Editörler : Pangaea
23 Mart 2020 13:28

Mardin/Kızıltepe'ye atananlar?

İngilizce, ilçe merkezi.

İlçede çalışmış, çalışmakta olanlar varsa yorumlarınızı esirgemeyin. Teşekkürler.

Tds Saglikteknikeri
Aday Memur
24 Mart 2020 01:39

Arkadaşım şimdiden çok geçmiş olsun torpilin merkezine düştün asiretcilik anlayışıyla kurum yöneten amirlerle muhatap olacaksın

brkckl
Şube Müdürü
24 Mart 2020 06:18

Neden öyle dediniz hocam? :( Buradan yazamazsanız özelden yazabilirseniz sevinirim.

Tds Saglikteknikeri, 4 yıl önce

Arkadaşım şimdiden çok geçmiş olsun torpilin merkezine düştün asiretcilik anlayışıyla kurum yöneten amirlerle muhatap olacaksın

Aslennn
Aday Memur
25 Mart 2020 10:23

Emin olun hiç pişman olmayacaksınız, çok güzel bir yer.Tabiki dört dörtlük hiç bir yer yoktur. Her yerde bu tarz kişiler olduğu gibi Kızıltepede de vardır.

brkckl, 4 yıl önce

Neden öyle dediniz hocam? :( Buradan yazamazsanız özelden yazabilirseniz sevinirim.

brkckl
Şube Müdürü
25 Mart 2020 13:25

Ben de heyecanla ve sabırsızlıkla bekliyorum zaten hocam. Arkadaş öyle deyince şaşırdım. Hiç kimse kötü bahsetmiyor zaten kime sorduysam.

Aslennn, 4 yıl önce

Emin olun hiç pişman olmayacaksınız, çok güzel bir yer.Tabiki dört dörtlük hiç bir yer yoktur. Her yerde bu tarz kişiler olduğu gibi Kızıltepede de vardır.

Aslennn
Aday Memur
25 Mart 2020 13:45

Hocam emin olun güneydoğunun en güzel yerlerinden bir tanesidir. Hayat pahlılığı olmayan bir ilçedir. O arkadaş belki bulunduğu ortaman kaynaklı geneleme yapıyor. İnşallah hiç pişman olmayacağınız bir yerdir.

brkckl, 4 yıl önce

Ben de heyecanla ve sabırsızlıkla bekliyorum zaten hocam. Arkadaş öyle deyince şaşırdım. Hiç kimse kötü bahsetmiyor zaten kime sorduysam.

brkckl
Şube Müdürü
25 Mart 2020 14:46

Teşekkür ederim hocam. Şu virüs geçse de gitsem diye sabırsızlıkla bekliyorum gerçekten. Evlere bile baktım, bayıldım. Kürt halkının ev anlayışına bayılıyorum, hepsi geniş ve ferah ve fiyatları da çok uygun gerçekten. Her şey güzel görünüyor ama sanırım bir araç lazım olacak orada :)

Aslennn, 4 yıl önce

Hocam emin olun güneydoğunun en güzel yerlerinden bir tanesidir. Hayat pahlılığı olmayan bir ilçedir. O arkadaş belki bulunduğu ortaman kaynaklı geneleme yapıyor. İnşallah hiç pişman olmayacağınız bir yerdir.

Aslennn
Aday Memur
25 Mart 2020 15:34

hocam sizinki hangi okul

brkckl, 4 yıl önce

Teşekkür ederim hocam. Şu virüs geçse de gitsem diye sabırsızlıkla bekliyorum gerçekten. Evlere bile baktım, bayıldım. Kürt halkının ev anlayışına bayılıyorum, hepsi geniş ve ferah ve fiyatları da çok uygun gerçekten. Her şey güzel görünüyor ama sanırım bir araç lazım olacak orada :)

brkckl
Şube Müdürü
25 Mart 2020 16:58

İMKB İlkokulu hocam. Ortaokul ile birleşikmiş. Benimki ilkokul.

Aslennn, 4 yıl önce

hocam sizinki hangi okul

Aslennn
Aday Memur
25 Mart 2020 17:02

hocam özelinize bakabilirmisiniz

brkckl, 4 yıl önce

İMKB İlkokulu hocam. Ortaokul ile birleşikmiş. Benimki ilkokul.

brkckl
Şube Müdürü
25 Mart 2020 17:34

Yazdım hocam.

Aslennn, 4 yıl önce

hocam özelinize bakabilirmisiniz

alexiszorba53
Aday Memur
26 Mart 2020 13:19

midyat nasıl bir yer?

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular