Editörler : swat3410
«136713681369137013711372137313741375137613771378»

Police4444
Kapalı
13 Eylül 2017 20:45

Devrem ihraçtan iade hakkında duyumunnedir

Nazimyuksel, 7 yıl önce

Devrem ben bir yerden duymadim böyle birseyi fakat işin başından beri hep dile getirdiğim şeydi bu yüzde 80 olayı ama bu sadece analiz ve temenni idi. Umarım gerçekleşir ama yinede çok iyimser bir rakam yüzde 80. Yani maksimum olarak diyebiliriz belki ama işin gerçeği yüzde 60-70 arasi da iyi bir rakam olacaktır

Pol87
Şube Müdürü
13 Eylül 2017 20:47

Toplu iade düşüncesine de şurdan geliyorum 700 lü 1000 ki sayılarda iade olursa çok uzun zaman alabilir malum önümüz seçim, seçim dolayısı eleman ihtiyacı

Pol87, 7 yıl önce

Nazım Bey Hoşgeldin 5 ay bitecek nerdeyse, hiç bi tıkırtı yok ekim açıkları 5 ay içinde iadesiydi ihracıydı bol bol oldu, tabi benimki %80 konusunu destekler bi düşünce, ayrıca toplu iade konusunda ne düşünüyorsun ?

ZABL
Memur
13 Eylül 2017 20:52

Sıkıntısı olanların il savcılığına gönderildiği hatta gözaltı ve tutuklama olduğunukesin ve net bir şekilde söyleyebilirim. Bulunduğum ilde bu şekilde diğer iller hakkında bir fikrim Yok Devrem. Daha öncede demiştim bu zamana kadar 26 nisancılar dan adli dosyası açılmayanlar bence rahat olsunlar. Ki 26 dan çoğu kişiye açılmadı adli.

freeman71, 7 yıl önce

Arkadaşlar forumdan hatırı sayılır eskilerden bir arkadaşımız bir duyum almış daha önceki duyumlara çok benziyor.26 nisancılar için %80 yakınında herhangi bir bulguya ulaşılamadığını,sorun çıkanların dosyalarının bulundukları il savciliklardan gönderildiğini yakın zamandaa iadelerin olacağını (sayı belirtmedi) yazdı inşallah doğru çıkar.duyumlar arttı ama bu hareketlenme yok hayırlısı

Sabır ve duaya devam...

Nazimyuksel
Kapalı
13 Eylül 2017 20:54

Toplu iade olmaz devrem olsada yapamazlar.. dusun yani nisan öncesi açıkların haziranın sonunda belli olan 1400 kusur iadesini bile ağustosun sonunda iki parçada tamamladılar.(4temmuz-17agustos)

Ben işin başından beri bu nisan açıklarının her şeyini hem EGM kanadından hem bakanlık kanadından hemde siyasi ve medya kanadından sürekli takip ettim gittim birebir görüşmeler bile yaptım. İşin en heyecanlı zamanları olan Mayıs başı ve ortalarında bile basinda bunlar kripto diye çıkmasına rağmen çoğunluğu ihraç olacak diye duymadım. Simdiye kadar bütün duyumların tamamını birleştirip bir kanıya varmak gerekirse;

Yaklaşık olarak 2500-3000 arasi bir ihraç mükerrerleri de katarsak bu sayı 4000 e ulaşıyor. Yani kısacası 9103 kişi toplamdan mükerrerler dahil maksimum 4000lerde bir ihraç 5000 perde de bir iade söz konusu olacaktır.

Pol87, 7 yıl önce

Nazım Bey Hoşgeldin 5 ay bitecek nerdeyse, hiç bi tıkırtı yok ekim açıkları 5 ay içinde iadesiydi ihracıydı bol bol oldu, tabi benimki %80 konusunu destekler bi düşünce, ayrıca toplu iade konusunda ne düşünüyorsun ?

Police4444
Kapalı
13 Eylül 2017 20:56

İhraçtan iade hakkında duyum var mı devrem

Nazimyuksel, 7 yıl önce

Toplu iade olmaz devrem olsada yapamazlar.. dusun yani nisan öncesi açıkların haziranın sonunda belli olan 1400 kusur iadesini bile ağustosun sonunda iki parçada tamamladılar.(4temmuz-17agustos)

Ben işin başından beri bu nisan açıklarının her şeyini hem EGM kanadından hem bakanlık kanadından hemde siyasi ve medya kanadından sürekli takip ettim gittim birebir görüşmeler bile yaptım. İşin en heyecanlı zamanları olan Mayıs başı ve ortalarında bile basinda bunlar kripto diye çıkmasına rağmen çoğunluğu ihraç olacak diye duymadım. Simdiye kadar bütün duyumların tamamını birleştirip bir kanıya varmak gerekirse;

Yaklaşık olarak 2500-3000 arasi bir ihraç mükerrerleri de katarsak bu sayı 4000 e ulaşıyor. Yani kısacası 9103 kişi toplamdan mükerrerler dahil maksimum 4000lerde bir ihraç 5000 perde de bir iade söz konusu olacaktır.

Nazimyuksel
Kapalı
13 Eylül 2017 20:57

Devrem ihractan iade de olacak yine KHK ile sanırım sayı olarak net bir bilgi yok buda başbakanlık kaynaklı ama kurumlar detayında bir bilgim yok

Police4444, 7 yıl önce

İhraçtan iade hakkında duyum var mı devrem

Pol87
Şube Müdürü
13 Eylül 2017 20:58

Eyvallah Nazım Bey inşallah iade olursam mutlaka sizinle tanışmak isterim, İşiniz rast gelsin

Nazimyuksel, 7 yıl önce

Police4444
Kapalı

Devrem özelden yazsan sevinirim

Nazimyuksel, 7 yıl önce

Devrem ihractan iade de olacak yine KHK ile sanırım sayı olarak net bir bilgi yok buda başbakanlık kaynaklı ama kurumlar detayında bir bilgim yok

sabır 11
Şube Müdürü

Sağol sefim inşallah böyle olacaktır

freeman71, 7 yıl önce

Arkadaşlar forumdan hatırı sayılır eskilerden bir arkadaşımız bir duyum almış daha önceki duyumlara çok benziyor.26 nisancılar için %80 yakınında herhangi bir bulguya ulaşılamadığını,sorun çıkanların dosyalarının bulundukları il savciliklardan gönderildiğini yakın zamandaa iadelerin olacağını (sayı belirtmedi) yazdı inşallah doğru çıkar.duyumlar arttı ama bu hareketlenme yok hayırlısı

Sabır ve duaya devam...

Police4444
Kapalı
13 Eylül 2017 20:59

Özelden yazsana devrem

Nazimyuksel, 7 yıl önce

Murat MuradoAYlu
Aday Memur
13 Eylül 2017 21:01

Devrem ohal komisyonu hakkında bilgin var mı

Nazimyuksel, 7 yıl önce

13 Eylül 2017 21:01

Rabbim hayirli eyle iademizi

Police4444
Kapalı
13 Eylül 2017 21:02

Kaynak Başbakanlık mı anlamadım hatalı bylock tesbiti hakkında duyum var mı takipsizlik kararı alalı 8 ay oldu bekle bekle ağaç olduk

Nazimyuksel, 7 yıl önce

Vurdugolol
Şef
13 Eylül 2017 21:02

Bu isin. en sıkıntılı zamanlarında dahi 4 Ekim açiklarının %60 kadarı ihraç oldu gerisi iade ve hatta biraz beklemede. .. Aslında işin en sıkıntılı tarafı örgüte dahil olmayan bizlerde, adli tahkikat başlatsa savcılıklar takipsizlik vermeye de cekiniyorlar .. Vallahi en iyi senoryada bile biz 26 nisancilarin en yakını ve küçük bölümünün iadesinin 3 ay sonra olur

Umutspor123
Kapalı
13 Eylül 2017 21:04

Nazim bey, kalan 4 ekimciler hakkinda var mi bir bilgi ?

gknus
Kapalı
13 Eylül 2017 21:08

Mukerrerden kastiniz nedir. Ben anlamadım... Nazim bey

Nazimyuksel, 7 yıl önce

Pol87
Şube Müdürü
13 Eylül 2017 21:10

Devre 9103 kişinin yaklaşık 1000 küsür kişisi daha önce açığa alınan tutuklu olan kişilerdi mükerrer bu kişiler

gknus, 7 yıl önce

Mukerrerden kastiniz nedir. Ben anlamadım... Nazim bey

bahriyoop
Aday Memur
13 Eylül 2017 21:11

Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim nazım bey.

Nazimyuksel, 7 yıl önce

Vipx
Kapalı
13 Eylül 2017 21:13

Yüzde 60 70 olduğuna göre torpili olan çokmuş

panda333
Kapalı
13 Eylül 2017 21:14

Nazım beyaz defalarca sordu ama bir yorum yapmadınız acaba ikinci kez açığa alınanlar ile ilgili bir duyumunuz yada bilgüniz var mı? Şimdiden teşekkürler

Nazimyuksel, 7 yıl önce

Devrem ben bir yerden duymadim böyle birseyi fakat işin başından beri hep dile getirdiğim şeydi bu yüzde 80 olayı ama bu sadece analiz ve temenni idi. Umarım gerçekleşir ama yinede çok iyimser bir rakam yüzde 80. Yani maksimum olarak diyebiliriz belki ama işin gerçeği yüzde 60-70 arasi da iyi bir rakam olacaktır

Toplam 102884 mesaj
«136713681369137013711372137313741375137613771378»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi