Editörler : Lanet
21 Mart 2011 20:32

Yazıcı almalıyım ama hangisini?

arkadaşlar yazıcı almam gerekiyo.. kullanım amacım devamlı deneme çıkarmak.. yazıcıyı aldıktan sonra tonerinin uygun fiyata olanları hangileridir acaba.. bunu nasıl anlayıp alabilirim.. bilgisi olanlar yardım edebilir mi acaba???

SimaLden
Genel Müdür
22 Mart 2011 02:03

Konunun uzmanı dışında bir çok kişi size kullandığı yazıcıyı tavsiye edecektir.Ve bu modellerde bir kaç farklı model ile sınırlı olacaktır.

Yapılması en doğru olan iş en yakın teknoloji markete gidip aklınızdaki soru işaretlerini konunun uzmanlarıyla iştişare etmeniz.

fatih.sinan
Aday Memur
22 Mart 2011 16:16

doğru söylüyorsun evet hocam ama ben kasaba gibi küçük bi yerdeyim internetten alacağım o yüzden söylediğiniz gibi bi imkanım yok.. bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirlerse sevinirim

uglykidjoe
Müsteşar
24 Mart 2011 10:42

Ben de okula bu hafta yeni yazıcı aldım.Bu konuda bilgisiz biri olarak araştırdım. Yazıcı işinde mesele şu: Adamlar çok güzel yazıcıları uygun fiyata satıyorlar.Ama tonerleri tam dolu değil.Yani asıl amaç toner satmak. donanımhaber.com dan tavsiye aldım ve Brother HL-2040 lazer yazıcı aldım.210 liraya. Tam dolu toneri var.Galiba 2500 sayfa çıkıyor. Dolumu mümkün.Zaten toneri de çoğundan uygunmuş. Öyle tarayıcı, wireless gibi ekstraları yok.

Yalnız önce hepsiburada.com dan sipariş vermiştim.10 gün beklettiler sonra da temin edemediler. büroteknik.com dan aldım.Sorunsuz geldi. Daha uygun fiyata satan siteler vardı ama güvenemedim.

devel0per
Aday Memur
24 Mart 2011 11:36

lazer yazıcı harici yazıcı almamanızı öneririm..

illaki lazer yazıcı..

fatih.sinan
Aday Memur
26 Mart 2011 18:28

güncell..

metucu
Şef
27 Mart 2011 00:46

ben hp 1132 aldım hepsiburadadan ..önce tonerciye gidip araştırdım..hangi yazıcı toner dolum vs sorun çıkarmaz dedim..o da bunu önerdi..zaten hpsiburadada bunu gözüme kestirdim..280 liraya aldım..teknosa ve diğer yerlerde 350 lira fiyat..fotokopi ve tarayıcısı da var..kesinlikle tavsiye ederim

halilc
Genel Müdür
27 Mart 2011 01:04

http://www.youtube.com/watch?v=TCwEqcEBGZw

HP DeskJet 2060

kartuşları çok ekonomik 15 tl hatta şuan hepsiburadada 13.43 tl orjinal kartuş.kartuşu en ucuz makine piyasadaki,doldurma derdi yok.kullanıyorum memnunum.

fatih.sinan
Aday Memur
31 Mart 2011 14:28

güncelliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

RASKOLNIKOVV
Kapalı
07 Nisan 2011 23:16

son zamanlarda üretilen yazıcıların bir çoğu çipli ve maalesef toner dolumları çok sıkıntılı oluyor sana tavsiyem brother hl-2040 bu yazıcıda çip yok

fatih.sinan
Aday Memur
08 Nisan 2011 15:47

hocam bu brothere da sordum satan adam bana çipli dedi. oyuzden vazzgeçtim emin misiniz çipsiz olduğundan

Bilm-i Yorum
Müsteşar Yardımcısı
10 Nisan 2011 19:08

halilc

aynı makineden bende var resim çıktısı çok süper foto kağıdına bastırınca studyoda çekilmiş gibi farkı yok :)

Siyah beyaz çıktıyı da hızlı bir şekilde veriyor..

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi