Editörler : "eskiyara"Pangaea

fadime82
Şef
23 Mart 2023 14:01

Tabi bahsettiğim pelin denen kırık
fadime82, 1 yıl önce
Bir insan bu kadar anormal olabilir. Yazdığım yoruma sırf cevap vermek için sacmalayan bir öğretmen bozuntusu. Git tedavi ol benden tavsiye

Gokhanınn
Şef
23 Mart 2023 14:03

Kimin normal kimin anormal olduğu ortada..

Gayet düzgün bişey söyleyen kişiye kendinize yakışan üslupla cevap vermekte ısrar ediyorsunuz...

Cevap vermek ya da vermemek için size danışacak değilim.. siz kontrollerinizi eksik etmeyin..

Pelinin
Yasaklı
23 Mart 2023 14:06

İçler acısı bi durumdasın, çen kendini açıklamaya mı çalışıyon çen :))

fadime82, 1 yıl önce
Tabi bahsettiğim pelin denen kırık

Gokhanınn
Şef
23 Mart 2023 14:09

Pelin hocam boşverin muhattap olmayın böyle insanlarla lütfen..

Pelinin, 1 yıl önce

İçler acısı bi durumdasın, çen kendini açıklamaya mı çalışıyon çen :))

bhdrzn
Şef
23 Mart 2023 14:10

Bu kdar da abartmasanız mı kendi işinizle alakalı belgeyi ha sen götürmüşsün ha idare. Yani yardımcı olmak bu kdr zor mu birlikte çalışıyoruz. Zaten okula 9 da gelip 3te gidiyorsunuz çoğu rehberlikçi okulda öğretmenler odasından idarenin yanından çıkmaz işe gelince benim mi görevim.

fadime82
Şef
23 Mart 2023 14:20

Bu da peline yürüyor:)) hey allahım ya:)) forum forum degil tam timarhane
Gokhanınn, 1 yıl önce

Kimin normal kimin anormal olduğu ortada..

Gayet düzgün bişey söyleyen kişiye kendinize yakışan üslupla cevap vermekte ısrar ediyorsunuz...

Cevap vermek ya da vermemek için size danışacak değilim.. siz kontrollerinizi eksik etmeyin..

Kagiş
Müsteşar
23 Mart 2023 14:20

Evrakı kendiniz götürüyorsunuz ve önce şube müdürüne sonra da milli eğitim müdürüne tekmil verip şinav vaziyeti alıyorsunuz. Müdür başlıyor saymaya : 1,2,3...!)))

burdurspor
Memur
23 Mart 2023 14:48

hizmetçi tut derim

fmcurmen
Aday Memur
23 Mart 2023 15:17

idari belgeler ara ara ilçe mem'e gider. kimi zaman memur götürür kimi zaman müdür yardımcısı.kötüniyeti yoksa götürmenizde fayda var. ilçe memden de memur tanıdıklarınız mutlaka olsun ki bu soruyu direkt onlara sorun

spock
Daire Başkanı
23 Mart 2023 18:17

Ben olsam kendim götürürdüm. Bu yaklaşım ile bu memlekette ancak istenmeyen ve sevilmeyen bir memur olursunuz.

Maalesef devletimiz okullara yeterli personel ve teknik imkan vermiyor. Hepimiz elimizi taşın altına koymalıyız. Ben müzikçiyim. Yeri geldiğinde şahsi arabamla törenlere vb. etkinliklere malzeme ya da öğrenci çok taşıdım. Hiç de gocunmadım. DEVLETİMİZİN İŞİDİR.

Önemli olduğu için büyük yazdım. Böyle işlere "devletimizin işi" diye bakarsanız gocunmazsınız.

Herkesin kötü niyetli olduğunu düşünmek yerine herkesin iyi niyetli olduğunu düşünerek işe başlamak her zaman faydalıdır. Ömrü uzatır.

Feriduni
Şube Müdürü
23 Mart 2023 18:28

Aynen öyle. Atatürk'ün dediği gibi "Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır."
spock, 1 yıl önce

Ben olsam kendim götürürdüm. Bu yaklaşım ile bu memlekette ancak istenmeyen ve sevilmeyen bir memur olursunuz.

Maalesef devletimiz okullara yeterli personel ve teknik imkan vermiyor. Hepimiz elimizi taşın altına koymalıyız. Ben müzikçiyim. Yeri geldiğinde şahsi arabamla törenlere vb. etkinliklere malzeme ya da öğrenci çok taşıdım. Hiç de gocunmadım. DEVLETİMİZİN İŞİDİR.

Önemli olduğu için büyük yazdım. Böyle işlere "devletimizin işi" diye bakarsanız gocunmazsınız.

Herkesin kötü niyetli olduğunu düşünmek yerine herkesin iyi niyetli olduğunu düşünerek işe başlamak her zaman faydalıdır. Ömrü uzatır.

hugo.almeida
Kapalı
23 Mart 2023 19:13

Hocam yaptığınız çok yanlış. O kadar yanlış ki o kadar yani. Şu MEB içinde ne yapılmaması gerekir sorusunun birinci cevabı yaptığınız şey. Asla ama asla kendi arabanızla çocuk taşımayın. Sakın.

spock, 1 yıl önce

hugo.almeida
Kapalı
23 Mart 2023 19:17

Diğer arkadaşlara gelince devlet kademesi içinde görev ve görev tanımları bellidir. Yok eline mi yapışır, yok efendim yapsan ne olur, yok elin boş zaten gidiver, yok beraber çalışıyoruz vs. Bunlar ne kadar saçma ne kadar gereksiz yorumlar ya hu.

Sorunun cevabına gelince: Yazışmayı siz Millieğitim müdürlüğüne elden verip evrak numarası vs aldıysanız sizin göreviniz. Okul üzerinden DYS ile yaptıysanız idarenin işi.

Arrogantmodigliani
Aday Memur
23 Mart 2023 23:22

Hocam en bilgilendirici yanıt sizinki oldu. İlginiz için çok teşekkür ederim. Profesyonellik gereği sınırların korunması gerektiği fikrinize de ayrıca destek veriyorum. İyi akşamlar.

hugo.almeida, 1 yıl önce

Diğer arkadaşlara gelince devlet kademesi içinde görev ve görev tanımları bellidir. Yok eline mi yapışır, yok efendim yapsan ne olur, yok elin boş zaten gidiver, yok beraber çalışıyoruz vs. Bunlar ne kadar saçma ne kadar gereksiz yorumlar ya hu.

Sorunun cevabına gelince: Yazışmayı siz Millieğitim müdürlüğüne elden verip evrak numarası vs aldıysanız sizin göreviniz. Okul üzerinden DYS ile yaptıysanız idarenin işi.

spock
Daire Başkanı
24 Mart 2023 05:55

O meseleyi biliyorum. Yanlış namzet olmayalım şimdi. Evet öğrenciler ancak izin belgesi olan kayıtlı servis araçlarıyla taşınmalı.

hugo.almeida, 1 yıl önce

Hocam yaptığınız çok yanlış. O kadar yanlış ki o kadar yani. Şu MEB içinde ne yapılmaması gerekir sorusunun birinci cevabı yaptığınız şey. Asla ama asla kendi arabanızla çocuk taşımayın. Sakın.

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi