Editörler : swat3410E.Kayı Han

kpss.....mxnjx
Aday Memur
22 Mayıs 2019 10:38

Dilekçeleri indiremiyorum hata veriyor sizde de Bu sorun var mı arkadaşlar

dirk heinen
Şube Müdürü
24 Mayıs 2019 03:19

sizce kaç kişi spordan geçti lisans olarak?

besyocu444
Şube Müdürü
24 Mayıs 2019 19:31

Kim dediyse iyi sallamış rakip elemeye çalışmış. Ereğlide girdim ben. doktor o kadar ılımlıydı ki anlatamam. kimseye zorluk çıkarmadı. polis memurları desen defalarca boy ölçtüler. parkurdaki komisyon desen baskısız sessizce kendi bahçende dener gibi bir havada.. Ben çok memnun kaldım hepsinden.
petitoos, 5 yıl önce

Arkadaşlar Konya ereğlide sınava girenler oldu mu ? Birkaç kişiden duyduğum boy kilo dışında olur olmadık şeylere takılıp eleme yapıyorlarmış bu doğru mu ? Yani kolunda o anlık kızarıklık olana bilmem ne alerjisi var diyip parkura hiç almamışlar bile. Ben daha önce 2 kere girdim ön sağlıkta boy dışında elenen doğru düzgün kimseyi görmemiştim.

petitoos
Aday Memur
27 Mayıs 2019 09:04

Ben rizede sınava girenlerin yorumlarını okudum gerçekten çok saçma sebeplerden eleme yapmışlar yani okudukça hem şaşırdım hem üzüldüm. Ben de daha önce 2 defa ereğlide girdim herkes çok iyiydi gerçekten boyu sınırda olanı 4 5 defa ölçtüklerini biliyorum. Ben de çarşamba gireceğim hakkımızda hayırlısı artık.

besyocu444, 5 yıl önce
Kim dediyse iyi sallamış rakip elemeye çalışmış. Ereğlide girdim ben. doktor o kadar ılımlıydı ki anlatamam. kimseye zorluk çıkarmadı. polis memurları desen defalarca boy ölçtüler. parkurdaki komisyon desen baskısız sessizce kendi bahçende dener gibi bir havada.. Ben çok memnun kaldım hepsinden.

petitoos
Aday Memur
27 Mayıs 2019 10:39

Ben de indiremiyordum bilgisayarınıza winrar indirip kurulumunu yapın iniyor o zaman.

kpss.....mxnjx, 5 yıl önce
Dilekçeleri indiremiyorum hata veriyor sizde de Bu sorun var mı arkadaşlar
Toplam 65 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi