Editörler : F16 Gökçen

Xiomara
Aday Memur
14 Şubat 2019 14:09

Öyle ya..Pegasus da Acıbadem Grup gibi oldu galiba ...Haftanın 9 günü misafir hizmetleri mülakatları var genel müdürlükte

Bol keseden milleti çağırıyolar dağın başına

Yollar şenlensin ekonomi canlansın

A2 düzeyi sınavı da geçtikten sonra bi de birebir mülakata alıyolar ondan sonrası boşluk..

Benim mülakatım da yaklaşık o kdr sürdü ama bana baya soru soruldu

En soldaki kişi sanırım bölüm direktörüydü normalde onunla ayrıca bir görüşme ayarlıyolar ama bu kez alım acele-Mart ortası işbaşı old. için o da katılmıştı birebir mülakata

Bizleri tek tek içeri alan gözlüklü Bey çok ilgiliydi ben ne zmn dönerler diye sormamıştım ilk grubun eğitimi haftayaymış öğrenmiş olduk.

Yarın Cuma belki yarın dönerler her gün toplu mail atıyolar zaten

Gzdssss, 5 yıl önce

Arkadaşlar dün mülakata katıldım.Orda görevli biri akşama olumlu mesaj gelmesse olumsuz olacağını ve 18 şubatta eğitimlerin başlayacağını söyledi.Mesaj gelmedi ve büyük ihtimal olumsuz. Anlamadığım nokta mülakatta erkek sayısı fazlaydı.30 kişinin içinden 7,8 kız vardı sadece.Ayrıca mülakatlar 5 dakika belki daha az sürdü. Ve hiç düzgün bir soru sormadılar. Neden işten ayrıldığımı bile sormadılar düşünün.Oldu bittiye geldi ve çıktım. 1. Si yapılan ingilizce sınavından sonra neden speaking yapmadıkları, 2.si mülakatların beş dakika gibi bir süreyle kısa sürmesi.Neye göre bakıpta işe alıyolar anlamış değilim.

Gzdssss
Aday Memur
14 Şubat 2019 14:40

Evet havalarda şansıma çok kötü. Hele dün oraya gidene kadar mahfoldum.Değse bari dedim ama buda bir tecrübe oldu.

Soru sordular tabi ama çok beklediğim yönde detaylı sorular sorulmadı.Çünkü içimden bu kadarkolay olmamalı diye düşündüm. Dediğiniz gibi A2 seviyesi basit bir test ve 5 dakikalık bir mülakatla hemen eğitime başlatılması bana garip geldi.Kapıdaki o gözlüklü bey kesin konuşunca ben kafamda bitirdim artık olayı. Ama Allahtan ümit kesilmez yinede.Hepimizin hakkında hayırlısı olsun ne diyeyim.

Xiomara, 5 yıl önce

Öyle ya..Pegasus da Acıbadem Grup gibi oldu galiba ...Haftanın 9 günü misafir hizmetleri mülakatları var genel müdürlükte

Bol keseden milleti çağırıyolar dağın başına

Yollar şenlensin ekonomi canlansın

A2 düzeyi sınavı da geçtikten sonra bi de birebir mülakata alıyolar ondan sonrası boşluk..

Benim mülakatım da yaklaşık o kdr sürdü ama bana baya soru soruldu

En soldaki kişi sanırım bölüm direktörüydü normalde onunla ayrıca bir görüşme ayarlıyolar ama bu kez alım acele-Mart ortası işbaşı old. için o da katılmıştı birebir mülakata

Bizleri tek tek içeri alan gözlüklü Bey çok ilgiliydi ben ne zmn dönerler diye sormamıştım ilk grubun eğitimi haftayaymış öğrenmiş olduk.

Yarın Cuma belki yarın dönerler her gün toplu mail atıyolar zaten

Xiomara
Aday Memur
14 Şubat 2019 15:11

Ben 12 Şubat'ta girdim siz bir gün sonra girmişsiniz sanırım...bizden önceki ve sonraki günlerde de bu şekil mülakatlar oluyo

Çağırmadan önce iki cvye filan baksa bi ön eleme yapsalar bari kendilerince

Geçen Cuma da yine yazılı sınav yapılmış ee sonra

Anlamadım yani..

Bu alım 80 kişilik..bi sonraki 60 kişilik

Ya zaten sadece benim gittiğim sabah 50-60 kişi vardı ! sanki pomem alımları

Eskiden ikinci görüşmeye giderken size 15:15 - 15:30 gibi özel saat dilimleri verir min. 20dk role playing yaptırırlardı şimdi her sabah 9'da ucuz ekmek kuyruğu gibi müdürlüğün içi

'Biz bu kdr kişiyle görüştük işte bunlar da belgeler 'demek sanırım şirketin prestiji için gerekli

'Secretcv'de aktif ilanımız da var 'vs.

Haftaya da süreç nasıldı diye anket maili atarlar

Dediğiniz gibi hayırlısı

Gzdssss, 5 yıl önce

Evet havalarda şansıma çok kötü. Hele dün oraya gidene kadar mahfoldum.Değse bari dedim ama buda bir tecrübe oldu.

Soru sordular tabi ama çok beklediğim yönde detaylı sorular sorulmadı.Çünkü içimden bu kadarkolay olmamalı diye düşündüm. Dediğiniz gibi A2 seviyesi basit bir test ve 5 dakikalık bir mülakatla hemen eğitime başlatılması bana garip geldi.Kapıdaki o gözlüklü bey kesin konuşunca ben kafamda bitirdim artık olayı. Ama Allahtan ümit kesilmez yinede.Hepimizin hakkında hayırlısı olsun ne diyeyim.

Xiomara
Aday Memur
14 Şubat 2019 16:41

Mesaj kutunuzda bi problem var sanırım bi kontrol edin isterseniz tekrar cevaplıyım

Gzdssss, 5 yıl önce

Elifffx
Aday Memur
18 Şubat 2019 16:56

Arkadaşlar mülakattan dönüş alan var mı? ve eğitim başladı mı bilgisi olan varsa bizimle de paylaşabilir mi?

syraton
Aday Memur
22 Şubat 2019 00:58

Arkadaşım 13 şubatta mülakata girdi ve 19 şubatta olumlu dönüş yaptılar, bugün de evraklarını teslim etti, beklemede olan arkadaşlar varsa yardımı dokunur belki diye yazayım dedim.

cnkmo
Şef
21 Haziran 2019 16:35

arkadaslar suan çalışan var mı yada beni başlayan iş nasıl maaşı nasıl bilgi verebilir misiniz sınav daveti geldi de gitmeye değer mi bilemedim

ezgiguzelx
Aday Memur
22 Haziran 2019 22:27

gelen kutunuza bakar mısınız?

cnkmo, 5 yıl önce

arkadaslar suan çalışan var mı yada beni başlayan iş nasıl maaşı nasıl bilgi verebilir misiniz sınav daveti geldi de gitmeye değer mi bilemedim

Elifffx
Aday Memur
25 Haziran 2019 14:42

Siz İzmir için mi başvurmuştunuz yoksa Sabiha Gökçen'e mi

cnkmo, 5 yıl önce

cnkmo
Şef
26 Haziran 2019 17:06

izmir

ama sınava gitmedim

Elifffx, 5 yıl önce

Siz İzmir için mi başvurmuştunuz yoksa Sabiha Gökçen'e mi

çokooprens
Aday Memur
30 Ekim 2019 14:07

konuyu hortlatalım ^^ bu cuma sınava giden var mı?

MertCanTekeler
Aday Memur
12 Kasım 2019 19:56

Arkadaşlar maaş ve şartlar hakkında bilgisi olan var mı?

Aviationpersonnel
Aday Memur
13 Kasım 2019 07:17

Konu hakkında sorusu olan varsa mesaj atabilir. Ayrıca Whatsapp grubu kurduysanız gelirim

ezgiguzelx
Aday Memur
13 Kasım 2019 18:19

secretcv.com da ilan açık arkadaşlar bilginiz olsun

22 Kasım 2019 17:51

Banada mail gelmiş mülakatı başarıyla tamamladınız açılacak olan ilk sınıfta tekrar iletişime geçile

27 Kasım 2019 22:06

Salı günü son mülakata katıldım ne zaman sonuçlanır bilgisi olan var mı ?

karaman55
Aday Memur
04 Aralık 2019 16:22

Alımlar işkur üzerinden mi oluyor arkadaşlar bilgisi olan var mı? Secretcv deki ilanda öyle bir bilgi var.

21 Şubat 2022 23:50

Merhaba siz Pegasus a girebildinizmi ben elvan

Toplam 138 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi