Editörler : Pangaea
26 Ağustos 2017 17:03

Kpss kursu tercihi tecrübesi ankara

Merhaba arkadaşlar, kpss kursu karari konusunda çok kararsız kaldım. 2017 de Ankara da kpss kursuna gitmis arkadaslar tecrubelerini yazarlarsa bu konuda sevinirim. Pegem, Yediiklim, Murat Eğitim, Makro Akademi arasında kaldım. Matematiğim iyi değil. Sizin önerileriniz nedir?

Natlusket1
Aday Memur
27 Ağustos 2017 13:17

Kimse tecrübe sahibi değil mi ?

kpssaysegul06
Yasaklı
27 Ağustos 2017 21:46

Matematiği iyi değil demişsiniz benim bildiğim kuzey akademinin çok kolay matematik kitabı var,matematiğini geliştirmesi konusunda faydalı olacaktır.Kursla görüşürse seviye grupları için yardımcı olurlar belki,bir görüşmekte fayda var...

Natlusket1
Aday Memur
27 Ağustos 2017 22:45

Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için. Evet sozelci olduğumdan matematik çok iyi değil. Matematiğin ve diğer derslerle birlikte adam akıllı işlendiği ve verdiğimiz paraya değer bir kurs arıyorum. Önerinizi değerlendireceğim.

kpssaysegul06, 7 yıl önce

Matematiği iyi değil demişsiniz benim bildiğim kuzey akademinin çok kolay matematik kitabı var,matematiğini geliştirmesi konusunda faydalı olacaktır.Kursla görüşürse seviye grupları için yardımcı olurlar belki,bir görüşmekte fayda var...

buk88
Memur
29 Ağustos 2017 11:26

Hocam kimse kuş kondurmuyo bence adam gibi oturup evde calisman da ayni hesap hem yol hem dersane paran yanina kalir hemde yolda harcadigin zaman

Natlusket1
Aday Memur
29 Ağustos 2017 13:31

Yeni mezun oldum. Evde hazırlamırsam ne kadar başarılı olabilirim ? Hem kurs hem yol parası hemde kitap paralari çok yük olacak

buk88, 7 yıl önce

Hocam kimse kuş kondurmuyo bence adam gibi oturup evde calisman da ayni hesap hem yol hem dersane paran yanina kalir hemde yolda harcadigin zaman

kpssaysegul06
Yasaklı
29 Ağustos 2017 20:20

yeni mezun birisinin evde çalışması ve kazanma şansı %15 derim kitap paraları yok dershane ücretsiz verir...para yol onca emek gelecek için evde hazırlanmaya kimsenin gönlü razı olmaz,hele ki sizin hiç olmaz sıkıntıdan patlarsınız....1 kere bile olsa dershaneye gitmenizi öneririm,benden söylemesi,hayatta başarılar....

Natlusket1
Aday Memur
30 Ağustos 2017 11:38

Teşekkür ederim. Size de hayatta başarılar dilerim.

kpssaysegul06, 7 yıl önce

yeni mezun birisinin evde çalışması ve kazanma şansı %15 derim kitap paraları yok dershane ücretsiz verir...para yol onca emek gelecek için evde hazırlanmaya kimsenin gönlü razı olmaz,hele ki sizin hiç olmaz sıkıntıdan patlarsınız....1 kere bile olsa dershaneye gitmenizi öneririm,benden söylemesi,hayatta başarılar....

nisan1987
Aday Memur
30 Ağustos 2017 13:38

Ankara data en iyisi bence...

haleeecaliskan06
Yasaklı
30 Ağustos 2017 13:47

Matematik,tarih,edebiyat öabt için Kuzey Akademiyi tavsiye ederim,yayınları ve hoca kalitesi çok iyi...

Natlusket1
Aday Memur
31 Ağustos 2017 13:25

Teşekkürler. Konu ile ilgili daha geniş tecrübe almak istiyorum.

Natlusket1
Aday Memur
03 Eylül 2017 13:36

Güncel

lindalisa
Aday Memur
03 Eylül 2017 18:53

bir öğretmen düşünün mesela matematik öğretmeni, size tarih coğrafya hukuk iktisat veya öabt eğitimi veremezse, bir dersaneninde ales kpss-a gkgy kpss-b ales dgs yani bütün kurslarda mükemmel olmaları imkansız.sayın kuzey akademi reklamda iyi olduğun anlaşılıyor.

Natlusket1
Aday Memur
05 Eylül 2017 12:16

Cevap için teşekkürler

lindalisa, 7 yıl önce

bir öğretmen düşünün mesela matematik öğretmeni, size tarih coğrafya hukuk iktisat veya öabt eğitimi veremezse, bir dersaneninde ales kpss-a gkgy kpss-b ales dgs yani bütün kurslarda mükemmel olmaları imkansız.sayın kuzey akademi reklamda iyi olduğun anlaşılıyor.

fatihinkalesi06
Aday Memur
06 Eylül 2017 08:40

Matematik için ilyas başpınar,kıvanç yeşildağ,rıza acar bu hocalar mükemmel,

yaklaşım kariyeri tercih edebilirsin

canansever4545
Yasaklı
06 Eylül 2017 20:03

Tarih öabt için Nuray Akbulut hocayı tavsiye ederim benimde hocamdır kendisi:) Kuzey Akademide eğitim veriyor...Unutmayalım Hocalarım 45 öabt yapsak bile gyk-eb çok iyi yapmalıyız..

kpssaysegul06
Yasaklı
06 Eylül 2017 20:21

Kuzey akademiyi bende tanıdıklarımı önerdiğim bir dershanedir,özel etüt sistemi öğremciye çok yardımcı olan bir siwstem....Erken kayıtları hala devam ediyormuş,bugün 2 arkadaş öğretmenlik için ağustos ücretinden kayıt olmuş:)

lindalisa
Aday Memur
06 Eylül 2017 23:42

sadece matematik dersi mi veriyorsunuz ?

fatihinkalesi06, 7 yıl önce

Matematik için ilyas başpınar,kıvanç yeşildağ,rıza acar bu hocalar mükemmel,

yaklaşım kariyeri tercih edebilirsin

keremcem200
Yasaklı
07 Eylül 2017 21:14

Matematik temelin yoksa dostum kuzey akademinin kolay matematik kitabı ile seviye seviye bilgilerini kuvvetlendirebilirsin

Natlusket1
Aday Memur
08 Eylül 2017 12:46

Teşekkür ederim

keremcem200, 7 yıl önce

Matematik temelin yoksa dostum kuzey akademinin kolay matematik kitabı ile seviye seviye bilgilerini kuvvetlendirebilirsin

elifdikmen
Aday Memur
08 Eylül 2017 15:49

hocam, bende bu yıl giricem beden eğitiminden. Matematiğim benim çok kötüydü. tekuzem diye online dershane matematik kampı yapmıştı. ona katıldım hatta videoları vardır youtube kanallarında. izle mutlaka o dersleri. dersi veren olcay hocanın matematiği çok kötü olanlar,az iyi olanlar:Dorta vs diye seviye seviye giden dersleri var yanılmıyorsam tekuzemde. sen yine de araştır. hatta ankarada galiba merkezleri. gerçi ne farkeder online yani :D ben kampın inanılmaz faydasını gördüm sıfır matematikten az iyi olanlara terfi ettim bence :) ben bile anladıysam herkes anlar :) gygkyla eb ye kaydoldum oraya. matematiğe aynı hoca giriyo. o dediğim seviye seviye matematiği mutlaka incele hocam. önce youtubedan bak tabi fikrin olur hocanın anlatımına.

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi