Editörler : swat3410
05 Şubat 2023 10:50

Memurun beklentisi

Memur disiplin affı

Ehil3
Aday Memur
05 Şubat 2023 11:40

Ek zam

Android60
Genel Müdür
05 Şubat 2023 12:25

Ek zam ve disiplin affı fetöcüler yüzünden bir çok ceza alan arkadaş var

05 Şubat 2023 12:28

Yav af gelse ne olacak yani sıcılın duzelınce ne olacak ben cozemedım bunu istemenizı zaten disiplin sucundan ıhrac olanı geri almazlar af felan yaramaz eee sıcılın bozuk ise resmiyette silinse ne olacak asıl fosyandan silinmez asla onu gectın kredi sicil affıda getirdiler ama duyuyorum ki hala kredi vermiyorlarmıs yanı göstermelik bırsey silinse ne olacak gecmısını temızlemıs olmayacaksın kı

Polisc
Aday Memur
05 Şubat 2023 17:31

Haksız olduğunu düşünüyorsan muhatabın bölge idare mahkemesi daha fazla kalabalık etmeyin

bybilen59
Yasaklı
05 Şubat 2023 17:46

Daha önce 2005 te memur disiplin çıkmıştı.Polis ve askerleri kapsam dışı yapmışlardı.Çıkacak bir olası disiplin affında bunlar Polis ve askerleri yine kapsam dışı bırakacaktır.Yani disiplin affı polis ve askerleri sevmeyen iktidar için yine kapsam dışı olacaktır.

bybilen59
Yasaklı
05 Şubat 2023 17:49

polislere bu zamana kadar normal maaş zamları haricinde su bile vermeyen iktidar ek zammı verir sanıyorsunuz..3600 vaadini bile tüm memurları kapsayacak şekilde seçimlere bikaç ay kala yaptılar..verdikleri de ahım şahım bir şey değil ki bunu bile tüm memurlara oy almak için yansıttılar..Kısaca çölde susuz kalsa bu iktidardan polise bir ekstra fayda gelmez..Sizde 14 mayısta oyunuza sahip çıkın kardeşim..başkada bişey beklemeyin bunlardan.

bybilen59
Yasaklı
05 Şubat 2023 17:56

bugün sayın bir büyüğümüz ili ziyarete gelmiş..miting yapacak.derdi tasası polislere düştü..il genelinde tüm ilçeler de buna dahil neredeyse bu soğuk karlı fırtınalı havada tüm polislere görev yazmışlar..herkes 1 kişinin peşinde ki saatler öncesinden bu soğukta hala beklemede polisler.gece göreve geleceklerede bir nimet olarak saat 21 de görev alıncak yazmışlar ki daha bu görev bitmedi.Yazık değil mi yahu polis te bu memleketin vatandaşı ve insan değil mi ?? birde bu yönlü sorgulayın olayları..Daha ne verecek bunlar size ek görev ve aba altından sopa haricinde.

İpinikoparankukla
Aday Memur
05 Şubat 2023 18:46

şş ne diyon sen fadöcü ! büyüklerimiz gelecek sende saatelerce soğukta bekleyeceksin işinin adı ne ? 15 in de mayışı bankadan çekmeyi biliyon ama.

bybilen59, 1 yıl önce

bugün sayın bir büyüğümüz ili ziyarete gelmiş..miting yapacak.derdi tasası polislere düştü..il genelinde tüm ilçeler de buna dahil neredeyse bu soğuk karlı fırtınalı havada tüm polislere görev yazmışlar..herkes 1 kişinin peşinde ki saatler öncesinden bu soğukta hala beklemede polisler.gece göreve geleceklerede bir nimet olarak saat 21 de görev alıncak yazmışlar ki daha bu görev bitmedi.Yazık değil mi yahu polis te bu memleketin vatandaşı ve insan değil mi ?? birde bu yönlü sorgulayın olayları..Daha ne verecek bunlar size ek görev ve aba altından sopa haricinde.

chochito
Memur
05 Şubat 2023 19:41

Şuraya başka meslekle kıyaslamak için gelmek istemezdim ama arkadaş şükür zikir diyene he deyip geçiyorum. Zabıt katibinden maaş farkı 3 lira. 8-5 cumartesi pazar 30 Ağustos 29 ekim 9 gün bayram tatili seyran tatili 20temmuz 31 Ağustos arası adli tatildir sen çalışırsın ama duruşma olmaz yoğun geçmez. Haberlerde görmezsin 20 suç kayıtlı kaçarken katibe sıktı hastanede ex oldu diye. Hepsi 3000 lira işte. 3 er yıllık polise katip 15,5 a 12,5. Sendikadan aylık gelen para da var ama ne kadar olduğunu bilmiyorum. Bakin bu meslek maddi açıdan çok geride kaldı neyden kaynaklı bilemem

pigachu
Memur
05 Şubat 2023 20:33

aslında ek göreve falan şu vatan millet birlik beraberlik devletimiz sağolsun diyenleri göndereceksin:))) adam yatış yerde yatışın dibini yaşarken sürekli baran millet edebiyatı yapar. storisinds sürekli bayrak millet devlet paylaşanlara dikkat edin hep yatışçı tayfadır
bybilen59, 1 yıl önce

Biolog_01
Memur
05 Şubat 2023 20:52

Kimse yanlış anlamasın ama kimin umrundayoz ki beklentilerimizin ne olduğuna baksınlar...

Ayhan Toklucu
Aday Memur
05 Şubat 2023 21:02

En son 2005-2006 yıllarında yapılan Memur sicil affı gelmelidir. İki Milletvekili önergesi yıllardır mecliste bekletiliyor... Memurlar.Net bir başlik yaparak haberle duyurmali 10binlerce mağdur memur var ...

05 Şubat 2023 21:23

şu şartlarda ölmemek olabilir anca.

bybilen59
Yasaklı
05 Şubat 2023 22:04

polismisin bilmiyorum yada o tarihlerde polismiydin bilmiyorum ama o çıkan memur sicil affı polis ve asker harici tüm memurlara çıktı.asker ve polis istisna tutuldu o aftan..şimdi de çıkaracakları bir sicil affında yine polisleri kapsam dışı tutar bunlar.

Ayhan Toklucu, 1 yıl önce

En son 2005-2006 yıllarında yapılan Memur sicil affı gelmelidir. İki Milletvekili önergesi yıllardır mecliste bekletiliyor... Memurlar.Net bir başlik yaparak haberle duyurmali 10binlerce mağdur memur var ...

bybilen59
Yasaklı
05 Şubat 2023 22:06

mesela o tarihlerde 3 icra dosyasından dolayı tarafıma açılan soruşturmada alt cezaymış güya bana 12 ay kıdem tenzili cezası verdi bunlar..polislerde bu aftan yararlansaydı affedilecektik !!! ne yaptık vatanımı sattıkta 12 ay kıdem tenzili aldık...borç bişzim borcumuz banka borcu ödendiş bitti kime ne..ne ceza veriyon kardeşim ne yaptık..

Nedeyimki
Memur
05 Şubat 2023 22:13

Bana sorsalar 2. Şarkın iptali . Memlekette görev yapabilmek ve polis asker için daha erken emeklilik ilk sırada gelir.

Zamanında 2. Şark olsa çocuklar büyümeden 2. Şarkıda tamamlardik. Kanun neden burda geriye işliyor anlamadım.

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi