Editörler : oto-danisman-expert
14 Şubat 2011 17:44

Dz.K.K. İzmir Tersanesi Komutanlığı Sivil İşçi Alımı Mülakatı'na girecekler.

nihai listeyi hala açıklamadı işkur beklemedeyiz.

renacom
Aday Memur
15 Şubat 2011 11:13

ösym ye kızıyoruz ama işkur 48 kişilik alımı sonuçlandıramadı 5 günde işkurda daha vahim bir durum var bu nedir böyle ya.

izmirli20
Aday Memur
16 Şubat 2011 18:21

mülakatta ne soruyolar acaba bilgisi olan varmı?

renacom
Aday Memur
16 Şubat 2011 20:50

listeler açıklandı hadi hayırlısı davet mektuplarını bekleyecez artık.

izmirli20
Aday Memur
17 Şubat 2011 10:17

evet hayırlısı bakalım siz hangi bölümden baş vurdunuz?

blent3519
Aday Memur
17 Şubat 2011 10:25

selam arkadaşlar bende listedeyim bu mülakatta neler soruluyor bilgisi olan varmı herkez için hayırlısı olsun

17 Şubat 2011 11:51

slm arkadaslar. öncelikle hayırlı olsun. aklıma takılan bi soru var. HER SENE donanma komutanlıklarına yüzlerce işci alınıyor.bu kadar işci alımı niye yapılıyor diye aklıma soru geliyor. acaba iş yükünden dolayımı yoksa baska bişeyler mi var. bu konu sizinde aklınıza takılmıyormu ? bu konu hakkında düsüncesi olan var mı ?

renacom
Aday Memur
18 Şubat 2011 00:27

olimpiyat26;

valla aslında çok personel alındığı yok,sayı olarak normal işyükü artması normal nufüs la orantılı olarak kamu hizmetleride askeri kurumlarda günden güne iş yükü ve teknolojisi artıyor hal böyle oluncada personel ihtiyacı doğuyor. KPSS eskiden yoktu alımlar daha FARKLI oluyordu internet ve diğer iletişim araçları bu kadar yaygın olmadığı için bu kadar veriye şahısların ulaşması pekte mümkün değildi o yüzden çok fazla personel alınıyormuş gibi görünsede (bugün tv de açıklandı 83 milyonu aşmış nüfus) aslında normal seyrinde gidiyor herşey.tabiki işsizlik oranı yüksek olduğu için kamuya talepde doğru orantılı olarak fazla,KPSS ye 1600000 kişi girdi 83000000 nufüse göre gayet normal bunların içinden 350000-400000 kişi bu dönemde anca kamuda görev alabilecek.kısacası alımlar bence gayet normal.

blent3519;

mülakatta ne sorulacağını anca girince görecegiz.Genel olarak ATATÜRK ilke ve inkilaplarını bilmelisiniz ve mesleki olarak en az 1 parça iş belirtilen zamanda ve ölçülerde yapılmasını isterler.

Burda biraz paylaşım yapalım istiyorum ilanın altındada ilan süresi boyunca yazdım bizim bölümden müracat yapan arkadaşların hiç biri yazmadı listeler açıklandığında gördümki herkes sessizce başvuru yapmış ne desem bilmiyorum bu kadar paylaşmayı sevmeyen insanlarla çalışmak nasıl olacak yada olacakmı benim öyle bir şansım mülakattan sonra görecez bakalım.

renacom
Aday Memur
18 Şubat 2011 00:35

izmirli20;

ben tesisat teknisyeniyim listede 3. sıradayım puanım 70,382 paylaşmayan arkadaşlar nasıl olsa gördük listeleri herkes nasibini yer.

18 Şubat 2011 10:01

RENECOM..

Tespitelerin dogru olabilir.. ancak gecen siteden arkadasın biri söyle dedi. DENEME SÜRESİNDEN sonra bircok kisinin begenlmeyip gönderdildiği ve o yüzden her sene tekrar işci alım ilanı acıldıgını belirtti.bende internette yaptıgım arastırmalarda 3-4 sene icinde devamlı olarak tersanelere işci alım ilanının cıktıgını görmekteyim. bu da akıllarda büyük soru işaretleri bırakmaktadır.bu kadar SİRKİLASYON niye..???

1- ALINAN İŞCİLERİN DENEME SÜRSİNCE BEGENİLMEYİP CIKARILMASI..

2- İŞE GİRENLERİN BEGENMEYİP İSTİFA ETMESİ

3- İSTİFA EDİP BASKA KURUMLARA GECİLMESİ

4- İŞLERİN GERCEKTEN YOGUN OLMASIYLA İŞCİ ALINMASI

Benim aklıma gelen yukarıdaki maddelerden ibarettir.ama en iyisi bi arkadasım arkadası pendik tersanesinede calısıyor.ondan 1. agızdan bilgi alıcam. Ama hakkiketen işsiz olan varsa kaybetcek bişeyi yok. işe girer sansımı denerim der..zaten işsizdim gene işsiz olurm der..ama benim için elimdeki bulgurdanda olma durumu var. ne diyelim hakkımızda hayırlısı olsun. söyleceklerim bundan ibarettir. tesekkür ederim herkeze..

renacom
Aday Memur
18 Şubat 2011 23:16

açıkcası bende CTE de göreve başlıyacam tersane mülakatınada girip şansımı deneyecem.

Deneme süresinde beğenilmemesi durumu haklı bir sebep, işi beğenmeyip istifa edenlere bişey diyemem herkesin kendi tercihi ama iş yoğun diye

istifa eden varsa ozaman düşünce değişir tabi herkes kamu kurumlarını çiftlik sanıyor iş biraz sıkıya bindimide kaçacak yer arıyor.Kendi adıma söyleyeyim özel sektörde çok kahır çektim kamuda o günleri unutmam patronlara eşşek olcagıma devletime eşşek olurum.

saidodo
Aday Memur
19 Şubat 2011 07:24

ben elektrikten girecem.ama umutsuzum.yani olamaz diye girecem ama bir mucize olursa seviniirim.sorular meslekimi sadece maaşları ne kadar acaba.

renacom
Aday Memur
25 Şubat 2011 19:38

davet mektubu geldi herkese bol şans.

erkan6606
Aday Memur
26 Şubat 2011 08:44

pekii renacom istedikleri belgeler neler yazabilir misin ?

izmirli20
Aday Memur
26 Şubat 2011 12:02

nezaman geldi arkadaşım başka gelen vermı acaba?

renacom
Aday Memur
26 Şubat 2011 20:10

İŞÇİ ADAYLARIN DİKKATİNE

TÜRKİYE İŞ KURUMU tarafından işçi adaylarının kimlikleri AÇIKLANDIKTAN SONRA İzmir Tersanesi Komutanlığı tarafından adaylara İADELİ TAAHHÜTLÜ POSTA ile kayıt için çağrı mektubu gönderilecektir. Adaylar; evrakları şahsen müracaat ederek kayıt tarihlerinde ilgili görevlilere teslim edeceklerdir. Aşağıda kayıtta istenecek evraklar bilgi maksatlı sıralanmıştır.

Kayıt ve diğer işlemler ile ilgili sorunlarınız için mesai saatleri içinde irtibat telefonundan bilgi edinebilirsiniz.

İrtibat Telefonu : 0232 3653980-85 Dahili 1513 (Fami ÖZTÜRK)

İLK MÜRACAATTA İSTENİLEN BELGELER

1. İŞKUR tarafından; işyerine başvuru anında verilen belge veya internetten başvuru belgesi

2. KPSS Sonucunu gösteren belge.(internetten)

3. İş Talep Formu (işyerinden verilecek)(postada gönderiliyor)

4. Diplomanın Aslı veya Noterden tastikli sureti ve 1 adet fotokopisi (fotokopisini işyeri alacak)

5. Nüfus Cüzdanı Sureti Muhtardan veya Nüfus İdaresinden

6. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi (Arkalı Önlü TC Kimlik No.lu)

7. 2 Adet Vesikalık resim (arkası kırmızı fonlu ve son 6 ay içinde çekilmiş)

8. Evraklar için 1 Adet şeffaf naylon dosya

AÇIKLAMALAR :

1. Kayıt yaptıran adaylara SINAV GİRİŞ KARTI verilmektedir. Sınavlara sınav giriş kartı ile girilir. Sınav Giriş Kartı olmayan sınavlara giremez.

2. Kayıtlar mesai günlerinde 09.00-16.00 arası yapılmaktadır.

3. Herhangi ücret istenmemektedir.

4. Tüm adaylara İadeli Taahhütlü Posta ile sınav kayıt bilgi ve belgeleri gönderilmektedir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN;

www.personelci.net

renacom
Aday Memur
26 Şubat 2011 20:13

Bana Cuma günü geldi arkadaşlar.

renacom
Aday Memur
26 Şubat 2011 20:16

SAYIN İŞÇİ ADAYI:

İZMİR TERSANESİ KOMUTANLIĞINA YAPMIŞ OLDUĞUNUZ İŞ BAŞVURUNUZ İŞKUR TARAFINDAN SIRALAMAYA GİREREK İŞÇİ ADAY ADAYI OLMAYA HAK KAZANDINIZ.

İŞYERİ TARAFINDAN ADRESİNİZE SINAV KAYIT EVRAKLARI GÖNDERİLECEKTİR.

POSTA GELMEDEN İŞYERİNE KAYIT İÇİN GELMEYİNİZ.

KAYIT VE SINAV TARİHLERİ AŞAĞIDA OLDUĞU GİBİDİR.

2011-1 İŞÇİ ALIMI SINAV TAKVİMİ

TARİH : İŞLEM :

23 Şubat 2011 Adayların adreslerine davet tebligatlarının gönderilmesi

28 Şubat ? 4 Mart 2011 Kayıt/kabul

7 Mart 2011 Ambarcı Tasnifçi ve İnşaat işçisi sınavı

8 Mart 2011 Motorcu ve Kompresör Onarımcısı işçisi sınavı

9 Mart 2011 Tesviye, Torna, Freze işçisi sınavı

10 Mart 2011 Sıhhi Tesisat (İzolasyon-Borucu), Marangoz işçisi sınavı

11Mart 2011 Metal İşleri işçisi sınavı

14 Mart 2011 Elektrik işçisi sınavı

15 Mart 2011 Elektronik işçisi sınavı

28 ŞUBAT 2011 TARİHİNE KADAR POSTASI ADRESİNE ULAŞMAYAN ADAYLAR:

Mesai Saatleri içinde;

08.30-17.00

Fami ÖZTÜRK

İşçi İşlemleri Uzmanı

Tel.:0 232 365 39 80 - 1513-1514

www.personelci.net adresinden de sınavlarla ilgili bilgi alabilirsiniz.

BU E-MAİL BİLGİLENDİRME MAKSATLI GÖNDERİLMİŞTİR.

İŞ BAŞVURUSU YAPMADI İSENİZ BU E-MAİL İ DİKKATE ALMAYINIZ.(YANLIŞ ADRESLENMİŞ OLABİLİR)

BAŞARILAR.

izmirli20
Aday Memur
26 Şubat 2011 21:00

benim daha gelmedi arkadaşlar ya başka gelmeyen varmı?

erkan6606
Aday Memur
27 Şubat 2011 07:46

renacom teşekkür ederim.

ssemiihh
Aday Memur
03 Mart 2011 13:18

gelmedi..

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler