şef
26 Ocak 2020 01:11

Sizin mahkeme nasıl sonuçlandı peki suçlama neydi
Bsrhlvc, 4 yıl önce
Geçmiş olsun bizim mahkeme oldu bitti yeni savunma gondericekler o zaman ama savunma ne için neden işte onu bilmiyorum ihrac savunmasimi gelen size

Bsrhlvc
Aday Memur
26 Ocak 2020 10:14

lise zamanında abilere gidip dersaneye gittiği için esimde gittim filan ama o zamanlarda nereden bilebilirdik boyle birsey olacagini ben tamamen ders calismak icin vs gittim demis gittigini itiraf ettigi icin e.p göstermişler yatarı olmadan 1.5 yıl verdiler martta bitti dava hala açıkta haber bekliyorduk oradaki polis ifadesini alirken siz geri dönersiniz komutanım demiş ama iste onu bekliyorduk gecende aradilar tamam dedik ama hala gelmedi birsey savunma oldugunu tahmin ediyoruz gelenlere o yuzden soruyorum
Eses.26., 4 yıl önce
Sizin mahkeme nasıl sonuçlandı peki suçlama neydi

Altunay123
Aday Memur
26 Ocak 2020 12:14

Meslekten ihraç savunma içeriğinde yazıyor

zaten kimsenin ahı kimsede kalmaz ama bu bir süreç ne zaman biter bilemiyorum herkes işini düzgün yapsaydı bizim gibi insanlar şuan mahkemelerde olmazdı

leble
Aday Memur
26 Ocak 2020 22:23

Bende terörist doktorun babasıyım.Ama bu 1 yıllık terörist yeri geldi kaza yapan polislere müdahale etti yeri geldi vatandaşın hayatini kurtardı madalyası kelepçe oldu .Yapın bakalım sonu ne olacak 1 yıllık 112 doktorunu açığa aldıranlar adına hat açılmış sormayan lar arkadaşları ile konuşma sayısını suçlama yapanlar yani uydurma kaydırma suçlamalar ile terörist yapıldı ya Allah mutlaka birgün burda yada orda hesabını keser çocugumla gurur duyuyorum kandırılanlar ne istedik de vermedik parsel parsel satanlar para sıfırlayanlar mutlaka gün gelecek hesap verecekler

Bsrhlvc
Aday Memur
27 Ocak 2020 11:25

Geçmiş olsun zaten vatanını çok sevenler suçlu oldu benim eşimde harbiyeli o kadar çile çekti harbiyedeyken 4 yıl eğitim aldı subay oldu şimdi 2 ayda subay yapıyorlar insanları havalarındanda geçilmiyor mütevazi subaylar askerlerimizi hep fetocu deyip attılar ben daha yeni doğum yaptım 3 aylık bebegim gece ateşli sabahın 7'sinde evimi bastılar komutanları beni arayıp eşim hakkında suçsuz oldugunu biliyoruz içiniz rahat olsun biz sizin yanınızdayız diye eşim gittiğinde beni teselliye geldiler kızım 3 aylık aglıyor ateşli benim doğumum zor geçmiş kalkmakta zorlanıyorum sabah evimi askeriye bastı sonrada siz geri dönersiniz komutanım diyorlar benim yaşadıklarımı Rabbim kimseye yaşatmasın o psikoloji çok kötü zor süreçler geçirdim milletvekiliyle bile babam görüştü birşey yapamıyoruz şimdi diyorlar ya bu pislik gerçek fetocular dışarıda fink atarken suçsuzlar hep darbe yedi bu adamlar baştakilerini bile kandırmışlar halkı nasıl kandırmasınlar önce üst kıdemden başlamalı devlet milletvekilleri başkanlar hepsini görevden almalı onlar nasıl suçluyken suçsuz olup hala başlarda geziyorda olan alt kısıma oluyor geç gelen adalet adalet değildir.
leble, 4 yıl önce
Bende terörist doktorun babasıyım.Ama bu 1 yıllık terörist yeri geldi kaza yapan polislere müdahale etti yeri geldi vatandaşın hayatini kurtardı madalyası kelepçe oldu .Yapın bakalım sonu ne olacak 1 yıllık 112 doktorunu açığa aldıranlar adına hat açılmış sormayan lar arkadaşları ile konuşma sayısını suçlama yapanlar yani uydurma kaydırma suçlamalar ile terörist yapıldı ya Allah mutlaka birgün burda yada orda hesabını keser çocugumla gurur duyuyorum kandırılanlar ne istedik de vermedik parsel parsel satanlar para sıfırlayanlar mutlaka gün gelecek hesap verecekler

leble
Aday Memur
27 Ocak 2020 18:47

Sizlerede geçmiş olsun kardeşim zor bir süreç o kadar zor ki kimseye birşey anlatamıyorsun çocuğum doktor çalışması gerekirken uydurma suçlama ile gözaltı yapıldı.Bir flaş belek de adı çıkmış polis be asker yetiştiren diye hiç yapmadığı işler ama kimseye anlatamıyorsun flaş belek de kodlama yerinde çocuğuma gelmedi yazıyor ama yinede vatansever savcı emniyet beraber gözaltı yaptılar amaç gözaltı yapmaktı başardılar adına hat açılmış ondan hiç bahsetmiyorlar yapsınlar ama Allah en iyi tuzak kurandır yeri ve zamanı gelince mutlaka hesabını görecektir.
Bsrhlvc, 4 yıl önce
Geçmiş olsun zaten vatanını çok sevenler suçlu oldu benim eşimde harbiyeli o kadar çile çekti harbiyedeyken 4 yıl eğitim aldı subay oldu şimdi 2 ayda subay yapıyorlar insanları havalarındanda geçilmiyor mütevazi subaylar askerlerimizi hep fetocu deyip attılar ben daha yeni doğum yaptım 3 aylık bebegim gece ateşli sabahın 7'sinde evimi bastılar komutanları beni arayıp eşim hakkında suçsuz oldugunu biliyoruz içiniz rahat olsun biz sizin yanınızdayız diye eşim gittiğinde beni teselliye geldiler kızım 3 aylık aglıyor ateşli benim doğumum zor geçmiş kalkmakta zorlanıyorum sabah evimi askeriye bastı sonrada siz geri dönersiniz komutanım diyorlar benim yaşadıklarımı Rabbim kimseye yaşatmasın o psikoloji çok kötü zor süreçler geçirdim milletvekiliyle bile babam görüştü birşey yapamıyoruz şimdi diyorlar ya bu pislik gerçek fetocular dışarıda fink atarken suçsuzlar hep darbe yedi bu adamlar baştakilerini bile kandırmışlar halkı nasıl kandırmasınlar önce üst kıdemden başlamalı devlet milletvekilleri başkanlar hepsini görevden almalı onlar nasıl suçluyken suçsuz olup hala başlarda geziyorda olan alt kısıma oluyor geç gelen adalet adalet değildir.

Bsrhlvc
Aday Memur
27 Ocak 2020 19:47

Teşekkür ederim kesinlikle haklısınız bizim milletvekili tanıdığımız var hakim tanıdığımız var onlarla hep görüştük onlarda birşey yapamıyor üstten herkes oyununu oynuyor bizimde Allah'ımız var çok güzel oynattılar bizleri ama olsun bugünlerde geçer alacağımız olsun Rabbim madur olan herkesin yar ve yardımcısı olsun zor zamanlar zor süreçler herkes için. Vatan haini damgası yemek haksız yere çok zor bu davada eşimi bile madur etseler bizede yansıyor ben öğretmenim normalde mesleğimi şuan yapamıyorum memurluk başvurusu yapamıyorum bir iş yapamıyoruz herşeyimizi kıstılar herşeyden yasakladılar gerçek teroristleri bile dağlarda yakalayıp bu imkanları kısıtlamıyorlar ama vatanına sahip çıkana damgayı vurup herşeyimizi elimizden aldılar herşeyimizi yasakladılar tek eşime değil bizede yansıttılar bunu yazık bizlerde Allah'ımızın adaletine sığınıyoruz en güzel adaleti o veriyor.
leble, 4 yıl önce
Sizlerede geçmiş olsun kardeşim zor bir süreç o kadar zor ki kimseye birşey anlatamıyorsun çocuğum doktor çalışması gerekirken uydurma suçlama ile gözaltı yapıldı.Bir flaş belek de adı çıkmış polis be asker yetiştiren diye hiç yapmadığı işler ama kimseye anlatamıyorsun flaş belek de kodlama yerinde çocuğuma gelmedi yazıyor ama yinede vatansever savcı emniyet beraber gözaltı yaptılar amaç gözaltı yapmaktı başardılar adına hat açılmış ondan hiç bahsetmiyorlar yapsınlar ama Allah en iyi tuzak kurandır yeri ve zamanı gelince mutlaka hesabını görecektir.

Oldgoodtimes
Aday Memur
27 Ocak 2020 20:21

Merhaba,

Ankara 28. ACM hakkında bilgisi olan var mı?

UzmJ2010
Aday Memur
29 Ocak 2020 20:48

s.a bugün 21 ay sonra birliğimden personelci aradı . emir geldi senin personel kimliğin nerde sende mi dedi. şaka gibi kendilerinde olan kimliği bana soruyor muhtemelen kaybettiler. :)

sözsuküt
Daire Başkanı
29 Ocak 2020 22:07

arkadaşlar msjım geliyor mu?

Eses.26.
Şef
29 Ocak 2020 22:28

Benim eveli gün 3 Sene oldu

sözsuküt
Daire Başkanı
29 Ocak 2020 22:31

kendimce sebeplerim vardı yazmadım takip etmedim buralarını komisyondan ret aldım 5 gün oluyor

sözsuküt
Daire Başkanı
29 Ocak 2020 22:32

mücadeleme idari mahkemesinde devam edeceğim açıkçası kabul bekliyordum ama olmadı nediim

sözsuküt
Daire Başkanı
29 Ocak 2020 22:37

madde 35 jandarmada da var mı? arkadaşlar yani eş çocuk anne baba durumundan ihraçlar var mı? eşimin kovuşturması devam ediyordu buna bağlı olarak ret geldiğini düşünüyorum. bizdeki son kararı msb mi veriyor iç işleri bakanlığı mı?

Eses.26.
Şef
30 Ocak 2020 00:31

Bakanlık
sözsuküt, 4 yıl önce

madde 35 jandarmada da var mı? arkadaşlar yani eş çocuk anne baba durumundan ihraçlar var mı? eşimin kovuşturması devam ediyordu buna bağlı olarak ret geldiğini düşünüyorum. bizdeki son kararı msb mi veriyor iç işleri bakanlığı mı?

asi_sevecen06
Aday Memur
30 Ocak 2020 02:10

Hepimize geçmiş olsun.sizi birkaç konuda aydınlatmak isterim.kurum kkk 667 bakan onayı ihraç 17 ay ceza evinde yattım darbe davası.savcı mütalaada darbe suçu için kast ve taksir yoktur dedi fetö ile hiçbir irtibat iltisak yok diyerek beraat talep etti ilk mahkeme beraat ettim.idare davasını kazandım fetö ile bir bağ yok darbeye teşebbüs etmemiştir diye ceza davasını göstermiş.ceza istinaf beraat onaylandı idarenin istinafı göreve iadeyi bozdu 13 aydır görevdeydim.gerekçe ceza davasından beraat etsende fetö ile hiçbir irtibat iltisak olmasada beni ceza davası kararı bağlamaz kurum öyle değerlendirmiş diyerek kararı bozdu yakında karar birliğe gider şutlarlar

Toplam 9704 mesaj
«323324325326327328329330331332333334»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi