Editörler : F16 Gökçen

st.lucifer
Kapalı
04 Ağustos 2007 01:33

en iyi banka ücretlerde tabiiki ziraat ve halk.hem saygıda var.bende garantiden elendim ama kazansaydımda çok bişey değişmeycekti.bankaların hepsi aynı.ayırca garantiyede sırf garanti diye girmedim sırf sınav açtı diye giridm malum işsizlik.ama kendisini garanti hülyasına kaptıran brçok kişi söylediklerimi dinleselerdi bu kadar üzülmezlerdi.herkese başarılar.

den_niss
Memur
04 Ağustos 2007 21:00

bazı arkadaşlar özele mail atmış ne demek istedin die,burada da açıklayayım dedim..halkın mülakatı için adamlar taa ankaradan kalkıp geliyor ve en tepedeki insanlar bu mülakatı yapıyor ayrıca adaletli bi mülakat olsun die adaylar hemen hemen aynı ekip mülakata alıyor o yüzden mülakat tarihleri böle 1 aya yaymışlar..ve herkes tek tek giriyor..ik ekibi önce evrakları inceleyip sizi rahatlatmaya çalışıyor mülakat için..ayrıca çay su vs ikram ediolar,sonuçta ciddiye alıyolar işi..alt tarafı gişe elemanı alcaz demiolar..ama finansa gittiğimde şok oldum..mülakat ekibinin yaş ortalamsı 30u geçmiodu..(su bile yoktu içecek:))ve 9 kişisiniz ayrıca yetkili yrd pozisyonuna çağrılıosunuz..hiç konuşmanıza fırst bile kalmadan tamam tşkler diolar ve herşey bitiyo..bilmem anlatabildim mi...bi de arkadaşımın dediği gibi,en iyi ücretler kamu bankalarında..bu da emeğinize karşılık veriliyor mu yoksa emeğiniz "sömürülüyor mu"nun görünrn apaçık cewabı..

dnz
Aday Memur
04 Ağustos 2007 22:03

garanti gerçekten bankacılığın tek adresidir,

sadece maaşlar diğer bankalara göre düşüktür:(

ama garantili olmanın ayrıcalığı bambaşkadır arkadaşlar:)

dnz
Aday Memur
04 Ağustos 2007 22:10

teknoloji garantide,

akıl,bilgi,garantide,

tutku,yürek,cesarett

hepsi bizde garantide:)

60. yıl marşımızdann:)))

yeterince açıklayıcı sanırım:)

ü.o.
Memur
04 Ağustos 2007 22:16

american bank

deermişim..

05 Ağustos 2007 08:49

arkadaşlar 2001 krizinde tek 1 çalışanı bile işten çıkarmayan tek banka VAKIFBANKmış, . bu da bence çalışanına önem verdiğini en güzel şekilde kanıtlıyor. tamam adı diğer bankalar gibi sürekli bir yerlerde duyulmuyor , bunun da sebebi sadece kara odaklanmış bir yapısı olmadığından kaynaklanıyor..

ghdf
Aday Memur
05 Ağustos 2007 21:36

güncel

ghdf
Aday Memur
05 Ağustos 2007 22:17

güncel

aşk-ı şeyda
Aday Memur
06 Ağustos 2007 00:16

BENCE DÜNYA ÜZERİNDE ÇALIŞILABİLECEK BANKACILIK SEKTÖRÜNÜN DEVİ TEK BİR BANKA VAR...........

!!!!! SPERM BANKASI !!!!!

ELEMAN ARIYORLARMIŞ DİYE DUYDUM

KASA TAZMİNATI BEL TAZMİNATI MAAŞ HEPSİ 1500 YTL Yİ GEÇİYOMUŞ DELİ İŞ.. DÖKÜMANLARI BANKA SAĞLIYO (HAYAL GÜCÜ ZAYIF OLANLAR İÇİN ) :-))))))))))))))))

33zero7art
Aday Memur
06 Ağustos 2007 11:32

Bazı arkadaşlar o kadar övmüş ki garantiyi hayret yani, Ben orda MT olarak girip çalışmış biri olarak söyleyebilirmki az parayı normal verir, akbanktan çok işbanksından az adamı en çok çalıştıran bankalardan biridir. sabah 9 akşam 6 gözükür mesai saati ama siz 8.20 de gelir 6 da çıkarsınız. Evet hizmeti çok ii veriyor ama siz çalışan oldugunuda hizmet veren olcaksınız hizmet alan değil, bu açıdan yaklaşın olaya, bu ne demek müşteri her zaman haklıdır abi, kroymuş, öküzmüş neymiş ne önemi var, hesapta milyon dolarları var ya ne dese haklıdır, sövse de saysada.

metono
Aday Memur
01 Eylül 2007 14:35

17 milyon müşterısıyle 927 tane subesıyle sadece karlı değil,karlı yerler de ulaşan yapısıyla İŞBANKASI öncelıklıdır bence.ama biz o bankanın hizmet alan degıl de hızmet veren tarafında olacağımız için bu dönüşün bize ne fayyda getıreceğını tam bilemiyorum.yakın da iş bankasında çalışmaya başlıycam işte o zaman sanırım bu konuda daha doğru degerlendirmelerle ve daha sağlıklı bilgilerle donanıp buraya yazarım.

serdarfox
Aday Memur
01 Eylül 2007 19:28

gargaraanti benim için 2003 yılında bitmiştir. Teftiş sınavına başvurumu kabul etmemişler ve başvuru şartlarının tümüne haiz olmama rağmen, nedenini öğrenmek istememe rağmen bana dönülmemiştir(ne telefonla, ne ileti yoluyla). Nitekim Çanakkale Onsekiz Mart Üniv. mezunu olduğum için kabul görülmediğim kanaati bende hasıl olmuştur. ve o gün benim ve birkaç arkadaşımın hayatında gargara anti bankası bitmiştir.

ve bu çifte standartlığı, hor görmeyi, çıkarcılığı her ortamda anlatırım.

ve 2 senedir Vakıfbank'ta çalışmaktayım. bankam kadar çalışanına sahip çıkan bir banka daha Türkiye'de yoktur. 2001 krizinde banka bazında işten çıkartılanların sayısına bakıldığında bir tek Vakıfbank'tan atılma gerçekleşmemiştir. Yalnızca isteyen ayrılmıştır. He rkademedeki Maaş ve olanaklar diğer bankaların aynı kademelerinden tatminkar derecede fazladır.üstatlarımızdan aldığımız bilgi ve çalışma terbiyesi ile arkadaşlık ortamı mükemmeldir.

Vakıfbank'ın çalışanı bankasının payı küçük de olsa ortağıdır.

Bankamız 53 yıllık geçmişiyle ayrımcı, çıkarcı, çakalcı Gargara anti bankasından her yönüyle üstün bir bankadır. önümüzdeki orta vadeli süreçte Türkiye'de güven veren, ülkenin reel ekonomisini ekonomik olarak destekleyecek bir kaç bankadan biri konumuna geleceğine tüm çalışanlar olarak inanıyoruz.

Gargarantililer bankanızı iyi tanıyın. yarın bakarsınız çok sevdiğinizi söylediğiniz çıkarcı bankacığınız yeni bir ekonomik krizde sizlere sahip çıkar!!!!! Yeşil yapraklar ayazda kuruyup gitmez inşaalah. sizlere birşey olamz inşallah. ancak bunlar gerçeken çıkarcı ve ayrımcı. onu bilerek hareket edin.

st.lucifer
Kapalı
02 Eylül 2007 01:46

halkbanka giridm gayet memnunum.çok bekleidm ama her işte bir hayır vardır.en azından gerçekten ciddi bir kurumda olduğunu anlıyorsunuz.en azından diğer bankalr gibi sınavı yapıp sonuçları bile duyurmadan kazndınız ve kazanmadınız diye yanıt göndermiyorlar.bu ülkede doğru dürüst 4-5 banka var.işbank,ziraat,vakıf ve halkbank.akbankı da sınavları düzügn yaptığı için ayrıca kutluyorum.gerisi şeffaflık olmayan binbir türlü yalanın entrikanın döndüğü yerlerdir.

efgan
Aday Memur
02 Eylül 2007 14:38

makaya nacizane tebrıkler ustat, geç gordum başlığı daha once katılmak ısterdım, ınşallh yakında bende aılenın bır parçası olucam..saygılarımla..

paragonbelial
Aday Memur
02 Eylül 2007 17:28

ben artık banka falan görmek istemiyorum!!!

devletçi01
Aday Memur
03 Eylül 2007 01:28

makaya ya ve serdarfox a tamamen katılıyorujm.birileri gerçekten reklam amacıyla yazılar yazmakta.makaya gibi düşünen arkadaşları desteklerim.en azından hizmetten bahsediyorlar..hizmeti vurguluyorlar...saygılarımla

gamzeeeee
Aday Memur
03 Eylül 2007 08:02

Arkadaşlar çok pardon da formun ana temasını saptırdığınızın farkındamısınız?Farkında olmayanlar için hatırlatayım o zaman.Başlığımız "Hangi Bankada Çalışmak istersiniz?"Hangi Banka İyi Hizmet Verir" ya da "Reklamlar"değil.Biz olaya personel açısından yaklaşmaya çalışırken bazı şahıslar bankalarının reklamını yapmışta yapmış...Bunun için ekstra ücret mi alıyolar nedir?

Hayır garantiyi bu kadar övmek istiyosanız kendi sayfasında yapın bunu lütfen ha bi de bir arkadaş %70 Garanti'yle çalıştığını ve bu bankanın çok iyi hizmet verdiğini savunmuş iyi de arkadaşım biz burda bankaların hizmet anlayışından bahsetmiyoruz personele verdiği değerden bahsediyoruz ona kalırsa Akbank da en iyi hizmet veren bankalardan biri ama çalışanlarnın durumu içler acısı o yüzden gereksiz reklam peşinde koşmayın lütfen!Başlığımıza uygun cevap vermek gerekirse benim açımdan sıralama şöyle olur:

Merkez Bankası-Vakıfbank-Ziraat Bankası-Halk Bankası-İş Bankası

başkan1025
Memur
03 Eylül 2007 11:09

arkadaşlar bu garantiyi öven şahısların neden bunu yaptığı çok aşikardır.Mesela capitality isimli bir şahsiyet bu başlıkta durmadan garantiyi yağlamış bu güzide bankamızın saymakla bitmeyecek çokluktaki faziletlerinden dem vurup durmuştur.Buradan hak yemekte insanlarla dalga geçmekte ve rezillikte birinci sırayı kimseye kaptırmamaya niyetli garanti bankasını savunan arkadaşlara ricam daha fazla yazıpta tepki toplamayın.Ya hiç düşündünüz mü neden kimse vakıfbank yada halkbank yada iş bankası veya akbank için böyle şeyler yazmıyorda herkes garantiye kapatıyor.

gamzeeeee
Aday Memur
04 Eylül 2007 07:52

güncel

KAMU_FB
Aday Memur
04 Eylül 2007 11:00

en iyi parayi veren bankada calismak ister herkes tabiki :)

ama benim dusuncelerime gore bankacilik egitimini en iyi veren bir bankada calismak isterim..1-2 yil orda kalip sektoru ogrenirim..daha sonrada tabiki halen ayni mevkide yada ucret olarak her hangi bir artis yoksa baska bir bankayi tercih ederim.

Toplam 155 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi