Editörler : E.Kayı Han
«626364656667686970717273»

hhhkkkmmm
Memur
17 Temmuz 2018 09:22

21 sinyal altı olanların hiç bir araştırmaya lüzum görülmeksizin çıkarıl ası gerekir diyor. 3 farklı günde 21 sinyal olması mümkün değil diyor. Zaten bunun dışındakilerin de yönlendirme olup olmadığı tarih ve ip sınırlandırması olmaksızın bakışması gerektiği anlamı çıkıyor yazıdAn. Yine cgnat hatalarından da bahsetmiş. Yani ip çakışması dediğimiz olaydan
elifyavuz22, 6 yıl önce
Tuncay Bey'in yazısı çok güzel ancak ben 21 sinyal olayına takıldım.3 gün 21 sinyal altı olanlar derhal çıkarılmalı,demiş.Peki ya gerisi.4 gün 27 Sinyalim var ve kalacağım.Ya da 50 /100 sinyali olan kalacak öyle mi?

Magduresi
Şef
17 Temmuz 2018 10:23

Arkadaşlar mağduriyetlerimizi köşe yazarlarına ve tv programcılarına haber yapmak için yazalım. Bizler göndermeye başladık. Sizlerde gönderirseniz etkili olacağını ve daha çok ses getireceğini düşünüyorum. Bu işin bir ucundan sizde tutmak istermisiniz?

Müyesser Yıldız,yazgülü vb.

Alsancak1
Daire Başkanı
17 Temmuz 2018 11:16

Evet gazetecilere mail atalım derdimizi anlatalım.

Magduresi
Şef
17 Temmuz 2018 11:26

Magduresi, 6 yıl önce

Arkadaşlar mağduriyetlerimizi köşe yazarlarına ve tv programcılarına haber yapmak için yazalım. Bizler göndermeye başladık. Sizlerde gönderirseniz etkili olacağını ve daha çok ses getireceğini düşünüyorum. Bu işin bir ucundan sizde tutmak istermisiniz?

Müyesser Yıldız,yazgülü vb.

hhhkkkmmm
Memur
17 Temmuz 2018 11:29

müyesser yıldız ilgilenebilecek biri. Mail adresine ulaşabilen olursa buraya ekleyebilir mi. Ve başka siyasetçi, gazeteci, haberci vs.

ukalayim17
Kapalı
17 Temmuz 2018 13:05

mail atalım lütfen herkes destek olsun

Alsancak1
Daire Başkanı
17 Temmuz 2018 13:35

Memurlar Net Yönetimi hatalar bitmedi bakın size daha iyi anlaşılabilmesi için örnek

http://tuncaybesikci.com/bylockta-ip-adresleri-yonlendirmeler-ve-hatali-tespitler/

5sehersu5
Memur
17 Temmuz 2018 14:01

HATALAR BİTMEDİ. TARİH SINIRLAMASI YAPILDIĞI İÇİN LİSTEDIŞI KALDIK!! BU PROGRAMI KULLANMADIK İRADEMİZ DIŞINDA FETÖNÜN KUMPASINA DÜŞMÜŞÜZ. BİTSİN ARTIK BU KABUS 2. . MORBEYİN LİSTESİ İSTİYORUZ....

unsophisticated
Aday Memur
17 Temmuz 2018 14:32

Adiniz listede var denildiginden beri diyoruz ki bu iste bir yanlislik olmali. Emin oldugunuz sey su ki ben bu programi kullanmadim. Nihayet 11480 kisinin morbeyinden cikmasi bunu ispatladi. Tum uzmanlar da yanlislik var diyor. Bakiniz en son birkac gun once Tuncay Besikci bastan beri yanlis bilinen inanilan durumlari tek tek aciklamis. Diger yorumlarda linkleri var. hata olabilecek o kadar cok durum var ki. Hal boyle iken ikinci morbeyin listesi denildi ama hala ses seda yok. Geriye kalan magdurlar nolacak. Surunmeye devam mi edecegiz. Yargitay bu yanlisliklari fark etti icerik ve id olmayanlari iade etmeye basladi. Ama yerel mahkemeler hala cevap veriyor. Bu kadar zor olmamali. Artik liste ile magdurlarin hepsini cikarmak da mumkun degil. Yapilacak sudur: Kisinin icerik id vs yok ise baska aleni somut delili de yoksa berat etmelidir. Zaten kisi irtibatliysa program harici pekcok kriteri oluyor. Diger taraftan adam kripti ise zaten programi da olmuyor. Sonuc olarak devlet daha iyi bilir. Yeuter ki insiyatif alsin. Alsin artik ki tek bir magdur kalmasin.

Magduresi
Şef
17 Temmuz 2018 14:32

Artık dayanılacak gül kalmadı. En çok üzüldüğüm yetkililerin ve bu işi araştıranların hepsi aslında son derece mağdur olduğumuzu biliyor. Peki bu yolun sonu ne olacak vicdanlarının sesi onları hiç rahatsız etmiyorum etmeyecekmiş? Hepimizin

Magduresi
Şef
17 Temmuz 2018 15:48

Mail adresleri Com.tr değil gov.tr olacak şekilde atabilirmisiniz. Yanlış yazılmış

Magduresi, 6 yıl önce

Arkadaşlar lütfen bu adteslere de mağduriyetimizi anlatan mail atabilirmisiniz. Sesimizi duyurmalıyız.

[email protected]

korayaydı[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

Magduresi
Şef
17 Temmuz 2018 20:03

Memur net yetkilileri lütfen aylardır ne kadar sıkıntı çektiğimize tanık oluyorsunuz. Lütfen sesimize ses olun. Sıkıntılarımızı haber yapın .

17 Temmuz 2018 20:08

Saat 21.00 da TT etkinligimiz var.Lütfen herkes destek olsun.Etiketimiz(tag)

#HatalıTespitlerBitmedi

17 Temmuz 2018 20:13

Maalesef twitter yoluyla sorunlarımızı anlatmak zorunda kaldık.Bizim magduriyetimizi biliyirlar ve bilmiyormuş gibi davranıyorlar.Binlerce BYLOCK magduru var.Sessizce devletimiz bu sorunu çözsün diye bekliyor.Devletimiz bizi daha fazla mağdur etmez diyoruz.Başka şekilde hak aramaya çalışmıyoruz.Lütfen cagrimizi duyun.

hhhkkkmmm
Memur
17 Temmuz 2018 22:14

Memurlar.net neden haber yapmıyor bizim durumumuzu? Lütfen! Bakın bizim mağduriyetimizi tüm uzmanlar yazıyır teknik izahı var. Bir komplo teorisi ya da mağdur edebiyatı değil. Duyulsun sesimiz artık!!!!
Magduresi, 6 yıl önce

http://www.avazturk.com/medya-fetonun-kitlesel-magdur-olusturan-bylock-tuzagina-hizmet-etmis-49411h.htm

magdur4
Aday Memur
18 Temmuz 2018 06:31

Memurlar.net lütfen haber yapar mısın? https://www.ogretmenlericin.com/meb/kamudan-haber/adli-bilisi

Toplam 1493 mesaj
«626364656667686970717273»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi