Editörler : F16 Gökçen
13 Haziran 2009 18:30

Yapı Kredi Direkt Satış Temsilciliği

arkadaşlar ykb'nin drekt satış temsiliği iş ilanına başvurmak istiyorum.daha önce bu işte çalışanlar bilgi verebilir mi?istanbul diyordu ilanda ama acaba istanbul'da mı olunur hep yoksa başka illerde de bu işi yapabilir miyiz?

ilginiz için şimdiden teşekkürler

semanur_samsun
Kapalı
13 Haziran 2009 22:19

kımsenın fıkrı yok anlasılan,bende merak edyrm acıkcası...

13 Haziran 2009 23:26

yaw bu adamlar teftis sinavi acmayacak mi?

sandsoftime
Kapalı
14 Haziran 2009 01:18

teftiş sınavı açsınlar hele bak neler yapıcam onlara!!

14 Haziran 2009 11:39

hayirdir? iyi anlamda mi kotu anlamda mi bu? acsinlar artik su teftis sinavini ama...

skypahontas
Kapalı
14 Haziran 2009 14:30

Arkadaşlar bu sene yapı kredinin teftiş açma ihtimali yok gibi geldi bana.Yapı krediye telefon actım.İhtiyaç duyduklarında açıyoruz dediler. Bende bekliyorum uzun süredir sabırsızlıkla teftiş sınavını...

15 Haziran 2009 09:43

yaw o kadar sube acacagim demislerdi...:)

ulash
Genel Müdür
11 Kasım 2009 19:44

Güncel.

goold_00
Şube Müdürü
11 Kasım 2009 20:01

arkadaşlar direkt satış yetkilisi olarak çalışanlar bu pozisyon hakkında bilgi verebilir misiniz

eso06
Aday Memur
24 Aralık 2009 00:23

goold baya olmuş sen yazalı ama ben yeni okuduğum için şimdi yazıyorum. direkt satışı yaptım ve kesinlikle tavsiye etmem. yaz kış dışardasın binlerce insanla uğraşmak zorundasın ve 1 hafta arayla şehir dışına çıkıyosun.türkiyenin hemen hemen heryerine gidiyosun. eğer yaparım diyosan bol şans.

03 Kasım 2010 20:55

Arkadaşlar benim ilgi alanımda değil ancak ilgilenenler için başlığını açmak istedim, ilan dün verilmiş. İlan secretcv.com'da mevcut.

http://www.secretcv.com/uye_firma.php?id=5633

Direkt Satış Yetkilisi

İşin Tanımı :

Kredi Kartlarında Türkiye'nin lider markası Worldcard ve bankacılık ürünlerinin satışında Direkt Satış ekibinde görev alacak "Direkt Satış Yetkilisi" aramaktayız.

Aranan Nitelikler :

Üniversite/MYO mezunu veya lisans programına devam zorunluluğu bulunmayan son sınıf öğrencisi

Satış alanında kariyer yapmak isteyen

Seyahat engeli bulunmayan, ofis dışında görev alacak

Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak

İletişimi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek

MS Office uygulamalarına hakim

Genel görünümüne özen gösteren, prezentabl

30 yaşını aşmamış

Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli

oksijen1
Kapalı
05 Kasım 2010 09:00

arakdslar bu işi yapanlar bilgi verebılır mı acaba?

kummsal
Kapalı
05 Kasım 2010 09:07

bn yapıkrediyi deglde gecen garanti bnkasından arandm bu iş için kredi kartı direk satışı oluo bayan bana 15 gün cevre iller 15 gün blndgnz ilde kendi portföyünüzü yaratacaknsz dedi

yemek+ yol+ sigorta +maaş+ pirim bu şekilde kabul etmedim yapı kreide büyük ihtimallae böledr....

oksijen1
Kapalı
05 Kasım 2010 09:20

kumsal mulakat için mı cagırdılar.

kummsal
Kapalı
05 Kasım 2010 11:49

kabul edip etmediğimi sordu telefondaki bayan bnde kabul etmeyecegmi söledm kabul etsem nasl bi aşama olurdu bilmiorum yani...

cazmaka
Memur
06 Ocak 2011 20:54

satarsan en güzel iş satamazsan en kötü iş

kısacası budur.

ama şu bir gerçek kredi kartı satmak eskiye göre dahada zor

turkuazz01
Kapalı
06 Ocak 2011 20:57

bugün mülakata giren var mı

ozlemgunel
Aday Memur
26 Şubat 2011 01:46

arkadaşlar bişey sorucam ..ben ykb direkt satış mülakatına girdim .ancak 2.kez aranmadım ama nette işe alım devam etmekte.acaba işe alım süreci bittikten sonra mı ararlar .yoksa ben vazgeçiim mi ?

cazmaka
Memur
28 Şubat 2011 00:16

öncelikle bu pozisyonun ilanı sürekli günceldir

ist için konuşuyorum mülakat 2 aşamada yapılır ilk önce direkt satış yöneticileri tarafından mülakata alınırsın olumlu görünürsede insan kaynaklarına davet edilirsin

yani önemli olan ilk mülakata çağıranlardır ben kendimden örnek vereyim benim süreç 1 haftada hepsi belli olmuştu 2 hafta bekledikten sonrada eğitime gitmiştim

ozlemgunel
Aday Memur
28 Şubat 2011 03:45

anlamadığım ilan sürekli güncel ise alım devam mı ediyor? yoksa alınacak elemanlar alındı ben boşa mı bekliyorum..istanbul için diyorum bende pazartesi 1 hafta olacak ..kaç gündür tel çalacak diye bekliyorum.sanırım olmadı herhalde yapacak bişey yok...napalım kısmet

ozlemgunel
Aday Memur
28 Şubat 2011 03:51

arkadaşım 1 haftada hepsi belli nasıl oluyo acaba? mülakattan hemen sonra aradılar mı ok diye ?süreç nasıl işliyo .bide ben çok istedimi söledim zaten ilk arandım havaya uçtum o zaman ama olmadı ki aramadılar ...belki pazartesi ararlar belli mi olur? kafayı yicem galiba.. cazmaka sen çalışıyomusun peki ..bide sen mülakatta nasıl cevap verdin ben biras gerildim galiba...

Toplam 45 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi