Editörler : Lanet
29 Ekim 2011 16:21

En iyi saç maşası markası hangisi?

Kalıcı ve iri dalgalar yapan, kullanımı pratik bir maşa arıyorum hem çabuk ısınsın hem de saçlarımı yakmasın istiyorum saç maşası kullananlar memnun olanlar ve olmayanlar markaları paylaşabilir mi?

pembe_selluka
Kapalı
31 Ekim 2011 23:17

Rowenta saç maşası kullanıyorum. ama her zaman değil. iyiliği orta derece bana göre. saçının yapısına da bağlı bu durum tabii

xzehxasxraxya
Aday Memur
03 Kasım 2011 08:00

remington çok güzel bende onu kullanıyorum

-*jelib10*-
Yasaklı
03 Kasım 2011 20:28

remington al mutlaka

degaje
Daire Başkanı
06 Kasım 2011 17:58

sinbo ince olanı

kmerttas
Yasaklı
07 Kasım 2011 22:14

Ne Başıma Taç, Ne de Gözlerime Yaş Ederim... Sevgimin Değerini Bilmeyeni, Sevgiye Muhtaç Ederim...!!!

11 Kasım 2011 15:26

rowenta kalın maşasını aldım seramik elite model look tavsiyeli güya, hiçbirşeye yaramaz bir alet,düzleştiricim daha iyi dalga, bukle yapıyor.tavsiye etmem

burcuburcuburcu
Müsteşar
12 Kasım 2011 23:43

remington un düzleştiricisini kullanıyorum, kuaför bile şaşırmıştı. Maşası da iyidir diye düşünüyorum.

bayram_esma
Aday Memur
12 Kasım 2011 23:45

Ek iş istiyorum MU DİYORSUNUZ ?.Duyamadım . İstiyormusunuz ? İnternet te geçirdiğin zamanı paraya çevirmek istemez misin?

Kolayca ve hiç zorlanmadan, İnternetin muhteşem gücünü kullanarak, hiç kimseyle konuşmanıza ve hiç kimseye bir şey anlatmanıza gerek kalmadan.

Kazanç linkinizi dağıtarak,Ayda 1000 tl ve üzerinde kazanç sağlamak istiyorsanız;.

bu şekilde yada sizin düzenleyeceğiniz sekilde

irenqli
Daire Başkanı
04 Ocak 2012 13:28

şuan fakir kullanıyorum. düzleştirici ve maşasını set olrak 40 tl ye almıştım yaklaşık 1 sene önce. ykm den 14 şubata yakındı kamyanya var falan demişlerdi ama yakın zamanda yine aynı fiyata gördüm. maşası gayet güzel düzleştirici de fena değil. ama bi kere arkadaşımın babyliss 25mm dijital ekranlı maşasını kullanmıştım süper olmuştu saçlarım. ben tekrar alırsam babyliss almayı düşünüyorum. orta kalınlık istiyorsan 25 mm alacaksın. dijital ekranlı olan 200 derece oluyo bide 180 derece olan var almayı düşünüyorum kararsızım hangsini aldım die. ama kesinlikle babyliss tavsiye ederim.

*denizkiziyiz*
Daire Başkanı
08 Ocak 2012 18:24

bı maşa bı düzleştirici alıcam ya,bı haftadır sürekli bunlara bakıyorum,rüyama bile girdi:) bı turlu karar veremıyorum ne zor iş bu saç işi:)

gul81
Aday Memur
08 Ocak 2012 23:21

benimki de babyliss, güzel memnunum ben...

S i n y o R
Kapalı
09 Ocak 2012 08:39

Kız arkadasıma alırken baya arastırmıstım sonuçta : Philips HP 8350 modelini aldım hediye olarak. seramik plakları geniş kullanımı kolay 220 dereceye kadar cıkıyor profesyonel bir üründür. acaip memnundu kız arkadasım :-)

-Festival-
Kapalı
10 Ocak 2012 12:16

bende 2 yıl öncve baya araştırıp set olarak teknosadan almıstım düzleştirici ve maşa.

120 tl ydı o zaman, seramık tabanlı cok hızlı ısınıyor maşası orta kalınlıkta. öyle işte:)

markasını unttum babylısstı. bıde teknosadakı sacları düz kıza sormustum sen hangısını kullanıyon dıye oda babylisstı.

sirin_e_
Genel Müdür
14 Ocak 2012 16:24

sinbo hem ekonomik, hem de kullanışlı.paranı diğer markalarla boşa harcama derim.

18 Ocak 2012 21:10

babyliss saç maşası kullanıyorum, hem saçları yıpratmıyor hem de dalgalar hemen bozulmuyor, 60 saniyede ısınıyor, dijital ekran, sıcaklık ayarlanabiliyor, 19 mm.

yesilaslan
Aday Memur
21 Ocak 2012 14:13

düzleştiricim remington 6 yıldır kullanıyorum maşamda babyliss kalın olanını aldım su dalgası gibi oluyor çok doğal ayrıca çokta pratik hemen ısınıyor çokta kalıcı oluyor

svmshn
Şube Müdürü
06 Temmuz 2012 23:01

arzu aldım memnun kaldım tavsiye ederim

seraptsk
Aday Memur
15 Temmuz 2012 15:20

rowenta kullanıyorum ben ve alalı yaklasık 8-9 sene oldu sıfır sorun mukemmel yapıyor ve 8-9 tanede baslıgı war...mukemmel bısey

jasmine_34
Şube Müdürü
17 Temmuz 2012 09:43

saç maşasında veya düzleştiricide babyliss üstüne yok. her ikiside var bende 7 yıldır babyliss kullanıyorum, başka hiçbir markaya 5 kuruş vermem. kullananlar beni çok iyi anlar

yusra85
Aday Memur
09 Mayıs 2013 16:23

son mesaj 2012 de yazılmış ama yine de yazmak istedim düzleştirici olarak braunu kesinlikle tavsiye etmiyorum iki yıl önce almıştım seramikti ama kablosunda bükülmeden dolayı kopukluk oluştu servise gönderdim tam 6 ay boyunca oyaladılar en sonunda gönderdikleri yeni ürün çin malı dandik bir üründü o da iki ay sonra yine bozuldu yani braunu kesinlikle tavsiye etmiyorum

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi