Editörler : Pangaea
«723072317232723372347235723672377238723972407241»

DJ RABIRT
Aday Memur
24 Ocak 2020 13:08

Hocam çıkmayan candan umut kesilmez.Benim kızdığım nokta bakan 30 dk önce kısa vadede yok diyor.Adamın birisi olacak diyor yok puanı düşükler istemiyormuş sana inanmamı nasıl beklersin.Birde hocam bakan daha önce norm kadro birkaç aya biter demişti.Tam 6 ay sürdü.Tarım kısmında normu bitirdik yapacağız dedi ta mart 2019 dan beri bakanın birkaç ay dediği uzun süreler hep çıkmış.Biraz tarafsız menfatsiz yorum yapsak daha iyi olur.Sürekli hayal kırıklığına uğramaktanbıktık hocam sen söyle haksızsan söyle

Ekinoksis, 4 yıl önce

çok kısa vadede müjde yok diyor kısa vadede demiyor ortada bitmiş bir şey yok

talep var

görüşme devam

tamam en kötüye kendinizi hazırlayın ama pes etmeyelim

Wedat9363
Kapalı
24 Ocak 2020 13:13

Vallahi de billahi de bu bakandan atama olursa inaninki mucize gibi bir şeydir çünkü adam atama olmaması için çalışıyor şu adamın lafına güvenen varsa artık zerre inanmasın çünkü bu adam ne ziraat mühendisi ne veteriner ne de gidaci o yuzden asla bizden yana olmayacaktır.

Mr.Fungi
Aday Memur
24 Ocak 2020 13:23

arkadaşlar bakanın atamalarla ilgili yaptığı açıklamalar kaçıncı dakikada başlıyor ?

r.ziraat
Aday Memur
24 Ocak 2020 13:25

Tarım bakanlığı talepte bulunmuş ise artık top Maliye Bakanlığındadır. Olur'u verecek Maliye Bakanlığıdır.

Wedat9363
Kapalı
24 Ocak 2020 13:43

Hocam hiç kusura bakmayin ama orman için 5 bin talebi olduğunda nasılda ballandıra ballandıra anlatıyordu şöyle gittik böyle anlattık hemen aldim falan gibi aciklama yapmıştı peki neden tarım için aynısını yapmıyor neden maliye deki kadro için çalışmıyor
r.ziraat, 4 yıl önce

Tarım bakanlığı talepte bulunmuş ise artık top Maliye Bakanlığındadır. Olur'u verecek Maliye Bakanlığıdır.

Agrieco123
Şef
24 Ocak 2020 13:56

Aylardır böyle zaten bizde biliyoruz bunu
r.ziraat, 4 yıl önce

Ekinoksis
Kapalı
24 Ocak 2020 14:05

Bakana ben de güvenmiyorum ama çalışma olduğunu söyleyen bir tek bakan değil ben bu yüzden atama olacağına inanıyorum ama mart nisan gibi birşeyler kesinlrşmezse puanların yanma ihtimali yüksek

Kimse bu saaten atama kesin olacakmış gibi düşünmemeli ve kendini kötüye hazırlamalı yoksa çoook büyük hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz

Hayırlısı olur inşallah. Seviniriz sonunda

DJ RABIRT, 4 yıl önce

Hocam çıkmayan candan umut kesilmez.Benim kızdığım nokta bakan 30 dk önce kısa vadede yok diyor.Adamın birisi olacak diyor yok puanı düşükler istemiyormuş sana inanmamı nasıl beklersin.Birde hocam bakan daha önce norm kadro birkaç aya biter demişti.Tam 6 ay sürdü.Tarım kısmında normu bitirdik yapacağız dedi ta mart 2019 dan beri bakanın birkaç ay dediği uzun süreler hep çıkmış.Biraz tarafsız menfatsiz yorum yapsak daha iyi olur.Sürekli hayal kırıklığına uğramaktanbıktık hocam sen söyle haksızsan söyle

VictoryGallop
Daire Başkanı
24 Ocak 2020 14:09

Ziraat Mühendisleriyle bir alıp veremediği var. Nedir ne değildir gerçekten bilmiyorum ama Tarım Personeline hep Ziraat mühendisleri üzerinden yükleniyor.

Wedat9363, 4 yıl önce
Hocam hiç kusura bakmayin ama orman için 5 bin talebi olduğunda nasılda ballandıra ballandıra anlatıyordu şöyle gittik böyle anlattık hemen aldim falan gibi aciklama yapmıştı peki neden tarım için aynısını yapmıyor neden maliye deki kadro için çalışmıyor

blackmfe
Aday Memur
24 Ocak 2020 14:11

Tarım Bakanlığını satamadı ya ona kıvranıyor. Semerad diye ağlıyordu
VictoryGallop, 4 yıl önce

Ziraat Mühendisleriyle bir alıp veremediği var. Nedir ne değildir gerçekten bilmiyorum ama Tarım Personeline hep Ziraat mühendisleri üzerinden yükleniyor.

Vetbey123
Aday Memur
24 Ocak 2020 14:23

Sevgili arkadaşlar burada kavga ve hakaret ederek birbirinize üstüne gelmeye çalışmayın. Hepimiz atama istiyoruz. Bakan bey gerekli çalışmalar yapıldı ÇOK KISA VADEDE müjdemiz yok diyor. Daha önceki atama süreçleri de sancılı oldu. O yüzden bi yandan kpss ye çalışarak bi yandan beklemeye devam.

Wedat9363
Kapalı
24 Ocak 2020 14:26

ben şahsi düşüncem 2022midir 2023müdür o seçimlere alımı sarkitmak böylece secimde kendi koltugunuda sağlama alacak bir atama yapmak
VictoryGallop, 4 yıl önce

vet.hek09
Aday Memur
24 Ocak 2020 14:39

Secim oncesi alcaklar da, ya bizim puanları yakarlarsa bizden oyu nasıl alacaklar, böyle saçma bi mantık yok
Wedat9363, 4 yıl önce
ben şahsi düşüncem 2022midir 2023müdür o seçimlere alımı sarkitmak böylece secimde kendi koltugunuda sağlama alacak bir atama yapmak

Wedat9363
Kapalı
24 Ocak 2020 14:48

Hocam inşallah benim teorim gerçekleşmez ama bunlar 24 saatlik ihale açan insanlar her türlü yolu mübah gören insanlar . ben kendimde atama bekliyorum maalesef zalimlere muhtac olduk
vet.hek09, 4 yıl önce
Secim oncesi alcaklar da, ya bizim puanları yakarlarsa bizden oyu nasıl alacaklar, böyle saçma bi mantık yok

vet.hek09
Aday Memur
24 Ocak 2020 14:53

Bende yuksek puanla alım bekliyorum napacagımızı şaşırdık artık hocam
Wedat9363, 4 yıl önce
Hocam inşallah benim teorim gerçekleşmez ama bunlar 24 saatlik ihale açan insanlar her türlü yolu mübah gören insanlar . ben kendimde atama bekliyorum maalesef zalimlere muhtac olduk

Ziraatcikız25
Aday Memur
24 Ocak 2020 16:01

arkadaşlar merhaba, sınavın sonucundan beri forumu takip ediyorum ilk kez bir şeyler yazmak istedim. puanımla ilk 130 içerisindeyim ancak alım olmadığı için bir işe yaramıyor. size danışmak istediğim konu şu: öğretmenliğe atandığımda bakanlık alım yaparsa mühendislik için başvurabilir miyim?? şimdi hemen insanların hakkını yiyorsun atandıysan eğer neden tercih yapacaksın diyenler olacak. insanların hakkını yemek, birilerini safdışı bırakmak isteseydim diğer öğretmen alımlarında da başvurur gitmezdim. ancak sınavdan bu yana bakanlık alım yapacak diye bekliyorum.çünkü asıl istediğim mühendis olarak işimi yapmak. ama bu öğretmenlikde benim için son şans.lütfen tepki göstermeden mantık çerçevesinde cevap verin.

24 Ocak 2020 16:59

ne demek az da olsa ya .benim eşim hamile hamile çalıştı ve de 2 yaşında 1 çocuk da bakarak bileğinin hakkıyla 85 puan aldı. en az 2000 gıda mühendisi almazlarsa bütün haber kanallarını dolaşıp rezil edecem bunları. suiyelilerden girecem kanal istanbuldan çıkacağım ağzıma ne gelirse söyleyeceğim kaybedecek hiç bir şeyimiz yok. 36 aydır memurluğa kimleri aldılarsa el altından hepsini çıkarıp kpss ile alsınlar yoksa ağzım durmaz benim.

Tarımcı90, 4 yıl önce
Zamanını kimse bilmiyor 40 defa söyledik. Ama 2018 puanı ile az da olsa alım olacak. Ben burda tarih verirsem asıl o yanlış olur. Anlayamadınız hala. Boş tenekenin kimler oldugu belli de neyse
24 Ocak 2020 17:45

Haklısın kardeşim ama bu dediklerini çoktan yapmalıydın ve yapmalıydık. Üzgünüm 2000 gıda muh almazlar bakanı sen de duydun. Keşke alsalar, bunun için de uğraşalım Ankara ya gidelim. Daha önce de bu forumda yazdım kardesım 500 kişi Ankara ya gitsek bu işi kökten çözeriz diye. Herkes bizi konuşur. Baskı olmadan olmuyor kardesım. Bu bakan az bir sey alıp susturacak gibi
bekçisüluman, 4 yıl önce

ne demek az da olsa ya .benim eşim hamile hamile çalıştı ve de 2 yaşında 1 çocuk da bakarak bileğinin hakkıyla 85 puan aldı. en az 2000 gıda mühendisi almazlarsa bütün haber kanallarını dolaşıp rezil edecem bunları. suiyelilerden girecem kanal istanbuldan çıkacağım ağzıma ne gelirse söyleyeceğim kaybedecek hiç bir şeyimiz yok. 36 aydır memurluğa kimleri aldılarsa el altından hepsini çıkarıp kpss ile alsınlar yoksa ağzım durmaz benim.

vet.hek09
Aday Memur
24 Ocak 2020 17:49

Az bir şey alacağı bile garanti değil ki
Tarımcı90, 4 yıl önce
Haklısın kardeşim ama bu dediklerini çoktan yapmalıydın ve yapmalıydık. Üzgünüm 2000 gıda muh almazlar bakanı sen de duydun. Keşke alsalar, bunun için de uğraşalım Ankara ya gidelim. Daha önce de bu forumda yazdım kardesım 500 kişi Ankara ya gitsek bu işi kökten çözeriz diye. Herkes bizi konuşur. Baskı olmadan olmuyor kardesım. Bu bakan az bir sey alıp susturacak gibi
24 Ocak 2020 19:35

Kardeşim ben garanti mi dedim. Bakanın konuşmalarını dinlerseniz az bir şey alabiliriz tarzı konuşuyor. Bu az nedir bilmiyoruz. Belki de bakan 3500 e az diyordur. Bu sayıya şu an şükredecek durumdayız

vet.hek09, 4 yıl önce
Az bir şey alacağı bile garanti değil ki

vet.hek09
Aday Memur
24 Ocak 2020 19:53

Aynen kardeşim konuşmanın o kısmı alım konusunda birazcık ümitlendiriyo ama yinede zaman ilerledikçe insan korkuyo
Tarımcı90, 4 yıl önce

Kardeşim ben garanti mi dedim. Bakanın konuşmalarını dinlerseniz az bir şey alabiliriz tarzı konuşuyor. Bu az nedir bilmiyoruz. Belki de bakan 3500 e az diyordur. Bu sayıya şu an şükredecek durumdayız

Toplam 193811 mesaj
«723072317232723372347235723672377238723972407241»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi