Editörler : "eskiyara"Pangaea

metaverse
Memur
24 Mayıs 2022 09:17

Gecmise gideyim dedim ama tutmuş baksaniza zabain köründe herkes yazışıyor. Fikir alisverisi oluyor :)

sendikaci34
Kapalı
24 Mayıs 2022 10:12

Gercekten ya 2009 da acilmis konu. Hic dikkat etmedim. Nasil gelmis konu en ust siraya boyle :)

suskonusma, 2 yıl önce

Kardeşim nereden aklına esti acaba 13 yıl önceki konuyu hortlatmak

tuncay59
Şef
25 Mayıs 2022 07:09

O müdür adam değildir.Zaten genelde adam gibiler müdür olmuyor.

Kagiş
Müsteşar
25 Mayıs 2022 07:30

Farkındaysanız sayfa son günlerde pek aktif değil! Yani çalışmıyor ve o yüzden eski başlıklar gündeme taşınıyor! Millet iyice sıkılmış anlaşılan! O zaman bir değişim ve yenilenme şart olmuştur değil mi!?)))

Başlığa gelince, okul müdürlerinin bir kısmı müdürü olduğu okulu, babasından miras kalan dükkan gibi algılayıp esnaf mantığıyla hareket ediyorr!! Memuriyette fedakarlık olmazz!! Bu durum, kişinin vicdanına kalmıştır!! Öğretmen sizin garsonunuz, hizmetçiniz, bahçıvanınız, hamalınız... vs değildir! Bana ne senin pilav gününden! Lokanta mı açıyoruz? Bana ne senin kermesinden esnaf mı oluyoruz!

Sosyal etkinlik ve projeler diyerekten işi zıvanadan çıkardılar!! Öğretmen miyiz yoksa tiyatrocu mu belli değil!!

Braweheart01
Daire Başkanı
25 Mayıs 2022 07:42

bu tür projeler gönüllülük usulüne göre yapılır benim tahminim önce müdür öyle yapmıştır sonra kimse gelmek istemeyince resmi yazıya çevirmiştir büyük ihtimalle çiçeği burnunda bir müdürdür yoksa deneyimli ve yılların müdürleri okullarda akşamları pilav günü yapılmayacağını yapılsa bile hiçbir personelin gelmek istemeyeceğini hatta bu konuda büyük sıkıntı yaşayacaklarını bilirler ve böyle bir etkinliğe kalkışmazlar

bogeyma01
Memur
25 Mayıs 2022 10:52

Tabiki okul için 2-3 saatlik vakit ayrılıır ama okulda huzur varsa,zorlama kayırma adaletsizlik yoksa,angarya işlerin hep bir gruba yıkılması sözkonusu değilse,sayın hocam buraya yazma gereği duymuşsa buna benzer şeyler var demektir,yoksa güzel bir ortamın olduğu bir okulda bu işler dert değil zevk olur.....

bogeyma01
Memur
25 Mayıs 2022 10:55

metaverse sosyal deney yapıyor galiba :))))))

Braweheart01
Daire Başkanı
25 Mayıs 2022 10:57

ek olarak söyleyeyim kaymakamlar bu tür gönüllü projelere resmi yazıya rağmen katılmayan öğretmenlere soruşturma açıyorlar sürekli ayrıca tavır da almakta kırk yılda bir müdürünüz böyle birşey yapmış nasıl gelmezsiniz türünden. güneydoğuda çevremde çok kişinin başı ağrımıştı bu konuda

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi