Editörler : crops35
«717273747576777879808182»

Cengiz abi
Genel Müdür
09 Temmuz 2018 19:21

Hocam memurlar nete yazın burada kimsenşn haberi olmuyor.bimer cimere falan yazın.

chnunl89, 6 yıl önce

arkadaşlar merhaba,,

Bizde 2 defa güvenlik soruşturması geçirmemize rağmen tam 1 senedir olumlu yada olumsuz hiçbir tebligat alamadık. bunun için gerekli her türlü merciden yardım bekliyoruz. sesimizi duyurmamız gerekiyor. Aşağıdaki konu başlıklarını inceleyip yorumda bulunursanız seviniriz. şimdiden teşekkürler

--https://forum.memurlar.net/konu/2331914/

--https://forum.memurlar.net/konu/2332068/

chnunl89
Aday Memur
09 Temmuz 2018 20:00

hayır yoktu kardeşim kadrolu hemşire babam memur emeklisi..hiçbir sıkıntı yok

DuyguSaygun43, 6 yıl önce
hocam anne baba kardesten yana sikintiniz var miydi?

chnunl89
Aday Memur
09 Temmuz 2018 20:04

Bimer cimer hiçbiri işe yaramıyor...memurlar.net haber yapsın diye kamoyu oluşturmaya çalışıyorum zatn.. haber gönder portalından defalarca yazdık haber yapılmıyor..

Cengiz abi, 6 yıl önce

Hocam memurlar nete yazın burada kimsenşn haberi olmuyor.bimer cimere falan yazın.

Cengiz abi
Genel Müdür
09 Temmuz 2018 21:50

Ohal 18 temmuzda kalkacak.bilgi edinme Kanununa göre cevap vermek zorundalar artık.kafalarına göre hareket edemeyecekler.ohal kalkar kalkmaz kuruma bu durumu hatırlatan yazı yazın.

chnunl89, 6 yıl önce

Bimer cimer hiçbiri işe yaramıyor...memurlar.net haber yapsın diye kamoyu oluşturmaya çalışıyorum zatn.. haber gönder portalından defalarca yazdık haber yapılmıyor..

uezgi
Aday Memur
14 Temmuz 2018 16:20

Allah kısmet ederse bizde sevgilimle katiplik için sözlü mülakata kalabiliriz inşallah sonuçları bekliyoruz şimdilik. Diyelim ki (inşallah yani) sözlüyü de geçtik biz şuan beraber yaşıyoruz, ikametimiz aynı yerde güvenlik soruşturması için sorun teşkil eder mi? Yani araştırma için bizi kendi memleketlerimizde mi yoksa yaşadığımız yerde mi araştırırlar ya da süreç nasıldır tam bilmiyorum çünkü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Cengiz abi, 6 yıl önce

Ohal 18 temmuzda kalkacak.bilgi edinme Kanununa göre cevap vermek zorundalar artık.kafalarına göre hareket edemeyecekler.ohal kalkar kalkmaz kuruma bu durumu hatırlatan yazı yazın.

Loran21
Aday Memur
20 Temmuz 2018 15:59

Güncel

Loran21
Aday Memur
20 Temmuz 2018 16:01

Dava ile dönen oldu mu arkadaşlar ? Ya da dönen tanıdıklar var mı umut ışığı olacak

Bitikçi3112
Aday Memur
20 Temmuz 2018 17:33

Sizin hangi kurumdu? olumsuz olma sebebiniz neydi birde öğrendiniz mi?

mercan1982
Şef
23 Temmuz 2018 19:07

Güvenlik soruşturmasının olumlu ya da olumsuz olduğuna; mülakatına girdiğimiz kurum mu yoksa valilik mi karar veriyor? Bu konuda bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim.

ibrahimmm06
Aday Memur
23 Temmuz 2018 21:19

6 ay önce bi kuruma yerleştim ve şuan yine aynı kurum içinde başka müdğrlüğe kadrolu olarak yerleştim. Soruşturma en baştan mı yapılır bilgisi olan varsa eyvallah

mercan1982
Şef
24 Temmuz 2018 18:20

Çalıştığın kurumun kendi yönetmeliğine bak. orada bu bilgiyi bulabilirsin. Şuanda çalıştığım kurumda kurum içi yer değişikliğinde ya da görevde yükselme gibi durumlarda güvenlik soruşturması yapılmıyor.

ibrahimmm06, 6 yıl önce
6 ay önce bi kuruma yerleştim ve şuan yine aynı kurum içinde başka müdğrlüğe kadrolu olarak yerleştim. Soruşturma en baştan mı yapılır bilgisi olan varsa eyvallah

Gencekon01
Kapalı
25 Temmuz 2018 18:18

Arkadaslar ben yeni atandim guvenlik sorusturmam devam ediyormus enmiyetten ogrendim bugun. Daha once mahkemede tanık sıfatıyla ifade vermistim. Emniyet benim mahkememi sistemden gormus fakat icerigini bilmedigi icin dosyami istemis adliyeden. Dmem o ki tanık olmak guvenlik sorusturmasini olumsuz sonuclandirir mi? Bir de adliyeden dosyanin gonderilmesi ne kadr surede gerceklesir? Yardimci olursanız cok sevinirim.

Plsernn
Kapalı
25 Temmuz 2018 23:53

Tanık olmanın güvenlik soruşturmasını olumsuz etkileyip etkilemeyecegini bilmeyen bir kişinin bu ulkede memur olarak atanması...

Gencekon01, 6 yıl önce

Arkadaslar ben yeni atandim guvenlik sorusturmam devam ediyormus enmiyetten ogrendim bugun. Daha once mahkemede tanık sıfatıyla ifade vermistim. Emniyet benim mahkememi sistemden gormus fakat icerigini bilmedigi icin dosyami istemis adliyeden. Dmem o ki tanık olmak guvenlik sorusturmasini olumsuz sonuclandirir mi? Bir de adliyeden dosyanin gonderilmesi ne kadr surede gerceklesir? Yardimci olursanız cok sevinirim.

1994knight
Aday Memur
26 Temmuz 2018 00:12

1 yil uzeri hukmun aciklanmasinin geri birakilmasi kararim vardi. süreyi doldurdum ve mahkemeden düşme karari ve kesinlesme serhini alip dosyayi kapattirdim ardindan adli sicil istatistikten sildirdim ( hagb oldugu icin arsive alinmiyor direk siliniyor dediler) Bu durumda emniyet,tsk,gümrük muhafaza vb memurluklarda sorun yasar miyim guvenlik sorusturmadi sebebiyle? gbt ve kihbi de de yok bir kayit

Plsernn
Kapalı
26 Temmuz 2018 11:30

Cezayı ne sebeple aldığına bağlı. Kasten işlenen suçlarda hagb olsa dahi 1 yıl ve üzeri ceza almak emniyete girişte engel

1994knight, 6 yıl önce
1 yil uzeri hukmun aciklanmasinin geri birakilmasi kararim vardi. süreyi doldurdum ve mahkemeden düşme karari ve kesinlesme serhini alip dosyayi kapattirdim ardindan adli sicil istatistikten sildirdim ( hagb oldugu icin arsive alinmiyor direk siliniyor dediler) Bu durumda emniyet,tsk,gümrük muhafaza vb memurluklarda sorun yasar miyim guvenlik sorusturmadi sebebiyle? gbt ve kihbi de de yok bir kayit

Bilmühendis
Aday Memur
26 Temmuz 2018 13:04

Kurumda olusturulmus bi komisyon var. Emniyetten gelen bilgileri inceleyip olumlu yada olumsuz karar veriliyor.guvenlik sorusturmasi sonucu kurum karari yani
mercan1982, 6 yıl önce

Güvenlik soruşturmasının olumlu ya da olumsuz olduğuna; mülakatına girdiğimiz kurum mu yoksa valilik mi karar veriyor? Bu konuda bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim.

hemsirelik0001
Aday Memur
29 Temmuz 2018 15:53

arkadaşlar bilgisi olan yazsın lütfen... güvenlik soruşturmasında nelere bakıyorlar olumsuz gelenler neyden olumsuz geldi. ben baya araştırdım baktım bazı arkadaşlar yazmış

1) aileden dolayı olumsuz olur mu

2)eski işlenen suçlardan olumsuz olur mu

3) bilgisayar ve telefonun ip adresine bakıp hangi sitelere girmişiz kimlerle sosyal ortamdan ne konusmusuz bakıyorlar mı

4) telefon kayıtlarına bakıyorlar mı

5) otel kayıtlarına kimle kaldığına bakılır mı

6) bylock uygulamasını merak dan indirip kullanmayanlara birşey olur mu

böyle sorular gördüm bilgisi olan yazsın arkadaşlar

Mmhn cbn
Aday Memur
30 Temmuz 2018 11:12

.

selcuk40
Aday Memur
30 Temmuz 2018 17:11

eşimin ihraç olması benim memur olmama engel teşkil edermi ? güvenlik soruşturmasında olumsuz olarak yer alırmı ki. bilgisi olan yada başına böyle bir olay gelen varmı ?

sessizcocuk
Aday Memur
02 Ağustos 2018 16:57

Arkadaşlar ben 2016 kasım ayında yani darbeden sonra infaz koruma memurluğunu kazandım birinci dereceden 4 ayrı soruşturmadan geçtim ve mayıs 2017 de göreve basladim ve aralık tercihinden kendi bölüm koduyla merkezi atamayla tcdd tasimacilik aş ye merkezi atamadan atandim evraklari verdim güvenlik soruşturmasını bekledim ve 7 ay bekledikten sonra 657 'nin 48 cı bendini taşımadığınız icin atamanız gerçekleşmemiştir diye bana tebligat geldi ve bende hala 657 4b lı olarak ADALET BAKANLI'ğında ikm olarak görev yapiyorum boyle bi sacmalikla karşılaşan oldumu veya benim durumumda olan birileri varmi bilgisi olan paylaşırsa sevinirim şimdiden teşekkürler...

Toplam 4443 mesaj
«717273747576777879808182»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi