Editörler : crops35

arkeomania
Şube Müdürü
30 Kasım 2021 22:19

Şizofreni hastası tedaviyle çalışabilen % 45 Tedaviye rağmen çalışamayan % 80 engelli raporu alır. Konuyu araştırmanı tavsiye ederim.
güngünkonkon, 2 yıl önce

Yüzde 39 veriyorlar hocam.

Engelli KPSS yüzde 40 oranında girebiliyorsun.

Ama benim sorum farklı hocam.

Ben normal Kpss sınavına gireceğim.

Düz memurluk istiyorum Kpss B grubu.

Yaşım 42.

Ben paranoid şizofreni hastası olarak atandığım vakit sorun yaşar mıyım?

Deneyimli olan yanıtlar mı?

güngünkonkon
Aday Memur
01 Aralık 2021 11:06

Teşekkür ederim hocam. Tabii ki hekime de danışacağım. Bu bilgiyi bir internet engelli forumundan aldım.

Benim sorum ama engelli raporu ile ilgili değil. Bana vermeyebilirler de. Henüz devlet hastanesine danışmadım.

Ben 2022 normal Kpss sınavına gireceğim. Şayet atanırsam bana sağlık kurulu raporu alımı esnasında sorun çıkartırlar mı? Sorum bu yönde

arkeomania, 2 yıl önce
Şizofreni hastası tedaviyle çalışabilen % 45 Tedaviye rağmen çalışamayan % 80 engelli raporu alır. Konuyu araştırmanı tavsiye ederim.

arkeomania
Şube Müdürü
01 Aralık 2021 11:22

Evet sorun çıkabilir. Tavsiyem engelli raporu alıp ekpssye girmen yönünde olacaktır. Geçmiş olsun başarılar.
güngünkonkon, 2 yıl önce

Teşekkür ederim hocam. Tabii ki hekime de danışacağım. Bu bilgiyi bir internet engelli forumundan aldım.

Benim sorum ama engelli raporu ile ilgili değil. Bana vermeyebilirler de. Henüz devlet hastanesine danışmadım.

Ben 2022 normal Kpss sınavına gireceğim. Şayet atanırsam bana sağlık kurulu raporu alımı esnasında sorun çıkartırlar mı? Sorum bu yönde

yurukoglutugce
Kapalı
01 Aralık 2021 15:45

hocam merhabalar bende de bipolar bozukluk hastalıgı mevcut ben e kpss düşünmüyorum cunku istedigim kurum olan dhmi normal lisansla alıyor. atandıktan sonra istenen belgelerde tam tesekkurlu hastaneden saglık belgesi de var bi sorun cıkarırlarmı hocam sizce?

arkeomania, 2 yıl önce
Evet sorun çıkabilir. Tavsiyem engelli raporu alıp ekpssye girmen yönünde olacaktır. Geçmiş olsun başarılar.

arkeomania
Şube Müdürü
01 Aralık 2021 15:51

Bipolar bozukluğa yüzde kaç engelli raporu veriliyor bilmiyorum ama diğer arkadaşa dediğim gibi sorun çıkabilir.
yurukoglutugce, 2 yıl önce

hocam merhabalar bende de bipolar bozukluk hastalıgı mevcut ben e kpss düşünmüyorum cunku istedigim kurum olan dhmi normal lisansla alıyor. atandıktan sonra istenen belgelerde tam tesekkurlu hastaneden saglık belgesi de var bi sorun cıkarırlarmı hocam sizce?

arkeomania
Şube Müdürü
01 Aralık 2021 22:15

Detaylı bilgi almak için buraya yazabilirsin [email protected]

güngünkonkon
Aday Memur
08 Aralık 2021 10:55

Arkadaşlar bazı yorumlarda psikiyatrilik hastalığı olanlar normal Kpss den girip sağlık kurulu raporu olumlu sonuçlanırsa normal Kpss den atanır diyorlar.

Atandıktan sonra sağlık kurulu raporu nasıl alınıyor?

Nereden randevu alınıyor?

Süreç nasıl işliyor?

mehtapppp12
Aday Memur
23 Ocak 2024 09:10

Merhaba normal kpss ile atanabildiniz mi sağlık kurulundan rapor alınırken sorun oldu mu?

hocam engelli raporu alıp e kpss ye girmek gibi bi amacım yok istedigim kurum normal lisans kpss ile alıyo

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi