Editörler : "eskiyara"Pangaea

moideen
Kapalı
14 Eylül 2021 01:34

Açık havada,ü tek başına maske takılmaz zaten. Daha neler.

moideen
Kapalı
14 Eylül 2021 01:35

Bunun müslüman olmakla en ufak bir ilgisi de yok. (Not; müslüman değilim)

moideen
Kapalı
14 Eylül 2021 01:39

Bu müslümanlar niye böyle ya? Adam covid ve maske ile müslümanlığın bağını kurmuş.

gundi
Aday Memur
14 Eylül 2021 06:40

Bende aynen sizin gibi sağlık personeli olarak hastanede yoğun bakıma hizmet ediyorum ve çok şükür 1, 5 yıldır bu şekilde çalışmamıza rağmen koronaya yakalanmadık. MASKE MESAFE TEMİZLİK+AŞI... İnanın hastanın ilk hastaneye getirilişi ile 3 gün sonra ki hali arasında dağlar kadar fark var. O covid tutulumunun arttığını görünce moralin bozuluyor. Bıçak sırtı gibi gencecik hastaların değerinin her an değişmesi... Bir de sevdiklerinin gelmesi gözünün yanında eriyip bitmeleri....
ramazzoli, 3 yıl önce

Çift maske taktigimiz oluyor .

N95 üzerine cerrahi maske taktigimiz oluyor .

Tulumları giyip n95 üzerine cerrahi maske ..onun üzerine koruyucu gözlük ve siperlik ..elimize çift kat eldiven ..ayağımıza galoş ..üzerine çöp poşeti geçirip bağlayarak covid hastalarının tedavisini yapiyoruz bir buçuk senedir .

Her tedaviden sonra sırılsıklam ter olup forma degisiyoruz .

Ve yaşıyoruz ..ölmedik .

Ben covid geçirmedim bu süre zarfında .

Koruyucu tedbirlere dikkat ederseniz bulasmiyor .

ramazzoli
Müsteşar
14 Eylül 2021 10:49

Dostum insanlara yalan gibi geliyor .

Covid diye birşey yok diyeni bile gördüm .

Aslında hasta mahremiyeti ve tıp etiği olmayacak ..her vatandaş yoğun bakımları kısacık bir görüp çıkacak .

gundi, 3 yıl önce
Bende aynen sizin gibi sağlık personeli olarak hastanede yoğun bakıma hizmet ediyorum ve çok şükür 1, 5 yıldır bu şekilde çalışmamıza rağmen koronaya yakalanmadık. MASKE MESAFE TEMİZLİK+AŞI... İnanın hastanın ilk hastaneye getirilişi ile 3 gün sonra ki hali arasında dağlar kadar fark var. O covid tutulumunun arttığını görünce moralin bozuluyor. Bıçak sırtı gibi gencecik hastaların değerinin her an değişmesi... Bir de sevdiklerinin gelmesi gözünün yanında eriyip bitmeleri....

metinbinmetin
Kapalı
14 Eylül 2021 12:51

Bizde sırada 2 çocuk baygınlık geçirdi. Ortaokul öğrencisi. Sırada bile bekleyemediler. Neden acaba.

Soysal-76
Memur
14 Eylül 2021 13:05

Müslüman değilsen, neyin Müslümanlıkla ilgili neyin ilgisiz olduğunu bırak ta Müslümanlar söylesin.
moideen, 3 yıl önce

Bunun müslüman olmakla en ufak bir ilgisi de yok. (Not; müslüman değilim)

ramazzoli
Müsteşar
14 Eylül 2021 13:39

Nefeslerini tutmuşlardır ..

Psikolojikde olabilir .

Çocukların önünde ...off pofff nefes alamıyoruz v.

Bayilacagiz demeyin

metinbinmetin, 3 yıl önce

Bizde sırada 2 çocuk baygınlık geçirdi. Ortaokul öğrencisi. Sırada bile bekleyemediler. Neden acaba.

metinbinmetin
Kapalı
14 Eylül 2021 14:08

Bir daha demem. Onlar da bayılmaz. sağol uyardığın için.

ramazzoli, 3 yıl önce

Psikolojikde olabilir .

Bayilacagiz demeyin

bulaşıkkk
Yasaklı
14 Eylül 2021 14:25

Aynen hem müslüman değilmiş hem de müslümanlıkla ilgili ahkam kesiyor kıt akıllı.

Soysal-76, 3 yıl önce
Müslüman değilsen, neyin Müslümanlıkla ilgili neyin ilgisiz olduğunu bırak ta Müslümanlar söylesin.

haftalık nik
Yasaklı
14 Eylül 2021 14:48

Sen maskeyle kaç saat ders anlattın?

Teneffüslerde kan ter içinde oynayan çocukları maskeli halde hiç gördün mü? O maskelerin ne hale geldiğini gördün mü?

Sınıfta nefessiz kalıp öksürüğü tutulan aöa annesi babası veya öğretmenlerin zorlaması sebebiyle maskesini indirmeye korkan öğrencileri gördün mü?

Saçma sapan konuşup durma çapsız herif.

Maske takmışlar da korunmuşlar. En çok yakalananlar en çok önlem alanlar.

ramazzoli, 3 yıl önce

Psikolojikde olabilir .

Bayilacagiz demeyin

adapter
Aday Memur
14 Eylül 2021 15:02

Aşı istemezsiniz, maske istemezsiniz, karantina istemezsiniz, uzaktan eğitim istemezsiniz, yüzyüze eğitim istemezsiniz, istemezsiniz de istemezsiniz. Aklıma Osmanlıdaki Yeniçeriler geldi. "İstemezük de istemezük". Bir söz daha var. Gölge etmeyin başka ihsan istemiyoruz sizin gibilerden.

Beytulmakdis
Memur
14 Eylül 2021 15:19

Evet aşı istemiyorum. Test istemiyorum. Maske istemiyorum. Mesafe istemiyorum. Uzaktan eğitim istemiyorum. Yüzyüze eğitimi İSTİYORUM.
adapter, 3 yıl önce
Aşı istemezsiniz, maske istemezsiniz, karantina istemezsiniz, uzaktan eğitim istemezsiniz, yüzyüze eğitim istemezsiniz, istemezsiniz de istemezsiniz. Aklıma Osmanlıdaki Yeniçeriler geldi. "İstemezük de istemezük". Bir söz daha var. Gölge etmeyin başka ihsan istemiyoruz sizin gibilerden.

beratasa
Daire Başkanı
14 Eylül 2021 15:27

Çocuklar için bir şey demem de. Bu maske denen zıkkımı bu işler başlamadan yeri geliyor günde 10 saat ameliyatta taktığımız oluyordu. 16 senedir günlük rutinim bu. Sigara dışında ciğerlerimde bir halt yok. En güzel örneklerden birinde Japonya onlarda bir halt yok. Alayına isyan ediyorsunuz da devlet giderek kadife eldiveni çıkarıp, Demir yumruklaşıyor. Başınızı ağrıtmayın

Beytulmakdis
Memur
14 Eylül 2021 15:32

Demir yumruk ilk seçimde kesilir merak etmeyin efenim. DSÖ ye pabuç mu bırakacağız
beratasa, 3 yıl önce
Çocuklar için bir şey demem de. Bu maske denen zıkkımı bu işler başlamadan yeri geliyor günde 10 saat ameliyatta taktığımız oluyordu. 16 senedir günlük rutinim bu. Sigara dışında ciğerlerimde bir halt yok. En güzel örneklerden birinde Japonya onlarda bir halt yok. Alayına isyan ediyorsunuz da devlet giderek kadife eldiveni çıkarıp, Demir yumruklaşıyor. Başınızı ağrıtmayın

beratasa
Daire Başkanı
14 Eylül 2021 15:36

Senin oyundan bana ne arkadaşım. Kaç kişi olduğunuz zaten meydanda. Kaldı ki bunca ekonomik durumlar varken oyunu böyle kararlar etkiliyorsa zaten oy verme. Demokrasi diyorsan ezilir gidersin yalnız
Beytulmakdis, 3 yıl önce
Demir yumruk ilk seçimde kesilir merak etmeyin efenim. DSÖ ye pabuç mu bırakacağız

haftalık nik
Yasaklı
14 Eylül 2021 16:03

Sen kimsin sen kaç kişisin? Siz kendinizi ne sanıyorsunuz? 1000 yıl sürecek 28 Şubatı gördük, bunu da görürüz. Bakalım kalabalık koyun sürüsü gözünü nr zaman açacak.

beratasa, 3 yıl önce
Senin oyundan bana ne arkadaşım. Kaç kişi olduğunuz zaten meydanda. Kaldı ki bunca ekonomik durumlar varken oyunu böyle kararlar etkiliyorsa zaten oy verme. Demokrasi diyorsan ezilir gidersin yalnız

beratasa
Daire Başkanı
14 Eylül 2021 16:06

28 Şubatla bunun ne alakası var? Biri de Ergenekon'la felan benzetmeler yapıyordu. Kafayı yemişsiniz
haftalık nik, 3 yıl önce

Sen kimsin sen kaç kişisin? Siz kendinizi ne sanıyorsunuz? 1000 yıl sürecek 28 Şubatı gördük, bunu da görürüz. Bakalım kalabalık koyun sürüsü gözünü nr zaman açacak.

ramazzoli
Müsteşar
14 Eylül 2021 16:23

Balatayi sıyırmış ..uzak dur

beratasa, 3 yıl önce
28 Şubatla bunun ne alakası var? Biri de Ergenekon'la felan benzetmeler yapıyordu. Kafayı yemişsiniz

Anadoluevladı
Aday Memur
14 Eylül 2021 19:52

30 dakika olunca sikinyi cozulmuyor.maskeleri tamamen cikartmak gerek.
Toplam 86 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi