Editörler : crops35
27 Şubat 2012 11:50

Kpss Soru Bankası için Hangi Yayın Önerirsiniz.

Mrb arkadaşlar ben onlisans mezunuyum kpss ihtiyaç konu anlatım seti aldım. Şimdi Soru bankası almak istiyorum sizce ihtiyacın soru bankasınımı alayım veya önerdiğiniz yayınlar nelerdir.

nuti
Aday Memur
27 Şubat 2012 12:52

güncel

memuradayı42
Müsteşar Yardımcısı
27 Şubat 2012 14:48

Ben Lisans seti aldım zorlasın diye fazla zor olduğunu düşünmüyorum ne kolay ne zor orta seviyede yediiklimin çözümlü lisans çözümlü soru bankası setini öneririm.

hevulim
Şube Müdürü
27 Şubat 2012 15:04

Uzman kariyerin matematik öğreten soru bankası, Yargı,yediklim,pegem,data önerebilirim.

nuti
Aday Memur
27 Şubat 2012 15:33

arkadaşlarlar yargı pagem ihtiyacın çok basit olduğunu pagem içinde cevap anahtarlarında yanlışlık olduğu sçyleniyor

oney84
Şef
27 Şubat 2012 17:10

la ne yayını otur çalış işte eniyi yayın senin beynin

bezgin_önlisans
Genel Müdür
27 Şubat 2012 17:17

bende beyaz kalem aldım bu sefer

Hüseyin Günaydın
Aday Memur
27 Şubat 2012 19:51

sadece bir yayınevinin soru bankasını çözeceksen bu iş olmaz arkadaşım bütün yayınları çözmelisin

gülbin84
Memur
28 Şubat 2012 03:27

nuti bence 6 7 kaynak birlikte git,ve denemelere yüklen.yayın olarakta fem,uzman kariyer,murat yayınları,yargı tavsiye ederim.zellikle fem nokta atışı yapıyor.umarım kazanırsın,başarılar dilerim.

nuti
Aday Memur
28 Şubat 2012 12:23

Çok teşekkür ederim gülbin84 güzel yorumunuz için

kırık düş
Aday Memur
28 Şubat 2012 15:15

arkadaşlar size üç yayaın tavsiye edebilir onlar da yargı yediiklim ve ihtiyaç üçünüde çözün bence

yedi iklim kolay

ihtiyaç orta

yargı zor ben çözdüm ve atandı şu an kurumumdayım

Karlı Yol
Aday Memur
28 Şubat 2012 20:45

Merhaba.Önlisans mezunu bir kişi lisans bölümünün konuları ile hazırlanırsa bir sorun olurmu arkadaşlar.Daha doğrusu konularda çok bir fark olurmu?

29 Şubat 2012 11:26

2010 yılında ben hazırkanırken soru setinde tecrübelerim...

yedi iklim : kolay sorular kpss daha zor ama çözmekte fayda var.

yargı ve data : özellikle genel yetenek daha zor düşük netlerden dolayı adamı bunalıma sokar.Yalnız datanın çözümlü önlisans soru bankası vardı matematik için bence başarılı kitap.kpss niteliğinde soruların çözümleri var.

ihtiyaç : gazeteden almıştım genel yetenek ve genel kültür iyiydi..

asil yayınları :tarih ve coğrafya çok iyiydi..isabet oranı güzeldi.

teorem yayınları: genel kültür ve genel yetenek iyidir. genel kültürde tuturduğu sorular olmuştur.

29 Şubat 2012 11:28

yalnız önemli olan bu hazırlıkta yayın değil her türlü yayın evinin sorularını çözmekte fayda var. Saçma dediğiniz sorular çıkabilir..

fikrimin incegülü
Aday Memur
29 Şubat 2012 14:54

teorem yayınları genel kültür genel yetenekte hem konu anlatımlı kitaplarında hem de soru bankalarında çok iyi. bir çok tutturduğu soru var.teorem nokta atışı soru bankasını öneririm

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi