Editörler : swat3410
«78910111213141516171819

burakpls22
Aday Memur
15 Haziran 2019 23:51

Devrem kadro 3 derece 5 görünüyor. Rakamların sıralamasına bakılınca. Torba yasanın maddesş zaten bu . idari bürodan görev belgesi istediğimiz bu şekilde derece 3 /1 çıkar mı ?

emrcvk, 5 yıl önce

Burak devrem 3. Dereceye düşmüşsün daha nasıl düşeceksin anlamadım

LAHM43
Memur
15 Haziran 2019 23:54

Ptesi gunu geriye dönük ödemeyle ilgili daireden bilgi alırsanız haber edin arkadaşlar
Polpol29, 5 yıl önce
Yine pazartesi daireden haber almakla netleşecek galiba bu durum

A.S.M.
Aday Memur
16 Haziran 2019 11:12

Kadro derecesi düşmüş 3e. Ama düşülen tarih haziran ayi. Yani haziran da hak etmis oluyoruz bu durumda. Ama 4. Derece martta düştüğünden onu marttan itibaren geriye dönük alabiliriz.

Skolyoz
Şef
16 Haziran 2019 12:41

Arkadaşlar çok şükür 3/1 derecesine düştük lakin rakam konusu net değil tam bilen var mı acaba. Kimi 150 diyor kimi 180 kimi de 250 tl civarında oynama olur diyor

LAHM43
Memur
17 Haziran 2019 08:55

arkadaşlar kendi personel subemle geriye dönük odemeyle ilgili görüştüm devletin personele ödeyeceği rakam baya bi yüksek imiş ödeme yaparlar mı Allah kerim artık.Ama işin dairede bittiğini söylediler

Ozanender
Kapalı
17 Haziran 2019 13:06

Devrem birde daire ile gorusseydin gorusmedin mi bunun uzerine

LAHM43, 5 yıl önce
arkadaşlar kendi personel subemle geriye dönük odemeyle ilgili görüştüm devletin personele ödeyeceği rakam baya bi yüksek imiş ödeme yaparlar mı Allah kerim artık.Ama işin dairede bittiğini söylediler

LAHM43
Memur
17 Haziran 2019 14:31

geçmiş olsun beyler daire ile görüştüm geriye dönük odeme olmaz dedi artık bir bardak soğuk su içelim
Ozanender, 5 yıl önce

Devrem birde daire ile gorusseydin gorusmedin mi bunun uzerine

kral122
Daire Başkanı
17 Haziran 2019 14:56

4/2 idim şimdi 3/4/2 olmısum

Ozanender
Kapalı
17 Haziran 2019 15:42

Devrem hangi numaradan aradin Bende aramak istiyorum olmadi dilekce ile cvp versinler eger odeme olmayacaksa benim hakkim sonuna kadar haram olsun simdi bir kac kisi cikar 700 800 lira icin beddua etme diye ama cidden ben sebepsiz yere magdur edildiysem buna sebep olanlara haram olsun

LAHM43, 5 yıl önce
geçmiş olsun beyler daire ile görüştüm geriye dönük odeme olmaz dedi artık bir bardak soğuk su içelim

Ozanender
Kapalı
17 Haziran 2019 15:50

Arkadaslar simdi daire ile gorustum su aciklama yapildi bu derece ilerleme yani 68 b maddesi odul gibi bir uygulama yani ne deyim baska memuriyetlerde bu 68 b ilerlemesi olmadigindan onay tarihinden gecerlidir dedi yani geriye donuk uygulama yapilamayacakmis bu sebeple bir odeme olmayacak geriye donuk zaten bu uygulama ile erkenden dusuyorsunuz bir nevi odul gibi birsey dedi anladigim kadariyla neyse saglik olsun hoscakalin hepiniz

LAHM43
Memur
17 Haziran 2019 15:54

312 462 1663 numarayi aradım.eger dilekçe yazacaksan soyle de bende yazayım devrem sonucta 5-6 aydır sistemden dolayı dusemedik mağdur olduk
Ozanender, 5 yıl önce

Devrem hangi numaradan aradin Bende aramak istiyorum olmadi dilekce ile cvp versinler eger odeme olmayacaksa benim hakkim sonuna kadar haram olsun simdi bir kac kisi cikar 700 800 lira icin beddua etme diye ama cidden ben sebepsiz yere magdur edildiysem buna sebep olanlara haram olsun

LAHM43
Memur
17 Haziran 2019 16:02

o zaman neden sistemi değiştirdiler Kasım 2018 tarihinden önceki herkes 8 senesi dolunca hemen düşürdüler hatta geç düşenlere bile geriye dönük odeme yapıldı bizim suçumuz ne? hem sistemi yapamıyorlar hem de ödül diyorlar yapacakları işi ben hakkımı helal etmiyorum
Ozanender, 5 yıl önce

Arkadaslar simdi daire ile gorustum su aciklama yapildi bu derece ilerleme yani 68 b maddesi odul gibi bir uygulama yani ne deyim baska memuriyetlerde bu 68 b ilerlemesi olmadigindan onay tarihinden gecerlidir dedi yani geriye donuk uygulama yapilamayacakmis bu sebeple bir odeme olmayacak geriye donuk zaten bu uygulama ile erkenden dusuyorsunuz bir nevi odul gibi birsey dedi anladigim kadariyla neyse saglik olsun hoscakalin hepiniz

Ozanender
Kapalı
17 Haziran 2019 16:44

Arkadaslar yazmasina yazalimda sonuc degisir mi sizce nasil yol izleyelim

Ozanender
Kapalı
17 Haziran 2019 16:47

Bu durumu ankarada olan bir arkadasin yuzyuze gorusup derdimizi anlatmasi lazim bu sistemin hatasinin sonucu oldugunu cogu kisinin zaten kagit uzerinde mart ayindan beri 3 1ne dustugunu ancak polnet yeni diye sisteme girilmediniz bundan onceki donemlerde ust devreleremizin suresi doldugu an dustugunu bu sebepten bizim hak kaybimizin oldugunu, sistemden dusmeyip maas bordorosunda dusurebileceklerini illere yaziyi yazacabileceklrrini maas burolarin sisteme duzelince girisi yapilabilecegini bunlari anlatmasi lazim telefonda olmuo bu isler adamlr zaten kapatacsk gibi konusuo

white_tiger
Aday Memur
17 Haziran 2019 17:35

seve seve verecekler yok tutar cokmus yok ödülmüş boş konuşma bunlar. sistemin isleyisi var . kafalarına göre iş yapamazlar

Tatankaaa54
Aday Memur
17 Haziran 2019 19:13

Ben 8 sene kuralı ile değil kıdem kademem normal düşmesi gerekiyordu ocak ayında eğer gelir dönük vermeyecekse ben dilekçemi uyacak hakkımı ararım.. Pbs de 3/1 ama aylık 4/3 yatmış.
Ozanender, 5 yıl önce

LAHM43
Memur
17 Haziran 2019 19:36

white tiger kardeşim ne onerirsin ne yapabiliriz dairenin tutumu belli. dilekçe yazsam kime yazacağız lojistik &bütçe ye mi personele mi?
white_tiger, 5 yıl önce
seve seve verecekler yok tutar cokmus yok ödülmüş boş konuşma bunlar. sistemin isleyisi var . kafalarına göre iş yapamazlar

white_tiger
Aday Memur
17 Haziran 2019 21:58

LAHM43 devrm gerek yok bence dilekçeye falan mecburen verecekler devlet hakkimzi verir. bakma sen bizim personel dairedekilere gecistirme yapıyorlar
LAHM43, 5 yıl önce
white tiger kardeşim ne onerirsin ne yapabiliriz dairenin tutumu belli. dilekçe yazsam kime yazacağız lojistik &bütçe ye mi personele mi?
18 Haziran 2019 03:21

14.06.2019 tarihi 68B maddesi 3/4/3 şeklinde yazıyor daha önceden 4/3 yazıyordu

Ozanender
Kapalı
18 Haziran 2019 08:57

Arkadarlar bugun de biri arayip sorsun ya daireyi

Toplam 368 mesaj
«78910111213141516171819

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi