Editörler : swat3410
12345678910111213»

PHILIPS42
Şef
27 Nisan 2017 11:43

Abdestimizden şüphemiz yok gardaş namazımızdan olsun, bu aq fetosuna ben 20 yıl öncede negatiftim şimdide aynı nerde ne kadar fetocu varsa ..... tekrar söylüyorum mahsum ve mağdurlar haric

ari-spi21, 7 yıl önce

Ampul kamulaji seni de kurtarmayacakk

Biz burda ne kriptolar gördük

Demokrasi mitingleri ne katılanlar

Açıkta ki personel ile konusmyain diyenlerde açığa alındı

Sıra Sende Philips:))

ömer3180
Aday Memur
27 Nisan 2017 11:46

evde bekleyip,resmi gazete takip edeceksin,bazen gece 12 deçıkar bazen sabah 3 de,bazen 6 da çıkar.resmi gazete çıkınca khk varmı diye bakacaksın,varsa ismim varmı diyerek tıtreyerek bakacaksın .yoksan iade bekleyeceksin ,olmayınca yine başa saracaksın,resmi gazete khk iade,bizler 7 ay oldu buralardayız.9 ayı deviren arkadaşlar var.aynen ben fazla kalmayacağım avukatım dışarıda birazdan çıkacağım diyen bayrampaşa filmindeki gibi bekleeee,bekleeee,bekleeee,Allah sabır versin zaman herşeyin ilacı öğretiyor herşeyi.iade olan ve bekleyen sayfasına bak ordan birşeyler anlarsın

gknus
Kapalı
27 Nisan 2017 11:51

Beni Aradilar 00.30 da gittim

andpoll, 7 yıl önce

Gece 3te arıyorlar açıpa alındın diyorlar sabah silahını getir ver diyorlar öyle mi? Bu uygulamayı senden duyuyorum dostum. Açığa alınmalarda yapılan işlemler mesai aaatleri içerisinde personel görevi başındaylen yapılıyor. Sen hangi ilde buna şahit oldun merak ediyorum. Bir kere uygulanırlık açısından bu doğru değil adamı arıyacaksın gece açığa alındın diyeceksin ve elinde açığa aldığın polisin silahı kimliği olacak. Hadi oradan

ari-spi21
Daire Başkanı
27 Nisan 2017 12:07

Formaliteden bimere yaz resmi belge nitelihinden

Biz sekiz aydır bekliyoruz yapacak birsey yok sovmekten dua etmekten başka

Herkes kendi mesrebince bekliyor biz kafayı kirdik

Bolca goy goy yapıyoruz

asesyarkan
Şef
27 Nisan 2017 13:22

Zor bir imtihan bu listelerin tc no ile açıklanması sanki hüküm verilmiş gibi geliyor bana

otoyol trafik
Kapalı
27 Nisan 2017 13:32

Kınamayınız,kınadığınız şey başınıza gelmedikçe ölmezsiniz!

Jeramin
Aday Memur
27 Nisan 2017 14:03

Abilerim Ablalarım Merhabalar.Ben 2014 te fem dershanesine gitmiştim malesef ve babam da dün akşam açığa alındı.Benim bildiğim kadarıyla F*töyle alakamız sadece dershane yurtmuş falan onla ilgili ki ozamanlar alakası olmayan yoktu nerdeyse.Ben de Ankara Üni Adelet MYO okuyorum ve Zabit Katipliği alımlarını bekliyodum.Şimdi babam açığa alındığı için benim memurluk hayatım başlamadan bittimi ? Yada güvenlik soruşturmalarında sadece ben kendimden mi sorumluyum memur olma ihtimalim varmı ? Bilgili birisi varsa cevaplarsa iyi olur teşekkürler.

Toledo12
Yasaklı
27 Nisan 2017 14:22

Kardesim baban suanda aciktada olsa fetodan dolayi idari islem gordugu guvenlik sorusturmasinda cikar.

Ama babanin durumundan cok senin 2014 yilinda dersane olayin basina bela olabilir.

Ama bunlar tek basina engel degil fetoyla baglantin yoksa sadece dersane olayiysa bisey olmaz diye dusunuyorum.

Ama yinede burasi turkiye hersey olabilir.

Toledo12
Yasaklı
27 Nisan 2017 14:24

Annesi babasi ohrac oluo hala memurluk hatta polislik yapanlar var.

Diyorum ya senin durumun onemli olan

Jeramin
Aday Memur
27 Nisan 2017 14:49

anladım hocam benim fötöyle alakam sadece dershane ve yurtlardır başka bir şey olamaz da zaten.İnşallah bi sıkıntı çıkmaz yoksa anasını gibtiğim fetö yüzünden geleceğim gidecek.Veba gibi her yere yayılmış

Toledo12, 7 yıl önce

Annesi babasi ohrac oluo hala memurluk hatta polislik yapanlar var.

Diyorum ya senin durumun onemli olan

27 Nisan 2017 14:54

Kardeşim,

Zabıt katipliğinden açıkta olan bir komşum var,

Kendi aciktayken eşi zabıt katipliği mesleğini kazandı.

Ya gözden kacirmislardir, ya da eşinin babasının vs açıkta olması tehlike arz etmiyordur. Var sen ver kararı.

Allah yardımcınız olsun.

Jeramin, 7 yıl önce

Abilerim Ablalarım Merhabalar.Ben 2014 te fem dershanesine gitmiştim malesef ve babam da dün akşam açığa alındı.Benim bildiğim kadarıyla F*töyle alakamız sadece dershane yurtmuş falan onla ilgili ki ozamanlar alakası olmayan yoktu nerdeyse.Ben de Ankara Üni Adelet MYO okuyorum ve Zabit Katipliği alımlarını bekliyodum.Şimdi babam açığa alındığı için benim memurluk hayatım başlamadan bittimi ? Yada güvenlik soruşturmalarında sadece ben kendimden mi sorumluyum memur olma ihtimalim varmı ? Bilgili birisi varsa cevaplarsa iyi olur teşekkürler.

trifaly
Aday Memur
27 Nisan 2017 14:58

allah suçsuzların yardımcısı olsun. 9000 kişilik liste illaki kusursuz değildir.

Jeramin
Aday Memur
27 Nisan 2017 15:00

Az da olsa içimi rahatlattınız Allah razı olsun ben hiç bir şey olmamış gibi klavye çalışmalarıma devam edeyim en iyisi Allah ne buyurduysa o olur zaten.Hakkımızda ve en önemlisi Devletimize Zeval gelmesin yeter

khkmagduru679, 7 yıl önce

Kardeşim,

Ya gözden kacirmislardir, ya da eşinin babasının vs açıkta olması tehlike arz etmiyordur. Var sen ver kararı.

Allah yardımcınız olsun.

Jeramin
Aday Memur
27 Nisan 2017 15:02

Yani arada kaynayanlar da var babam ın Sicili temiz yani görevlerini başarıyla yapıyor ki zaten ahım şahım görevde de değil sadece emniyet müdürlüğü girişinde duruyordu.Herhangi bi yere itiraz etme hakkımız varmı peki bildiğiniz yada ne zamana kadar açıkta kalır ve göreve dönme ihtamili için nerelere başvurmamazı lazım bi bilginiz varmı ?

trifaly, 7 yıl önce

allah suçsuzların yardımcısı olsun. 9000 kişilik liste illaki kusursuz değildir.

Toledo12
Yasaklı
27 Nisan 2017 15:05

Kardesim biseyi yoksa ins doner ben 7 ay acikta kaldim sonra iade oldum.

1 hafta acikta kalip ihrac olanda var

1 ay acikta kalip iade olanda var.

7.8 ay acikta olup ihrac olanlar var.

9 aydir hala acikta olanlar var.

Nasip kismet kader.

Birde babanin aciga alinma sebebi olarak bisey soylemusler mi babana

Jeramin, 7 yıl önce

Yani arada kaynayanlar da var babam ın Sicili temiz yani görevlerini başarıyla yapıyor ki zaten ahım şahım görevde de değil sadece emniyet müdürlüğü girişinde duruyordu.Herhangi bi yere itiraz etme hakkımız varmı peki bildiğiniz yada ne zamana kadar açıkta kalır ve göreve dönme ihtamili için nerelere başvurmamazı lazım bi bilginiz varmı ?

Jeramin
Aday Memur
27 Nisan 2017 15:14

hayır bişey dememişler sadece gece 12 gibi aradılar silah kimlik vs işte onları teslim etmek için emniyet müdürlüğüne çağırdılar.

Toledo12, 7 yıl önce

Kardesim biseyi yoksa ins doner ben 7 ay acikta kaldim sonra iade oldum.

1 hafta acikta kalip ihrac olanda var

1 ay acikta kalip iade olanda var.

7.8 ay acikta olup ihrac olanlar var.

9 aydir hala acikta olanlar var.

Nasip kismet kader.

Birde babanin aciga alinma sebebi olarak bisey soylemusler mi babana

Aslanbey1453
Genel Müdür
27 Nisan 2017 15:25

4Ekim den tecrübeli şefiniz olrak söyleyim, ilk hafta zor geçer daha sonra yavaş yvaş alışmaya başlarsınız. Evde boş durup yengeleri çocukları üzmeyin sinirinizi onlrdan çıkarmayın. Özellikle Büyükşehirlerde olanlar şanslı; Taksi Servis aracı vs şöförlüğü olanlara stres atmaya birebir. Aracı olan korsan durak bulan korsana takılabilir. Bugün yarın derken 7AY oldu bizim :(( Dönsek de artık en kısa zamanda Emekli olıruz nasipse:((

Jeramin
Aday Memur
27 Nisan 2017 15:40

hocam şimdi aklıma geldide bildiğim kadarıyla mesleği kazandıktan sonra güvenlik soruşturmasını yapıyorlar ya eğer kazanıp mesleğe başladıysa sorun olmaz ama kazandığı halde iptal edebiliyorlar diye biliyorum

khkmagduru679, 7 yıl önce

Kardeşim,

Allah yardımcınız olsun.

skkoç
Memur
27 Nisan 2017 15:45

iade edileceğini söyleyen mi var(?)

asesyarkan, 7 yıl önce

Şoka girdim şimdi süreç nasıl işlyr evde arayıp iademi bekliycm

Toplam 102884 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler