Editörler : ayşegül bgm
16 Ekim 2021 15:56

29 Ekim Etlik Şehir Hastanesi Açılışı.
Bu hastanenin açılışı bir aksilik olmazsa Cumhurbaşkanı tarafından 29 Ekim'de olacak. Bilindiği üzere kapasite ve konum açısından çok fazla önem verilen bir hastane. Üstelik yıllardır açılışı ertelendiği için de çoğu kesim tarafından eleştirilen, siyaset konusu haline gelen bir hastane. B sebeplerden ötürü etlik hastanesi açılışında tüm sağlıkçılara verilecek atama haberi olumsuz havayı dağıtacaktir. Bunu bilen yetkili kesimler de o gün atama haberini verecektir diye temenni ediyoruz. İnşallah o günlere kalmaz diyelim ama o günlere kalacaksa da inşallah 29 Ekim'de Cumhurbaşkanı Hastane açılışında söyler diye temennide bulunalım

Snnsmsk5716
Aday Memur
16 Ekim 2021 16:03

O tarihte rte g20 de mi ne olacaktı galiba

Socialworker89
Kapalı
16 Ekim 2021 16:05

G20 30-31 Ekim'de Roma'da olacak. 29 Ekim törenlerine Cumhurbaşkanının katılıp akabinde İtalya'ya gideceğini düşünüyorum.
Snnsmsk5716, 3 yıl önce
O tarihte rte g20 de mi ne olacaktı galiba

Snnsmsk5716
Aday Memur
16 Ekim 2021 16:06

İnşallah
Socialworker89, 3 yıl önce
G20 30-31 Ekim'de Roma'da olacak. 29 Ekim törenlerine Cumhurbaşkanının katılıp akabinde İtalya'ya gideceğini düşünüyorum.
16 Ekim 2021 16:08

Emin misiniz açılış olacağından bu tarihte? Ben pek inanmıyorum.

Socialworker89
Kapalı
16 Ekim 2021 16:10

Bu hastanenin açılışı yıllardır ertelendiği için acaba yine mi ertelenir diye düşünmemiz çok doğal. Fakat resmi olarak elimizdeki tek bilgi Cumhurbaşkanınin 1 ay önce bizzat kendisinin 29 Ekim'de bu hastanenin açılışını yapacaklarını söylemesi. Güzel ülkemizde tabiki 1 ay da bircok şey değişir bakalım inşallah bir kez daha ertelenmez
saglikatamasiistiyor, 3 yıl önce

Emin misiniz açılış olacağından bu tarihte? Ben pek inanmıyorum.

16 Ekim 2021 16:15

Ben sadece katıldığı Tv programında yıl bitmeden açılışını yapacağız dediğini duymuştum Cumhurbaşkanının. Ama 29 Ekim dediğini hiç duymadım öyleyse dediğiniz olabilir.

Bu hastanenin açılışı yıllardır ertelendiği için acaba yine mi ertelenir diye düşünmemiz çok doğal. Fakat resmi olarak elimizdeki tek bilgi Cumhurbaşkanınin 1 ay önce bizzat kendisinin 29 Ekim'de bu hastanenin açılışını yapacaklarını söylemesi. Güzel ülkemizde tabiki 1 ay da bircok şey değişir bakalım inşallah bir kez daha ertelenmez

fzth
Aday Memur
16 Ekim 2021 16:37

Fahrettin koca tweet atmış Eylül ayında 29ekim açılış diye orda gördüm. Bir de geçenlerde ahaber kocaeli şehir hastanesi için tamamlandı haberi yapmıştı o ne zaman açılacak acaba

Socialworker89
Kapalı
16 Ekim 2021 16:46

Evet, Kocaeli şehir hastanesi de açılışı yapılacak hastanelerden bir tanesi. O hastanenin açılışı da 29 Ekim'de olursa atama haberi gelme ihtimali daha da artar
fzth, 3 yıl önce

Fahrettin koca tweet atmış Eylül ayında 29ekim açılış diye orda gördüm. Bir de geçenlerde ahaber kocaeli şehir hastanesi için tamamlandı haberi yapmıştı o ne zaman açılacak acaba

Onurrrrr.
Memur
16 Ekim 2021 17:02

A haber izlerseniz öyle şeyler normal hocam :) inşattında çalışan arkadaşım 2 yıl sürer dedi açarlarsa sadece acili belki yıl sonu olur dedi
fzth, 3 yıl önce

Belizz111
Kapalı
16 Ekim 2021 18:54

Genelde tamamen bitmeden açılış yapılıyor belki bu sefer de öyle olur inşallah öyle olur

Onurrrrr., 3 yıl önce
A haber izlerseniz öyle şeyler normal hocam :) inşattında çalışan arkadaşım 2 yıl sürer dedi açarlarsa sadece acili belki yıl sonu olur dedi

Belizz111
Kapalı
16 Ekim 2021 18:55

Geçen hafta da 21 ekimde açılacak diye söylentiler çıkmıştı

16 Ekim 2021 19:06

Erzurum Şehir Hastanesi de açıldıktan 1 sene sonra açılış yapıldı :D

Belizz111, 3 yıl önce

Genelde tamamen bitmeden açılış yapılıyor belki bu sefer de öyle olur inşallah öyle olur

Onurrrrr.
Memur
16 Ekim 2021 20:06

Açılış olur olmasına da 3 tane ilçe devlet hastanesi kapatılıp oraya geçicek zaten şuan cok cok az bir kısmı açılacak belki kılavuzda yeri bile olmaz. Kocaeli iehir hastanesi için cok ümitlenmeyin onu demek istiyorum
Belizz111, 3 yıl önce

16 Ekim 2021 20:28

Taşınacak hastaneler daha taşınmaya başlamamış Aralık diyordu taşınacak hastanede çalışan biri

farkederkardesim
Yasaklı
16 Ekim 2021 20:33

Ya arkadaşlar, herkes öbür haftayı işaret etti. Öbür hafta gelirse gelir, gelmezse hastane açılışında da gelmez. Bu etliğe tam 6 kere açılış tarihi vermişler, açılmamış. Şehir hastaneleri ihale alınan firmalar tarafından ucuza mal olması için yüzlerce taşeron firmaya yaptırıldığı için, illa bir yerinde problem çıkıyor. Çok beklemeyin yani açılmasını.

Odağımız öbür hafta, yoksa kasıma beklicez.

Belizz111
Kapalı
16 Ekim 2021 21:47

Evet de örneğin istanbul'daki şehir hastanesi daha açılmamışken kapatılacak olan hastanelere ekstra personel aldılar daha sonra o personelleri şehir hastanesine kaydırdılar şimdi de o kapatılacak olan hastanelere personel alıp şehir hastanesi açıldığında oraya kaydırabilirler yani her şeyi yapabilirler bilemiyoruz

Onurrrrr., 3 yıl önce
Açılış olur olmasına da 3 tane ilçe devlet hastanesi kapatılıp oraya geçicek zaten şuan cok cok az bir kısmı açılacak belki kılavuzda yeri bile olmaz. Kocaeli iehir hastanesi için cok ümitlenmeyin onu demek istiyorum

ugur-ky
Aday Memur
16 Ekim 2021 23:32

Açılış 29 ekimde yapılacak mi bilmem ama hastanelerin taşınma süreci nisanda olacak.dışkapıda çalışıyorum.suan güncel taşınma tarihi nisan diyorlar

Katmerliekmek
Kapalı
17 Ekim 2021 08:46

29 ekimde Atatürk kültür merkezi açılışı var cb orada olacak bence

atoprak21
Aday Memur
17 Ekim 2021 12:23

29 Ekimde c.başkanı akm açılışında olacakmış vali yerlikaya öyle demiş şehir hastanesiyle birlikte açma olasılıği yok gibi ikisi birbirinden bağımsız sanki

Socialworker89
Kapalı
17 Ekim 2021 13:05

Bekleyip görelim bakalım
atoprak21, 3 yıl önce

29 Ekimde c.başkanı akm açılışında olacakmış vali yerlikaya öyle demiş şehir hastanesiyle birlikte açma olasılıği yok gibi ikisi birbirinden bağımsız sanki

Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi