Editörler : "eskiyara"Pangaea

Mazeret38
Şef
24 Mart 2023 11:11

Halklar layık olduğu sekilde yönetilir demiş dusunur

emreakinci-06-
Aday Memur
24 Mart 2023 12:37

Hadi gözünüz Aydın olsun ak parti grubu başkanı açıkladı memura zam Temmuz ayında olur Suan gündemde yok dedi bu zam konusuda kapanmıştır
24 Mart 2023 12:44

Emreakıncı, o işler öyle olmuyor kardeşim işte. Tek söz sahibi olan kişi belli diğerlerinin ne dediğinin hiçbir önemi yok. O yüzden ek zam kesin verilecektir nısan ayı maaşlarına yansıyacak şekilde. Ocakta yapılan ek zam ve onun da eki olan ek zammı için de neyse o verilir harici başka bir şey olmaz deniliyordu.

emreakinci-06-
Aday Memur
24 Mart 2023 13:15

Hocam insallah dediğiniz gibi olur ben olmaz diyorum olursa beraber bogazda bir yemek yeriz sizinle olmazmi
uluslararası2, 1 yıl önce

Emreakıncı, o işler öyle olmuyor kardeşim işte. Tek söz sahibi olan kişi belli diğerlerinin ne dediğinin hiçbir önemi yok. O yüzden ek zam kesin verilecektir nısan ayı maaşlarına yansıyacak şekilde. Ocakta yapılan ek zam ve onun da eki olan ek zammı için de neyse o verilir harici başka bir şey olmaz deniliyordu.

Fenciyi_M38
Daire Başkanı
24 Mart 2023 14:56

Ahahah

Nisan maaşına mı yansıyacak:)

Aranızda en çok zammı ben isterim ama şu hiç rasyonel olmayan hayalciliğiniz yok mu:)

Şuan martın son haftasına giriyoruz ve şimdi bugün zam haberi çıksa bile nisan maaşına zor yansır kaldı ki zam felan haberi dahi yok.

Hükümet yandaşı 2-3 gazetede ocakta %35 alınca hemen yalan haberler çıkmıştı martta ara zam daha yapılacak diye maksat düşük olan artışın gazını almaktı.

Bu ara zam lafları ocaktaki yalan haber yapan yandaş gazetelerden gelme.

Yani ara zamla alakası dahi yok hükümetin. Yalancının ipiyle kuyuya inilmez.

Malesef zam mam yok. Tepkinizi ona göre gösterin bilsin rahatı yerinde olan vekiller bakanlar. Yok siz ezik gibi efenim hani ara zammımız derseniz çoktan tuzağa düşmüş olursunuz bile ohooo açın gözünüzü uyanın. Tepkiyi yanlış şekilde koyarsanız kale bile almazlar.

uluslararası2, 1 yıl önce

egeliinci
Genel Müdür
24 Mart 2023 15:14

hüdapar bayrakla sorunumuz yok dedi , terör örgütü ile bağımız yok dedi , nerenden uyduruyon

sen asıl bayrakla derdi olup terör örgütünün dibi olan sırtını pkk ya dayayan larla ortak olanlara nasıl oy verecen

Kutadgu4, 1 yıl önce

Hüda Par; bayrakla sorunumuz var dedi. Hizbullah terör örgütü değil dedi. Bayrağımızla bile sorunu olana nasıl destek vereceğiz? Ki o bayrak uğruna can verdik can aldık. Toprağa düştük, bayrağı düşürmedik. Ben hiç bir siyasi yapının samimiyetine inanmıyor ve güvenmiyorum. Oy vermeye gitmek bile içimden geçmiyor

Feriduni
Şube Müdürü
24 Mart 2023 15:58

Yahu şu siyasileri savunduğunuz kadar en yakınlarınızı, ailenizi savunmazsınız. Biz siyasileri göklere çıkardıkça onlar kendilerini erişilmez sanıyorlar, paralarına para ekliyorlar. Siyasiler asla halkı düşünmez, onların tek düşündüğü daha fazla nasıl zengin olabiliriz?
egeliinci, 1 yıl önce

hüdapar bayrakla sorunumuz yok dedi , terör örgütü ile bağımız yok dedi , nerenden uyduruyon

sen asıl bayrakla derdi olup terör örgütünün dibi olan sırtını pkk ya dayayan larla ortak olanlara nasıl oy verecen

Desouza54
Aday Memur
24 Mart 2023 17:09

Memura zam yok Mustafa Elitaş açıklama yaptı. Yaparsak anayasayı çiğnemiş oluruz hukuken bu durum imkansız mealinde konuştu

egeliinci
Genel Müdür
24 Mart 2023 17:50

Ben gayet netim , ne diye kararsız olayım , ortada ki adaylara baltığımda Kemali görünce bütün tereddütlerim gitti , hiç endişesiz oyum Erdoğana , kumar masasına meze olmaya niyetim yok

24 Mart 2023 18:11

Ara zam mı ? hahaha sevgili kardeşlerim ara zam. felan yapılmaz yine burada birbirinizi gaza getiriyorsunuz, en son Memur-Senden istifa ediliyordu %30 zamdan sonra, merak edip baktım ne kadar üyesi var diye azalmayı geçtim hatta bir miktar artmış :))) o yüzden hiç bu toplara girmeyin temmuz zammını alın, zaten birkaç yola asgari ücretle eşitleniriz

Feriduni
Şube Müdürü
24 Mart 2023 18:58

Siz de haklısınız kendinizce hocam. Yüce Allah, hepimizi ahirette çok sevdiklerimizle haşreylesin. Hayırlı Ramazanlar dilerim.
egeliinci, 1 yıl önce

Ben gayet netim , ne diye kararsız olayım , ortada ki adaylara baltığımda Kemali görünce bütün tereddütlerim gitti , hiç endişesiz oyum Erdoğana , kumar masasına meze olmaya niyetim yok

hugo.almeida
Kapalı
24 Mart 2023 20:00

Hahahahha.

Kılıçdaroğlu'ndan önce ne tereddüdün vardı bir söylesene. :) Gerçekten kayda değer, önemli bir fikri varmış gibi konuşuyorlar bunlar. Çok hoş. Sen ve senin gibi iki üç tane daha var. Aynı tornadan. :)

egeliinci, 1 yıl önce

SSelmasss
Şube Müdürü
24 Mart 2023 20:02

Ne dediklerine değil, parti programlarına ne yazdıklarına bakacaksınız hocam. https://hudapar.org/parti/parti-programi-3/genel-merkez/ Bu sayfayı ziyaret edin ve Hüdaparın III - DEVLETİN YAPILANMASI, AMACI VE GÖREVLER başlığında ne yazdıklarını detaylıca bir okuyun lütfen. Hüdaparın Hdp den hiçbir farkı yok. İki tarafta bizi bölücülere mahkum ediyor. Biri bunu yüzde 1 oy için yapıyor. Diğeri yüzde 10 oy için yapıyor. Pragmatist ve temsili açıdan bakarsanız yüzde 10 oy için yapılması daha anlaşılır bence. Zamanında ben ve benim gibi başörtüsü olmayanlara ak parti gelirse hepiniz örtünmek zorunda kalırsınız denildi. Nitekim ak parti geldi ama başörtüsü zorunlu olmadı. Başka türlü sorunlar yaşattılar bize. Şimdi de CHP gelirse ülke bölünür diyerek insanları korkutmaya çalışıyorlar. Bu ülkede bu iktidar zamanında kürt açılımı gördük. Öcalan şerefsizinin mektubu okundu. Askerlerimiz yuhlandı teröristler davul zurnayla karşılandı. Tüm bunlar olurken muhalif herkes ülke bölünecek dedi. Ama bölünmedi. Merak etmeyin şimdi de Hdpliler Kiliçdarogluna oy verecek diye bölünmez. Bu ülkeyi bölmeye kimsenin gücü yetmez. Rahat olun.
egeliinci, 1 yıl önce

tarafsızımki
Kapalı
24 Mart 2023 20:17

Eğitim seviyesi arttıkça oy oranı düştüğünü kendileri defalarca söylediler, bize vermez diye düşünüyorum biz emekliler gibi oy getirmiyoruz ...

Koray29
Kapalı
25 Mart 2023 08:56

Hüdapar ın birkaç yüz bin oyuna muhtaç olanlar memur ve ailelerini yıllardır yoksulluğa mahkum etti. Bekleyin bakalım nasılsa 50 gün kaldı. Yıllardır verdiğiniz 3 leri buçukları unutmayan milyonlar var!

Toplam 75 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi