Editörler : Pangaea
21 Ekim 2018 14:01

tekirdağ kpss kursu tavsiye 2019 için

merhabalar arkadaşlar tekirdağ da kpss kursu tavsiyeniz var mı önceki konulara baktıgımda bahsedilen bir çok dershanenin kapanmış oldugunu farkettim o yorumlardan kalan dershanelerin de artık tavsiye edilmediğini farkettim bu yüzden bu başlıgı açma gereği hissettim iktisat mezunuyum iyi bir a grubu hazırlık dershanesine gitmek istiyorum seceneklerim arasında yediiklim ve hedef kpss kursları var siz hangisini tavsiye edersiniz sebebiyle cevap verirseniz sevinirim

Özge9992
Aday Memur
21 Ekim 2018 16:26

Yediiklim ????

Özge9992
Aday Memur
21 Ekim 2018 16:27

Yediiklim
Özge9992, 5 yıl önce
Yediiklim ????

tugbakaracor
Aday Memur
22 Ekim 2018 14:42

açıkçası yediiklim ile görüştüm ama beni pek mutlu etmedi görüşme hedef daha çok aklıma yattı ancak tekirdağ da yeniler hedefin çorluda ki şubesine giden bir arkadaşımla görüştüm o da çok tavsiye etti şu an için çok kararsızım kasımda dersler başlayacakmış bir an önce karar vermem gerek siz daha önce yediiklime gittiniz mi avantajları neydi yazarsanız sevinirim

Özge9992, 5 yıl önce
Yediiklim

Özge9992
Aday Memur
04 Kasım 2018 02:40

Yediiklim kadro bakımından iyidir bizzat tanıdığım hocalarım mevcut. Yayın olarak zaten iyi bilirsiniz. Seçim sizin ama kadro çok önemli dersane için..
tugbakaracor, 5 yıl önce

açıkçası yediiklim ile görüştüm ama beni pek mutlu etmedi görüşme hedef daha çok aklıma yattı ancak tekirdağ da yeniler hedefin çorluda ki şubesine giden bir arkadaşımla görüştüm o da çok tavsiye etti şu an için çok kararsızım kasımda dersler başlayacakmış bir an önce karar vermem gerek siz daha önce yediiklime gittiniz mi avantajları neydi yazarsanız sevinirim

Sbky1234
Aday Memur
06 Şubat 2019 00:03

merhaba bende kpss a dan tekirdağda uygun ve iyi eğitimli bir dershane arıyorum. Siz hedef akedemeyi tercih ettiniz mi ya da şuanki dershaneniz her neyse memnun musnuz?

cansumatematik59
Aday Memur
23 Mayıs 2019 10:08

yedi iklim ile hedef akademi arasında çok kararsız kalmıştım hedefi tercih ettim iyi ki hedefi tercih etmişim çünkü yedi iklim hedef birleşti yedi iklimde ki öğrencilerde hedefe geldi öğretmen yayın kaliteli ilgili dershane tavsiye ederim eğitim hocaları matematik alan hocası mükemmel diğer hocalar saygılı ve işini severek yapan kişiler hiç bir aksaklık olmadı memnuniyetsizliğe sebep olacak hiçbir şey yaşamadım kesinlikle hedefi tercih edin

tugbakaracor
Aday Memur
23 Mayıs 2019 11:26

ben hedef akademiyi tercih ettim kesinlikle tavsiye ederim güzel bir yıl geçirdim kadrosu cidden çok ama çok iyi ben memnunum.

Sbky1234, 5 yıl önce

merhaba bende kpss a dan tekirdağda uygun ve iyi eğitimli bir dershane arıyorum. Siz hedef akedemeyi tercih ettiniz mi ya da şuanki dershaneniz her neyse memnun musnuz?

demirberk908
Aday Memur
24 Mayıs 2019 18:48

merhabalar bende 2020 kpss a grubu sınavına hazırlanmayı düşünüyorum benzer bir konu başlığı açtım ama maalesef cevap verebilen olmadı önümüzde ki yıl sadece sınava hazırlanacağım dolayısıyla bir yılımı riske ediyorum ince eleyip sık dokuyorum bu yüzden burada yazılanlar ve yüz yüze yaptığım görüşmeler sonucu en makul dershane benim için hedef akademi daha önce a grubu için hedef akademiye giden var mı görüşlerini paylaşırlarsa sevinirim

tugbakaracor
Aday Memur
24 Mayıs 2019 18:53

kesinlikle hedef akademiyi tavsiye ederim hem yayın hem dershane hem hocalar kısacası ciddi anlamda her şey iyi şu an hala derslerimiz devam ediyor tek bir sıkıntı yaşamadım a grubu hocaları Ankara nın sayılı hocaları burada bulmak büyük şans tüm yayınlardan deneme olduk oluyoruz hatta bu hafta ceza hukuku dersimiz bitiyor hızlandırma dönemi başlayacak her gün deneme sınavı olacak gerçek sınava kadar ben her şeyiyle hedef akademiyi tavsiye ederim

Sbky1234, 5 yıl önce

lucklesss
Memur
30 Mayıs 2019 01:34

arkadaşlar Atılım Akademi kpss kursu da var. butik bir dershane ama genel yetenek-kültür- alan ve eğitim derslerinde uzman hocalar derse girmekte. hedef kadar adını duyuramasa da gerçekten çok başarılı bir dershane. şehir merkezinde o da hatta hedefin karşısında yeri. bilginiz olsun

tugbakaracor
Aday Memur
05 Temmuz 2019 14:36

hocam ben gecen yıl atılım dershanesi ile görüştüm ancak alan eğitimlerini video derslerle falan telafi ediyoruz denilince açıkcası bana çok cazip gelmedi video izlyecek olsam youtube ta hepsi var zaten hem hocalar olsun hem ortamı hem sahiplerinin ilgileri hedef akademi en mantıklı tercih herkese tavsiye ederim

lucklesss, 5 yıl önce

arkadaşlar Atılım Akademi kpss kursu da var. butik bir dershane ama genel yetenek-kültür- alan ve eğitim derslerinde uzman hocalar derse girmekte. hedef kadar adını duyuramasa da gerçekten çok başarılı bir dershane. şehir merkezinde o da hatta hedefin karşısında yeri. bilginiz olsun

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi