Editörler : Pangaea

elzeser
Kapalı
04 Ocak 2020 12:55

bilmiyorum hocam silindiğini sanmam.hayirdir hocam ne oldu ki birşey soyleseniz
Yaren Türkçe, 4 yıl önce

Hocam yazdığımiz yorumları silmek icin ne yapmaliyiz

Yaren Türkçe
Kapalı
04 Ocak 2020 13:07

Bir de bu yüzden problem yasamayalim hocam yaptigimiz yorumlardan dolayı.Hicbir kurum kuruluş ve kisiye hakaret etmedik zaten hakaret etmek de haddim değil.Kimseyi hicbir kurum ve kurulusun adini vererek elestirmedik.Sadece kendi bulunduğum cikmaz durumumu anlatmaya çalıştım

elzeser
Kapalı
04 Ocak 2020 13:10

kurum ve kuruluşu eleştirdiğiniz şeklinde uyarı geldi sanırım...Hocam o gruba gelin

Yaren Türkçe
Kapalı
04 Ocak 2020 13:12

Yorumlardan dolayi yazmis kurum ve kurulus yazmamis ben sadece ALLAH kelimesini cok kullandim galiba ondan

elzeser
Kapalı
04 Ocak 2020 13:24

Allaha vekil tutup ona havale etmekte sorun oldu ha...neyse hocam boşverin canınızı sıkmayın..buradaki yazdıklarınızda bisey yok,hic bisey olmaz vesvese yapmayın...siz oraya gelin...twitter da m.dilber hanıma yazın telefonunuzu yazıp o ekleyince hemen msj silersiniz.
Yaren Türkçe, 4 yıl önce

Yorumlardan dolayi yazmis kurum ve kurulus yazmamis ben sadece ALLAH kelimesini cok kullandim galiba ondan

Yaren Türkçe
Kapalı
04 Ocak 2020 13:33

Allah'a havale ediyorum derken bile ben kendimi kasdettim.Bana Allah yardim etsin.Ben durumumu ona havale ediyorum diye

elzeser
Kapalı
04 Ocak 2020 13:38

tamam hocam boşverin.siz huzursuz olmussunuz,buradan yazmayın bir daha...bende bugün üyeligimi silebilirsem silicem yoksa da çıkış yapicam..orada görüşebilirsek yine iletişim halinde oluruz..görüsemezsekte umarım en kısa zamanda aranıp göreve başlarsınız. sizi tanıdigıma çok memnun oldum.
Yaren Türkçe, 4 yıl önce

Allah'a havale ediyorum derken bile ben kendimi kasdettim.Bana Allah yardim etsin.Ben durumumu ona havale ediyorum diye

Yaren Türkçe
Kapalı
05 Ocak 2020 00:26

Hoşçakal memurlar.net forum bundan sonra buraya tek kelime yazmayacağım üyeligimi de sonlandiracagim.Yanlış anlasildim galiba.Tekrar ifade etmem de fayda var galiba ben bir kisiyi ya da kisileri kurum ya da kuruluşu ima ederek bir sey yazmadim elestirmedim.Tek istedigim esitlik olsun anayasa mahkemesinin iptal karari uygulansin ve birkac kisi karar vermesin hukukcular ya da hakimler karar versin ya da daha genis bir heyet sadece bunu anlatmak istedim ve durumumu anlatip Allah yardim etsin ona birakiyorum dedim özeti bu

Toplam 248 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi