Editörler : E.Kayı Han

kalemzade1703
Aday Memur
17 Mart 2021 01:10

Ben karayollarında işçiyim atandığım yere yalnızca bir kişi alınacaktı ben de öyle düşünüyordum torpil vardır, zaten bir kişi alınacak mümkün değil atanamam diyordum ama oldu, Allah nasip ederse ne torpil ne bişey işlemez yeter ki torpilimiz Allah olsun nasibinizde varsa olur

kalemzade1703
Aday Memur
17 Mart 2021 01:14

Soruları bilmenizden çok nasıl cevap verdiğiniz önemli. Kendinize güvenin , karşınızdaki insanlara saygınızı belli edin ve güler yüzlü olun. Gerisi Allahın taktiri...
Yıldız gök, 3 yıl önce

soruları doğru bilme oranınız nasıldı peki

Drjacob
Aday Memur
17 Mart 2021 10:08

illa vardır ama ben görmedim

otmebulbul
Aday Memur
17 Mart 2021 12:40

2010 da 71 puanla atandim dayımda yok amcamda yok Umutsuz olmaya gerek yok nasipse gelir nasip degilse elden bişey gelmez kimseye boyun egmemeni tavsiye ederim

eshsn
Aday Memur
17 Mart 2021 21:49

Var hocam 2012 yılıydı o zaman mülakat sözlü falan filan yoktu, eski günler işte şimdi nasıl oluyo bilmem... şansım barmış

ertukrc
Aday Memur
17 Mart 2021 22:19

2017 sonrasında atanan herhangi 4b li sözleşmeli personel 3+1 e mi tabidir?

roodvan19, 3 yıl önce
Hayırlı olsun hocam. Ben bir şeyi merak etmiştim cevap verirseniz sevinirim. Sözleşmeli personel olarak mi atandiniz. Eğer öyleyse 2017 sonrası atananlar için 3+1 yıl sonra kadroya geçiş var diye biliyorum bu konuda bilginiz var mıydı?

arkeomania
Şube Müdürü
17 Mart 2021 22:21

Yıllarca mülakatlara girdim polis,jandarma,ikm olmadı. En sonunda kendi branşımdan atandım. Karamsar olmadan devam etmek lazım. Pes etmek yok.

SelimST
Aday Memur
18 Mart 2021 10:12

Eğer inanıyorsan ve senin orda nasibin varsa alınacak bir kişi bin torpillinin içinde sen olursun. Eğer nasibin yoksa ve bin kişi alınacak olsa bir tek sen başvursan yine de olmaz. Sen hayırlısı ise nasip et diyerek gir sınava. Ben böyle düşünerek girdim çok şükür atandım ama bizde mülakat yoktu kpss ile atandım onu da belirteyim.

Okur4224
Aday Memur
18 Mart 2021 14:52

Ben elhamdülillah hiç bir kimsenin desteğiyle değil, Allah'ın izniyle çalışarak atandım hocam. Canınızı sıkmayın. Elinizden geleni yapın, gerisini Allah'a bırakın. Tevekkeltü alallah deyin.. Selametle

drcula11
Şef
18 Mart 2021 14:59

branş ne başkan
arkeomania, 3 yıl önce
Yıllarca mülakatlara girdim polis,jandarma,ikm olmadı. En sonunda kendi branşımdan atandım. Karamsar olmadan devam etmek lazım. Pes etmek yok.
Toplam 50 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi