Editörler : Pangaea

hndeekayaa
Aday Memur
10 Ekim 2019 13:09

Boş veya değil yaşayıp göreceğiz inşallah boştur o ayrı mesele, bende sadece herkes gibi fikrimi söylüyorum "saygı" çerçevesinde. Sizide o çerçeveye davet ediyorum hocam.
utachi, 5 yıl önce

her yıl eylülde atayıp şubatta bir daha atamaya çıktılar. boş boş kuruntu yapmayın yok o şöyle demiş o böyle demiş diye

fhurghan
Kapalı
10 Ekim 2019 13:12

Kotu bir sey soylemedi, itibar etmeyin demek istiyor, cok alingan oldu bu ara insanlar, gecen gun twitterda cilvelesmeyin yazdi diye birisi kiz dava edecegini soyledi, neymis hakaretmis. Halbuki o sozun hakaretle yakindan uzaktan alakasi yok
hndeekayaa, 5 yıl önce
Boş veya değil yaşayıp göreceğiz inşallah boştur o ayrı mesele, bende sadece herkes gibi fikrimi söylüyorum "saygı" çerçevesinde. Sizide o çerçeveye davet ediyorum hocam.

hndeekayaa
Aday Memur
10 Ekim 2019 13:15

İtibar etmeyin demek var boş boş kuruntu yapma demek var hocam maalesef bu alınganlık değil, insanların kabalığı :)
fhurghan, 5 yıl önce
Kotu bir sey soylemedi, itibar etmeyin demek istiyor, cok alingan oldu bu ara insanlar, gecen gun twitterda cilvelesmeyin yazdi diye birisi kiz dava edecegini soyledi, neymis hakaretmis. Halbuki o sozun hakaretle yakindan uzaktan alakasi yok

utachi
Kapalı
10 Ekim 2019 13:19

çünkü artık insanların negatif yorumlarından gerçekten yıldım bıktım ve sıkıldım. hepimiz atama bekliyoruz sen de bekliyorsun ben de. ya ama nereye baksam tek atama olcak yok olmicak gibi söylemler var artık gerçekten kızıyorum insanlara :/

hndeekayaa, 5 yıl önce
İtibar etmeyin demek var boş boş kuruntu yapma demek var hocam maalesef bu alınganlık değil, insanların kabalığı :)

fhurghan
Kapalı
10 Ekim 2019 13:22

Hocam bizim bu yasadigimiz cografya cok mu nazik? adam cocugunun onunde esini bicakliyor. Hem de bogazindan, insanlari anlamaya calisin, uslup cok onemli degil, vermesi gereken anlamdan uzaklasmiyorsa.
hndeekayaa, 5 yıl önce

fhurghan
Kapalı
10 Ekim 2019 13:25

Bos verin, bak ne diyorum sana dun bir vatandas kiza cilvelesmeyin yazdi diye, soyleyene dava acacagini soyledi, millet iyi degil bu aralar.
utachi, 5 yıl önce

çünkü artık insanların negatif yorumlarından gerçekten yıldım bıktım ve sıkıldım. hepimiz atama bekliyoruz sen de bekliyorsun ben de. ya ama nereye baksam tek atama olcak yok olmicak gibi söylemler var artık gerçekten kızıyorum insanlara :/

hndeekayaa
Aday Memur
10 Ekim 2019 13:27

İşte hocam bu yüzden üslup çok önemli aslında. Bizler geleceğin öğretmenleri olarak o kabalığı, cehaleti, kötü söylemleri,hareketleri, kirli beyinleri yok etmek için varız gücümüz yettiğince. Ve bunu önce kendilerimizden başlayarak yok edebiliriz. Şahsi görüşüm budur ne kadar katılırsınız bilemiyorum ama ben böyle gördüm bu şekildede devam edeceğim
fhurghan, 5 yıl önce
Hocam bizim bu yasadigimiz cografya cok mu nazik? adam cocugunun onunde esini bicakliyor. Hem de bogazindan, insanlari anlamaya calisin, uslup cok onemli degil, vermesi gereken anlamdan uzaklasmiyorsa.

hndeekayaa
Aday Memur
10 Ekim 2019 13:28

Haklısınız hocam herkes çok yoruldu olumsuzluklardan. Umarım her şey gönlümüzce olur çünkü hepimiz aynı taraftayız zıt çıkmaya, tartışmaya hiç gerek yok :)
utachi, 5 yıl önce

fhurghan
Kapalı
10 Ekim 2019 13:31

oyle tabi ama cok asiri ufak tefek ayrintilara girmeye gerek yok, sen bana bunu diyemezsin sunu diyemezsin deyip gunluk butun sinirini de insanlardan cikarmak cok sacma.
hndeekayaa, 5 yıl önce
İşte hocam bu yüzden üslup çok önemli aslında. Bizler geleceğin öğretmenleri olarak o kabalığı, cehaleti, kötü söylemleri,hareketleri, kirli beyinleri yok etmek için varız gücümüz yettiğince. Ve bunu önce kendilerimizden başlayarak yok edebiliriz. Şahsi görüşüm budur ne kadar katılırsınız bilemiyorum ama ben böyle gördüm bu şekildede devam edeceğim

pnrakm
Memur
10 Ekim 2019 13:32

Bende öyle düşünüyorum hocam..

Max weber, 5 yıl önce

En kötü senaryo şubatta 20 bin atama sonrasında geçen seneki gibi 10, 15, 20 gibi yeni bir alım daha yaparlar.

fhurghan
Kapalı
10 Ekim 2019 16:30

artvinde formasyona cikti durdurdu, ogrencilere parasini iade etti.

Okdusty
Memur
10 Ekim 2019 19:36

gerçekler acıtır
fhurghan, 5 yıl önce
senden nefret ediyorlar su anda emin olabilirsin :)
10 Ekim 2019 20:53

Öncelikle askerimize Allah yardım etsin ,muzaffer eylesin .Şahsi görüşüm şubatta 15000 veya 20000 .ağustosta 30-40000 .Sebeb olarak Önümüzdeki yıl yeni liseye başlayacak öğrenciler ,4 yıl önce 15+37 olmuş,ihtiyaç da var ,öğrenci geldiğinde öğretmen de hazır olsa gerek 2020 Eylül'de.ancak başka bilgim yok ,tahminim Burdur

chris001
Memur
10 Ekim 2019 21:01

agustos geç olur.yetişmez.eylülde liseye fazladan 600.000 e yakın öğrenci kayıt olacak

10 Ekim 2019 23:30

Güvenlik soruşturmaları çok uzun sürüyor

Samsnfen
Memur
11 Ekim 2019 11:59

Duyuru Ağustos'ta kasımda mülakat başvuruları vs vardı
utachi, 5 yıl önce

ilana kasımda çıktılar 17 kasımdı

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler