Editörler : crops35
17 Haziran 2017 00:13

112 Açm kadroları hakkında düşüncem

Arkadaşlar her alım 112 açm ye 2011 öt

Ukbha
Aday Memur
17 Haziran 2017 00:14

Ne demek istedin ?

17 Haziran 2017 00:17

2011 den alım olurdu

Yalnız bu tercihte alım Yok

Büyük ihtimal yeni açılması planlanan yerlere açılma tarihine yakın kadro verilecek.

Çünkü kurum açılmadan kadro verildiği zaman atanan kişiler farklı yerlerde görevlendirme almak zorunda kalabiliyorlar ya da öyle boş boş duruyor bu da bir takım aksaklıklara Yol açıyor o yüzden şahsi fikrim bundan sonra dediğim gibi bir uygulama yapılabilir.

17 Haziran 2017 00:19

Başlığı tamamlamadan kendi kendine onayladı cevabını yazdım

17 Haziran 2017 00:21

Cevabını yazdım hocam

Ukbha, 7 yıl önce

Ne demek istedin ?

Ukbha
Aday Memur
17 Haziran 2017 00:22

Anladım hocam açmleri inşallah merkezi alımdan çıkartıp mülakatlı sisteme çevirmezler ya 2011 e büyük gol attı dpb

17 Haziran 2017 00:25

Öyle olacağını düşünmüyorum.

Dediğim gibi olur hocam atama yapıldığı halde çoğu yer tamamlandığı halde hala faaliyete geçmedi.

Bu arada sizin puan kaç

Ukbha, 7 yıl önce

Anladım hocam açmleri inşallah merkezi alımdan çıkartıp mülakatlı sisteme çevirmezler ya 2011 e büyük gol attı dpb

Ukbha
Aday Memur
17 Haziran 2017 00:37

91.9

hüseyinballı, 7 yıl önce

Öyle olacağını düşünmüyorum.

Dediğim gibi olur hocam atama yapıldığı halde çoğu yer tamamlandığı halde hala faaliyete geçmedi.

Bu arada sizin puan kaç

17 Haziran 2017 00:40

Puan iyi hocam Bu alım olmasa bile bi daha kı alım kesin gidersin o yüzden çokta dert etme derim ben son atama atanmıştım ve şans eseri atandım öyle söyleyim

Ukbha, 7 yıl önce

91.9

afd26
Aday Memur
17 Haziran 2017 01:53

Hocam ikinci atamada çok düşük bir kadro vermezler umarım

hüseyinballı, 7 yıl önce

2011 den alım olurdu

Yalnız bu tercihte alım Yok

Büyük ihtimal yeni açılması planlanan yerlere açılma tarihine yakın kadro verilecek.

Çünkü kurum açılmadan kadro verildiği zaman atanan kişiler farklı yerlerde görevlendirme almak zorunda kalabiliyorlar ya da öyle boş boş duruyor bu da bir takım aksaklıklara Yol açıyor o yüzden şahsi fikrim bundan sonra dediğim gibi bir uygulama yapılabilir.

09 Temmuz 2017 15:14

Hocam şu kadar alım olur demek artık zor çünkü her gün yeni bir şey çıkıyor umarım iyi alım yaparlar

afd26, 7 yıl önce

Hocam ikinci atamada çok düşük bir kadro vermezler umarım

umutsuzvaka21
Aday Memur
05 Eylül 2017 20:45

Mrhb degerli memur adaylari dostlarim simdiben 2011 den 75 siradanim an itibari ile puan88 atanma sansim sizce ne olabilir haziranda alim alim yapilmayan kadrolara kasimda sizce ne kakadar olabilir yani kısaca si umutsuz vaka miyim

10 Eylül 2017 17:15

Kardeşim öncelikle soruna net cevap vermek için elimizde net bi bilginin olması lazım .

Puanına bakarak atanma şansın var diyebilirim 2014 KPSS de ki gibi alım olursa tabi. Hem umutsuz olacak bir şey yok bu puanı aldıysan bu KPSS de olmasa bile İnşaAllah olur diyelim olmadı bir daha ki sefere daha iyi bir puan alır atanabilirsin. Sabır ve selametle .

umutsuzvaka21, 7 yıl önce

Mrhb degerli memur adaylari dostlarim simdiben 2011 den 75 siradanim an itibari ile puan88 atanma sansim sizce ne olabilir haziranda alim alim yapilmayan kadrolara kasimda sizce ne kakadar olabilir yani kısaca si umutsuz vaka miyim

umutsuzvaka21
Aday Memur
17 Eylül 2017 12:34

oyle haziranda alımm olmadı sımdı kasımda oyle fazla alacaklarını sanmıyıreum acaba onumdeki 75 kişşide boşta yani tercıh yapacaklar mı 2014 kpss ye gore alımlar bu kpssde hayal gibi ztn ki kpss 2318 de aynı puanı alır mıyım supheli bu kadar yuksek puan sans insanınn kpısına bı kere ugrar neyse hayırlısı artık

hüseyinballı, 7 yıl önce

Kardeşim öncelikle soruna net cevap vermek için elimizde net bi bilginin olması lazım .

Puanına bakarak atanma şansın var diyebilirim 2014 KPSS de ki gibi alım olursa tabi. Hem umutsuz olacak bir şey yok bu puanı aldıysan bu KPSS de olmasa bile İnşaAllah olur diyelim olmadı bir daha ki sefere daha iyi bir puan alır atanabilirsin. Sabır ve selametle .

18 Eylül 2017 20:23

Hayırlısı diyelim kardeşim hele kasım olsun her şey o zaman belli olur .

umutsuzvaka21, 7 yıl önce

oyle haziranda alımm olmadı sımdı kasımda oyle fazla alacaklarını sanmıyıreum acaba onumdeki 75 kişşide boşta yani tercıh yapacaklar mı 2014 kpss ye gore alımlar bu kpssde hayal gibi ztn ki kpss 2318 de aynı puanı alır mıyım supheli bu kadar yuksek puan sans insanınn kpısına bı kere ugrar neyse hayırlısı artık

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi