Editörler : F16 Gökçen
28 Ocak 2021 14:54

Tesmer SGS sınav tarihlerini açıkladı

Herkesin merakla beklediği sınav takvimi sonunda yayınladı. Tarihi daha önce duymuştum ama ihtimal vermemişken; hem sgs hem de smmm yeterlilik sınavları aynı tarihte yapılacak. Ankara, İzmir ve İstanbul'da ki bütün okullar sınav merkezi olacağa benziyor.

http://www.tesmer.org.tr/post/999

**sude**
Başbakan Müsteşarı
28 Ocak 2021 15:59

Sınav başvurusu yapacak arkadaşlar;

online eğitimlerde şubat ayında başlıyor. Katılmak isteyenler zaman kaybetmeden başvuruları yapsınlar. Dersten her geri kaldığınızda dönüş sorunlu oluyor.

Pololmak
Aday Memur
28 Ocak 2021 21:43

Sayın editör teos üzerinden başvuru yu yaptıktan ve parayı yatırdıktan sonra oda kayıt İçin ne zaman evrakları istemektedir ?

**sude**, 3 yıl önce

Sınav başvurusu yapacak arkadaşlar;

online eğitimlerde şubat ayında başlıyor. Katılmak isteyenler zaman kaybetmeden başvuruları yapsınlar. Dersten her geri kaldığınızda dönüş sorunlu oluyor.

**sude**
Başbakan Müsteşarı
29 Ocak 2021 01:01

Oda randevu usulü kabul ediyor evrakları. Odayı arayıp randevu talebinde bulunun.

Pololmak, 3 yıl önce

Sayın editör teos üzerinden başvuru yu yaptıktan ve parayı yatırdıktan sonra oda kayıt İçin ne zaman evrakları istemektedir ?

Pololmak
Aday Memur
29 Ocak 2021 01:18

Odaya daha önce sormuştum biz sizi arayacağız başvururu yaptıktan sonra dedi randevu felan söylemediler.

**sude**, 3 yıl önce

Oda randevu usulü kabul ediyor evrakları. Odayı arayıp randevu talebinde bulunun.

muraticen
Aday Memur
29 Ocak 2021 19:13

Hocam sınav sadece iki yerde mi oluyor bileti felan şimdiden mi almak gerekiyor, ilk defa giriyorum bilmiyorum o nedenle

Pololmak
Aday Memur
29 Ocak 2021 19:47

Sınav merkezleri arasında İstanbul Ankara İzmir diye biliyorum.Size kolay şekilde ulaşım olacak yeri seçin.Biletinizi ileri de tarih değişikliği felan oluyorsa ona göre alın derim.Belli olmaz belki tarihte bir değişiklik yapabilir ler mağdur olmazsınız en azından

muraticen, 3 yıl önce
Hocam sınav sadece iki yerde mi oluyor bileti felan şimdiden mi almak gerekiyor, ilk defa giriyorum bilmiyorum o nedenle

**sude**
Başbakan Müsteşarı
29 Ocak 2021 23:55

Ankara, İstanbul ve İzmir.

Bu üç şehirden ulaşım yönünden en rahat olanı seçmenizi tavsiye ederim.

muraticen, 3 yıl önce

Özge96
Kapalı
01 Şubat 2021 20:29

Ödemeyi internet üzerinden yapmak istedim fakat hata veriyor sürekli. Sizde de öyle mi?

Pololmak
Aday Memur
01 Şubat 2021 22:08

Evet aynı hatayı bende aldım ücret yatırmada sıkıntı var.

Özge96, 3 yıl önce

Ödemeyi internet üzerinden yapmak istedim fakat hata veriyor sürekli. Sizde de öyle mi?

Özge96
Kapalı
01 Şubat 2021 22:11

Acaba yoğunluktan mı yoksa sistemsel bir hata mıdır? Odayla görüşmemiz gerekir mi? Ben taksit oluyor diye internetten ödemek istemiştim

Pololmak, 3 yıl önce

Evet aynı hatayı bende aldım ücret yatırmada sıkıntı var.

Pololmak
Aday Memur
01 Şubat 2021 22:28

Yoğunluktan olabilir evet.Biraz beklememiz gerekecek herhalde.Zaten ülkemizde her sınav başvurusunda ilk günler böyle oluyor maalesef :)

Özge96, 3 yıl önce

Acaba yoğunluktan mı yoksa sistemsel bir hata mıdır? Odayla görüşmemiz gerekir mi? Ben taksit oluyor diye internetten ödemek istemiştim

**sude**
Başbakan Müsteşarı
01 Şubat 2021 23:32

Evet Tesmer'in sitesinde bir yoğunluk var. Kolay kolay kimse işlem yapamıyor. Herkes uyuduktan sonra denemekte fayda var.

Özge96
Kapalı
02 Şubat 2021 11:13

Ödemeyi yapabildim sonunda. Fakat evrakları nereden yükleyeceğim bulamadım bir türlü. Yardımcı olur musunuz

**sude**
Başbakan Müsteşarı
02 Şubat 2021 11:26

SGS bölümünde evrak ekle falan yok mu?

Özge96
Kapalı
02 Şubat 2021 11:40

Evrak ekle var ama tıkladığımda yüklenecek evraklar şunlardır diyor. Aşağısı gözükmüyor bende. Masaüstünden mi giriş yapmam lazım acaba

**sude**, 3 yıl önce

SGS bölümünde evrak ekle falan yok mu?

**sude**
Başbakan Müsteşarı
02 Şubat 2021 11:50

Masaüstünden giriş yapın, daha sağlıklı olacaktır.

Özge96, 3 yıl önce

Evrak ekle var ama tıkladığımda yüklenecek evraklar şunlardır diyor. Aşağısı gözükmüyor bende. Masaüstünden mi giriş yapmam lazım acaba

Özge96
Kapalı
02 Şubat 2021 17:05

Masaüstünden de denedim ama yükleyemedim evrakları. Siz yükleyebildiniz mi arkadaşlar?

Pololmak
Aday Memur
03 Şubat 2021 02:06

Hocam ben yer yükledim bütü evrakları sadece adli sicil belgesini indiremedim orda hata veriyor.

Özge96
Kapalı
03 Şubat 2021 08:30

Ben evrak yükle dediğimde açılıyor, açıklama yazıyor evrakların boyutları falan. Ama aşağısı gözükmüyor. Siz nasıl yaptınız?

Pololmak, 3 yıl önce

Hocam ben yer yükledim bütü evrakları sadece adli sicil belgesini indiremedim orda hata veriyor.

Pololmak
Aday Memur
03 Şubat 2021 12:23

Hocam web tarayıcınız hangisi ben opera ile belgeleri yükledim sıkıntı olmadı.

Toplam 48 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi