Editörler : crops35
19 Temmuz 2019 20:18

Emniyet Hizmetli Konusu

Merhaba arkadaşlar. EGM yr Hizmetli ünvanında atandım yakında başlayacakmışım. Tam olarak ne yaptırıyorlar emniyette çalışan varsa cevaplarsa sevinirim.

21 Temmuz 2019 00:44

Bende hizmetli kadrosuna atandım ne zaman iş başı yaparız bilgisi olan var mı

Ulu Noyan
Aday Memur
21 Temmuz 2019 13:58

Siz nereye atandınız?

Kaan.ksk, 5 yıl önce

Bende hizmetli kadrosuna atandım ne zaman iş başı yaparız bilgisi olan var mı

22 Temmuz 2019 10:51

Trabzon siz ?

Tkr2112
Şef
22 Temmuz 2019 11:15

Çay, temizlik ve idari amirlerinizin ayak işlerini yaparsınız.

dilan67
Aday Memur
22 Temmuz 2019 17:23

Egm çok varoş bir kurum olduğundan her boku yaptırırlar
23 Temmuz 2019 00:19

Sonuçta devlet kurumu kardeşim ne iş olduğu önemli değil başlayalım yeter

Devekusu01
Aday Memur
27 Temmuz 2019 21:43

varoş derken ? en rahat edeceğiniz kurumdur teknisyen olarak emniyet
dilan67, 5 yıl önce
Egm çok varoş bir kurum olduğundan her boku yaptırırlar

N.MERCAN
Daire Başkanı
29 Temmuz 2019 10:13

MİLADI DOLMUŞ OLAN YARDIMCI HİZMETLER SINIFI KALDIRILMALI

N.MERCAN
Daire Başkanı
29 Temmuz 2019 13:38

Devlet memurlarından sadece yardımcı hizmetler sınıfı çalışanlarının ek göstergesinin olmaması ve bu durumun maaş ve emeklilik haklarında mağduriyet oluşturması ,Taşerona kadro uygulamasına geçilmesi ile birlikte kamudaki işlerin onların eliyle yürütülüyor olması mağduriyetlere yol açıyor. Siyasi partilerin ve sendikaların bu konuda çalışmaları vardır.

erencert
Aday Memur
02 Ağustos 2019 14:56

dışardan gördüğüm kadarıyla misal küçük bi karakolda 3-5 oda ,tuvalet koridor vb yer temizlenir getir götür işi vb. bittiiiii sonra kafa dengi polis aracına bin arka koltukta gez.meb gibi 9 sınıf temizle 10 tuvalet temizlesi yoktur kaanatindeyim :)

dilan67
Aday Memur
05 Ağustos 2019 11:07

Hizmetliden bahsediyoruz kardeşim teknisyen değil bu arada yavşak bir amire denk gelirsen teknisyene dahi zorlaştırıyor kurumu
Devekusu01, 5 yıl önce
varoş derken ? en rahat edeceğiniz kurumdur teknisyen olarak emniyet

N.MERCAN
Daire Başkanı
07 Ağustos 2019 14:45

Arkadaşlar siyasi parti iletişim merkezlerine milletvekillerimize sendika iletişim merkezlerine sendika başkanlarımıza siyasi parti farketmez taleplerimizi iletelim bu iş bu sene çözülecek yeter ki hakkımızı arayalım Devlet memurlarından sadece yardımcı hizmetler sınıfı çalışanlarının ek göstergesinin olmaması ve bu durumun maaş ve emeklilik haklarında mağduriyet oluşturması ,Taşerona kadro uygulamasına geçilmesi ile birlikte kamudaki işlerin onların eliyle yürütülüyor olması mağduriyetlere yol açıyor. Siyasi partilerin ve sendikaların bu konuda çalışmaları vardır. Ama bizim düşüncemiz diğer siyasi partilerin ve sendikaların çalışmaları değil bu konuda bizim gönül ve değer verdiğimiz partinin ve sendikanın bu konuda bize yardımcı olmasıdır. Bilindiği gibi 2005 yılında memur sendikalarıyla hükümet arasında imzalanan Toplu sözleşme mutabakat metninde ''Yardımcı Hizmetler Sınıfında çalışanların öğrenim durumlarına göre bir defaya mahsus olmak üzere sınavsız atamaların sağlanması ''icin çalışma yapılacağı yer almıştır.

zamannni
Aday Memur
24 Ağustos 2019 10:17

Arkadaşlar iyi günler ben EGM'ye kadrolu hizmetli olarak atandın 22 mayıs 2019'da sağlık raporumuda teslim ettim bulunduğum il emniyete halen bekliyorum bizim soruşturma süreci sizce nezaman biter atananlardan çağırılanlar oldumu ve nasıl çağırıyolar beni bilgilendirir seniz iyi olurdu yada daha nekadar sürecek ?

zamannni
Aday Memur
24 Ağustos 2019 18:11

Arkadaşlar sizleri bekliyom yokmu bi bilgisi olan ?

N.MERCAN
Daire Başkanı
26 Ağustos 2019 15:06

YHS KALDIRILSIN

dogan6606
Aday Memur
31 Ağustos 2019 17:00

Merhaba, bende atanmıştım 26 Ağustos'ta göreve başladım. Sanırım sizin ilin emniyeti ile alakalı güvenlik soruşturma süreci. İsterseniz bir sorun olumsuz da olmuş olabilir soruşturma.
zamannni, 5 yıl önce

Arkadaşlar sizleri bekliyom yokmu bi bilgisi olan ?

zamannni
Aday Memur
02 Eylül 2019 18:23

Hocam sizi nasıl çağırdılar? telefonlamı Bulunduğum il emniyet bana ankarayı ara dedi sağlık raporunu verdiğimde iki aysonra aradım gizli yürütülüyomuş bilgi veremiyolar hatta atandığım il emniyette aynını söyledi hayıırlı olsun senin ki inşallah cevabın için teşekkür ederim doğan kardeşim saygılarımla

dogan6606
Aday Memur
04 Eylül 2019 11:29

Allah razı olsun. kısa zamanda sende başlarsın inşallah. ağustos yazmışım şimdi fark ettim, temmuzda başladım, telefonla aradılar, ertesi gün hemen başladım.

varoş filan yazılmış kurumla alakalı, hiç bu yazılanlara takılıp moralini bozma. bende bu forumdaki yazılara istinaden çok moralimi bozmuştum.

hakkında hayırlısı

zamannni, 5 yıl önce

Hocam sizi nasıl çağırdılar? telefonlamı Bulunduğum il emniyet bana ankarayı ara dedi sağlık raporunu verdiğimde iki aysonra aradım gizli yürütülüyomuş bilgi veremiyolar hatta atandığım il emniyette aynını söyledi hayıırlı olsun senin ki inşallah cevabın için teşekkür ederim doğan kardeşim saygılarımla

ahmetdemir155945
Aday Memur
05 Eylül 2019 09:51

Merhaba bende 27 Mayıs 2019 da sağlık raporunu teslim ettim en son iki hafta önce bulunduğum ilin emniyetine gittim bi haber yokmuş git bekle sana resmi yazı gelecek dediler güvenlik sorusturmam 1 aydir sonuclanmis ama hala saglik raporu sonuclanmamis bakanlikta bende bekliyorum bekleyenler varsa burdan yazalım birbirimize.

zamannni
Aday Memur
06 Eylül 2019 19:50

Kardeşim bana sana vedikleri bilgiyi bile vermediler doğan kardeşimiz bizimle aynı devre ama o başlamış kafam bu nedenle karıştı aynen yinede başlayanlar olursa bir birimizden bihaber olmayalım bekliyorum bende

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi