Editörler : F16 Gökçen
«34567891011121314»

Elfshn12
Aday Memur
23 Ekim 2019 20:02

Merak ettiğim bir konu var. Oldu ki olumlu so yalandı sınav mülakat için ilk önce skype üzerinden daha sonra istanbula mi çağırırlar? Cunki böyle olmaz direk istanbulda çatışırlarsa onca insan boş yere gitmis olacak.

Elfshn12
Aday Memur
23 Ekim 2019 20:03

Sonuçladı*

dilekkq
Aday Memur
23 Ekim 2019 20:16

Ben 5 ay önce ing bank iş alım için görüştüm en son şube müdürüyle görüştüm olumlu oldu ve beni istanbuldan skype üzerinden ik cılarla görüştürdüler. Ve bana denilen şey şu asgari ücretle geçinebilecek misin oldu.

Boraa.
Aday Memur
23 Ekim 2019 20:40

Başvuralan ilde mülakat gerçekleştirmek için bölge müdürlüğü vs. Yoksa skype üzerinden ön görüşme yaparlar, İstanbul, Ankara gibi illerde böyle olacağını sanmam, diğer alımlarda da böyle ilerlediği görülüyor.

Elfshn12, 4 yıl önce

Merak ettiğim bir konu var. Oldu ki olumlu so yalandı sınav mülakat için ilk önce skype üzerinden daha sonra istanbula mi çağırırlar? Cunki böyle olmaz direk istanbulda çatışırlarsa onca insan boş yere gitmis olacak.

melodrama5
Aday Memur
23 Ekim 2019 20:53

Peki teklif aldınız mı bankadan ?

dilekkq, 4 yıl önce

Ben 5 ay önce ing bank iş alım için görüştüm en son şube müdürüyle görüştüm olumlu oldu ve beni istanbuldan skype üzerinden ik cılarla görüştürdüler. Ve bana denilen şey şu asgari ücretle geçinebilecek misin oldu.

dilekkq
Aday Memur
23 Ekim 2019 20:58

Ben ik cılarla görüştükten sonra şube müdürüne asgari ücretle çalışamayacagımı söyledim. Hiç deneyimi olmayanlar düşünebilir tabi başlangıç için. Ama benim bankaclık deneyimim vardı zaten neden asgari ücretle çalışayım ki

melodrama5
Aday Memur
23 Ekim 2019 21:06

Doğrudur.

gzdbuse
Kapalı
24 Ekim 2019 09:03

İzmirden bekliyorum
eylül.16, 4 yıl önce
Siz hangi ilden bekliyorsunuz

Boraa.
Aday Memur
24 Ekim 2019 15:53

Ankara için dönüş alan oldu mu?

etuuck
Aday Memur
24 Ekim 2019 16:35

Bir dönüş olmadı henüz ama olumsuz da olabilir elbette...

Boraa., 4 yıl önce

Ankara için dönüş alan oldu mu?

Boraa.
Aday Memur
24 Ekim 2019 16:40

Tabi ki, iki türlü de dönüş yok.

etuuck, 4 yıl önce

Bir dönüş olmadı henüz ama olumsuz da olabilir elbette...

etuuck
Aday Memur
24 Ekim 2019 16:45

Bekleyelim bakalım biraz daha... Pek umudum kalmadı açıkçası

Boraa., 4 yıl önce

Tabi ki, iki türlü de dönüş yok.

Boraa.
Aday Memur
24 Ekim 2019 16:50

Hayırlısı olsun inşallah.

etuuck, 4 yıl önce

Bekleyelim bakalım biraz daha... Pek umudum kalmadı açıkçası

etuuck
Aday Memur
24 Ekim 2019 17:05

İnşallah :)

Boraa., 4 yıl önce

Hayırlısı olsun inşallah.

A.Ş.Ç.
Aday Memur
24 Ekim 2019 17:14

Arkadaşlar öncelikle umarım herkez için hayırlısı olsun . Ben pazartesi günü ingilizce sınavına girdim ve bana salı günü dönüş oldu benle cv üstünden sorular sordu ve skype görüşmesi yapılacağı söylendi. Aranızda skype görüşmesine katılan oldu mu arandıktan kaç gün sonra skype görüşmesi yapıyorlar

Nss1
Aday Memur
24 Ekim 2019 17:46

Arkadaşlar bugün Adana için insan kaynakları tarafından arandım. Cv?im üzerinden ve satışla ilgili birkaç soru sordular. Yalnız konuşma sonunda bilgilerimin gerekli iş koluyla paylaşılıp uygun görülmesi halinde mülakat için aranacağım söylendi. Aranızda böyle bir süreç geçiren oldu mu? Olumlu veya olumsuz olduğunu anlayamadım çünkü.

Büşra Algın
Aday Memur
24 Ekim 2019 18:40

Bu pazartesi mi girdiniz sınava?
A.Ş.Ç., 4 yıl önce
Arkadaşlar öncelikle umarım herkez için hayırlısı olsun . Ben pazartesi günü ingilizce sınavına girdim ve bana salı günü dönüş oldu benle cv üstünden sorular sordu ve skype görüşmesi yapılacağı söylendi. Aranızda skype görüşmesine katılan oldu mu arandıktan kaç gün sonra skype görüşmesi yapıyorlar

A.Ş.Ç.
Aday Memur
24 Ekim 2019 18:43

Evet bu pazartesi sınava girdim ertesi gün ise arandım .
Büşra Algın, 4 yıl önce
Bu pazartesi mi girdiniz sınava?

A.Ş.Ç.
Aday Memur
24 Ekim 2019 18:52

Benimki de seninkiyle aynı durum . Sana bir geri dönüş olumca haber verirmisin . Ben de sana aynı şekilde haber veririm
Nss1, 4 yıl önce

Arkadaşlar bugün Adana için insan kaynakları tarafından arandım. Cv?im üzerinden ve satışla ilgili birkaç soru sordular. Yalnız konuşma sonunda bilgilerimin gerekli iş koluyla paylaşılıp uygun görülmesi halinde mülakat için aranacağım söylendi. Aranızda böyle bir süreç geçiren oldu mu? Olumlu veya olumsuz olduğunu anlayamadım çünkü.

Büşra Algın
Aday Memur
24 Ekim 2019 19:11

Hangi il için acaba
A.Ş.Ç., 4 yıl önce
Evet bu pazartesi sınava girdim ertesi gün ise arandım .
Toplam 370 mesaj
«34567891011121314»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi