Editörler : supporters.
29 Haziran 2009 15:57

Ankara'da kız öğrenci yurdu tavsiye edebilecek birileri var mı?

Merhabalar

5 Aralık Adli Yargı Hakimlik Savcılık sınavı için başka bir yerden Ankara'ya kurs için gelecegim. Kalacak yere ihtiyacım var ancak yurtlar konusunda pek bilgim yok. Bana önerebileceginiz yerler var mı?

Şimdiden teşekürler.

iurista89
Daire Başkanı
29 Haziran 2009 15:59

ADALET KIZ ÖĞRNCİ YURDU VAR MÜDİREDE HUKUKCU BAHÇELİ EVLERDE ANKARAYA 2 DAKİKA CEBECİYE DOLMUŞ KALKIYOR BURASI DAHA MAKUL SANIRIM

Adres: 8. Cadde (Bişkek Caddesi) 57.Sokak No: 50 EMEK - ANKARA

Telefon: 0.312 215 26 60 - 61 Faks: 0.312 215 26 62 e-posta: [email protected]

http://www.adaletkizyurdu.com/index.php?id=MQ==

hayattt
Memur
29 Haziran 2009 16:15

Teşekür ederim cevabınız için. Ancak burayı daha önce görmüştüm, kurs demirtepede bu yüzden bu yurt biraz uzak geldi. Anıttepe, Maltepe, Demirtepe taraflarından ya da buralara yürüme mesafesinde olan yurtlardan bilgi verebilmeniz mümkünse mutlu olurum

iurista89
Daire Başkanı
29 Haziran 2009 16:16

valla oralar hakkında bilgim yok üzgünüm

hayattt
Memur
29 Haziran 2009 16:20

teşekür ederim;)

SUI GENERIS
Şube Müdürü
29 Haziran 2009 17:31

hayatt bi arkadaşım demirtepede yurtta kalmıştı o da demirtepedeki kursa gitmişti ama ismini bilmiyorum.demirtepede kız yurdu var yani araştırırsan bulabilirsin yürüme mesafesindeydi istediğin gibi

SUI GENERIS
Şube Müdürü
29 Haziran 2009 21:33

hayatt arkadaşımla konuştum.yurdun ismi güneşmiş ama demirtepede deil tandoğandaymış

müzik&hukuk
Aday Memur
29 Haziran 2009 23:21

arkadaşım anıttepe kız öğrenci yurdu var demirtepeye yürüme 10 dakika oraya bakabilirsin,anıttepede..İnternetten bulabilirsin

metius60
Aday Memur
29 Haziran 2009 23:28

cebeci de iki tane yurdu olan Tüfekçioğlu sınava rahat hazırlanmanıza ortam sağlayacaktır. önceki sınavlarda orada kalan bayan arkadaşlar memnundu. tabi diğer yurtları bilmiyorum ama yine de bunu da araştırmanızda fayda var...

posetcay
Şube Müdürü
30 Haziran 2009 00:28

tufekcioglu biraz pahali degil mi, aylik 1000 lira gibiydi yanilmiyorsam

hayattt
Memur
30 Haziran 2009 19:19

Anıttepe kız ögrenci yurduyla görüştüm, tek kişilik oda için aylık bir milyar diyorlar. Tüfekçioğlunda gecen sene bir arkadasım kalmıstı, ısınma sorunu yasadıgını söyledi, begenmedigini ve tavsiye etmedigini dile getirdi bu yüzden bakmadım sanırım fiyat olarak da o civardadır.

Beşevler kız ögrenci yurdu tek kişilik oda için aylık 600 tl dedi ancak eylülde yurdun hemen yan tarafına apart yaptırdıklarını kursiyer ögrencileri oraya alacaklarını söylediler. Ancak binanın çatı katı ve son katına alacaklarmış. Yurdun bu vaatlerine güvenebilir miyim bilmiyorum bu yurt hakkında bilgisi olan var mı?

Sanırım anıttepeye mecbur kalcam:(

jurista_
Genel Müdür
30 Haziran 2009 19:30

1000 lira fazla değil mi gerçekten?eşyalı ev fiyatı nerdeyse napıyor bunlar ya?

enigma407
Kapalı
30 Haziran 2009 21:29

hayatt 1000 liradan aşağı tek kişilik oda bulamazsın yazacaktım ama bi tane bulmuşun:)) demirtepedeyse kurs damlaya da bak derim. kurs gece ise muhit sorun olabilir ama gündüz ise düşünebilirsin kurs muhtemelen yörüngedir kii oraya çok yakın anıttepeden yakın yani ama anıttepenin odaları çok iyi, lüks diyebiliriz.bi de ser var o da beşevlerde metroyla gidersin kursa ama hani diğerleri olmazsa düşünebilirsin,

kolay gelsiin

hayattt
Memur
01 Temmuz 2009 14:07

cevaplarınız için teşekür ederim.

Ya tek kişi olması isteğimden vaz gecicem ya da bir milyara razı olcam sanırım.

Eşyalı ev fiyatı evet ama sınavdan sonrası için önümü göremedigimden senelik sözleşmeye yanaşamıyorum, e altı aylık falan da kimse ev vermeye yanaşmıyor. Bir de eşyalı evler zemin katlar dışında en az 600 e bulunuyor. Bunun elektrik suyu kombisi var. Evin sorumlulugu için harcanacak zaman var, bir de mutfak masrafı var. Yurtta ise sabah aksam yemeği dahil diye ev fikrimden biraz caydım açıkcası.

Arkadaşlar beşevler kız ögrenci yurdunda kalan yok mu hiç:)

Kurs yörünge...

avukatimabi
Memur
04 Temmuz 2009 22:48

arkadasım yeni gördüm başlığı bence tek kişilik oda fiye tutturma zaten yurt bu ne kadar sessiz olursa olsun çalışmak zor,bence 3 kişilikte kal ve kütüphanelerde dders calış bende 20 aralık için dersaneye ankara dışından gelip yurtta kalmıştım 2 kişilik odada ama bence o bile gereksizmiş zaten yurtta hiç ders calışmnadım aileni sıkıntıya sokmazsın böylece tabi karar senin....

hayattt
Memur
06 Temmuz 2009 12:01

haklısınız bir de bu alternatif var... Ankara'ya gitmek için son üç günüm ve ben hala karar verebilmiş degilim... :(

26 Eylül 2010 13:50

güncellll

Tavsiyeler...

hunep
Şube Müdürü
26 Eylül 2010 20:02

merhabalar, güncel öneri isteyen arkadaşlar ben kurtuluşta oturuyorum. kurtuluşta;

1- ecem kız öğrenci yurdu: cemal gürsel cad.

2- tüfekçioğlu : cemal gürsel cad.

3- zahide hanım: ozon sk.( kurtuluş lisesinin yanındaki sk.)

4. doğa kız öğrenci yurdu: erdem sk.( ank. hukukun arka kapısının tam karşısında, betacopy in 2 sk üstünde)

5. ata kız öğrenci yurdu: olgunlar sk. kızılay

besmart
Şef
26 Eylül 2010 20:07

Ecen Kız Ögrenci yurdu var birde sahibinin kızı hukuk mevzunu:)

baharay
Şube Müdürü
26 Eylül 2010 21:34

tüfekçioğlu'da kalmıştım bi süre, güzel bi yurt tavsiye edebilirim.

26 Eylül 2010 23:08

Arkadaşlar çok teşekkür ederim, bi de bunların tel yok mu?

Toplam 39 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi