Editörler : "eskiyara"Pangaea

bum01
Memur
04 Mayıs 2022 20:18

Güncel

bum01
Memur
08 Mayıs 2022 16:39

Güncel

merve00000
Daire Başkanı
08 Mayıs 2022 18:15

gündem devamlı karışıyor başka bir olay patlak vermeden kadroya geçebilseydik seçime kadar geçtik geçtik seçimden sonra nolacağı belli değil

bum01
Memur
08 Mayıs 2022 22:09

Umarım hocam. Söz verileli 7 ay oldu. Hükümet verdiği sözleri unutmasiyla meşhur olmaya başladı artık. Umarım şu öğretmenlik meslek kanunu yönetmeliği yayınlanırken sözleşmeli öğretmenlerle ilgili kadro düzenlemesi de hayata geçirilir. Yoksa hayal kırıklığına uğrayacağız.

merve00000, 2 yıl önce

gündem devamlı karışıyor başka bir olay patlak vermeden kadroya geçebilseydik seçime kadar geçtik geçtik seçimden sonra nolacağı belli değil

merve00000
Daire Başkanı
08 Mayıs 2022 23:56

en son açıklamada sene sonunda kadro işinede bakacağız demişler demek ki tekrar seçilirlerse geçireceklerler başka bir hükümet gelirse onlar napar bilemiyorum ben baya bir umutsuzum bu konuda yani kadro hayal gibi.

bum01, 2 yıl önce

Umarım hocam. Söz verileli 7 ay oldu. Hükümet verdiği sözleri unutmasiyla meşhur olmaya başladı artık. Umarım şu öğretmenlik meslek kanunu yönetmeliği yayınlanırken sözleşmeli öğretmenlerle ilgili kadro düzenlemesi de hayata geçirilir. Yoksa hayal kırıklığına uğrayacağız.

bum01
Memur
09 Mayıs 2022 15:48

çocuk mu öğretmenler ellerine bir şeker verecekler ? Yeni gelen hükumet ne yapıyorsa yapsın bunlardan daha kötü olmayacağı kesin. Yeter ya yeter! Yeter şu insanlara çektirdiğiniz. Yazık ya bu millete. Kaç tane öğretmen arkadaşım eşinden çocuğundan ayrı. Yakıt fiyatları da aldı başını gitti insanlar eskiden cuma iş çıkışı basıp giderdi eşinin çocuğunun yanına şimdi ona da güç yetmiyor. Hala çıkmışlar yok ensar muhacir, ben buradayım ben ben senin vatandaşın!!! görmüyor musun beni be???!!

merve00000, 2 yıl önce

en son açıklamada sene sonunda kadro işinede bakacağız demişler demek ki tekrar seçilirlerse geçireceklerler başka bir hükümet gelirse onlar napar bilemiyorum ben baya bir umutsuzum bu konuda yani kadro hayal gibi.

merve00000
Daire Başkanı
09 Mayıs 2022 18:29

sabretmekten başka çaremiz yok gündem dediğim gibi devamlı karışıyor bize sıra gelmiyor ki Rusya bile NATO ülkelerini haritadan silerim diyor biz kadro derdindeyiz nükleer savaş çıkaracak bunlar zaten biriminde kehaneti vardı 4. Dünya savaşı taşla kürekle olacak diye galiba toplu şekilde yok olacağız

bum01
Memur
10 Mayıs 2022 12:30

bu dünya heidinin bahçesi değil her zaman dünyada problemler vardı var olmaya devam edecek! O makamlarda oturuyorlarsa bahane üretmek yerine çözüm üretecekler üretemiyorlarsa üretecek olanlar bulunur!

merve00000, 2 yıl önce

sabretmekten başka çaremiz yok gündem dediğim gibi devamlı karışıyor bize sıra gelmiyor ki Rusya bile NATO ülkelerini haritadan silerim diyor biz kadro derdindeyiz nükleer savaş çıkaracak bunlar zaten biriminde kehaneti vardı 4. Dünya savaşı taşla kürekle olacak diye galiba toplu şekilde yok olacağız

bum01
Memur
25 Mayıs 2022 16:22

güncel

merve00000
Daire Başkanı
25 Mayıs 2022 20:15

bizim kadro işi noldu hiç ses yok devamlı gündem siyasetle alakalı değişiyor kimsenin vatandaşı düşündüğü yok kadro bekliyoruz burda biz

tukiu
Memur
25 Mayıs 2022 22:47

Şu an zor gibi , zira çıkarsa insanımız bunu seçime kadar unutabilir :)

merve00000, 2 yıl önce

bizim kadro işi noldu hiç ses yok devamlı gündem siyasetle alakalı değişiyor kimsenin vatandaşı düşündüğü yok kadro bekliyoruz burda biz

merve00000
Daire Başkanı
25 Mayıs 2022 23:11

ben de umudu kestim artık her gün bakalım hayırlı bir haber var ömı diye gündeme bir bakıyorum muhalefet çıkmış ordan diyor ki kaçacaklar şu yaşıma geldim muhalefete göre iktidar senelerdir kaçacak biz de arada kaynyoruz 10 mayıs dediler şu bu dediler haziranda biter bu yazda böyle biter gibi.

tukiu, 2 yıl önce

Şu an zor gibi , zira çıkarsa insanımız bunu seçime kadar unutabilir :)

a1981
Müsteşar
26 Mayıs 2022 00:49

sözleşmeli ve kadrolu öğretmenler arasındaki hangi fark kaldırıldı şimdi?

bilen varsa lütfen yazabilir mi?

bum01
Memur
26 Mayıs 2022 17:38

Hiçbir şey yapılmadı hocam. Cumhurbaşkanınin verdiği söz tutulmadı. Verdiği diğer sözler gibi bu da unutuldu gitti.

a1981, 2 yıl önce

sözleşmeli ve kadrolu öğretmenler arasındaki hangi fark kaldırıldı şimdi?

bilen varsa lütfen yazabilir mi?

Fakir Da Vinci
Daire Başkanı
26 Mayıs 2022 18:43

kaldırırlar herhalde sözleşmeli kadrolu ayrımı. diyelim ki kaldırmadılar en yakın rakipleri muhalefet seçimden sonra seçilirse mülakat sözleşme ne varsa kaldıracağız diye vaat ediyor bu bir seçim politikası seçime yakın herkes kadroya geçer inşallah sadece öğretmenler değil kamuda tüm sözleşmeli memurlar kadroya geçmeyi bekliyor.

merve00000
Daire Başkanı
26 Mayıs 2022 19:11

Bence de şu an üzerinde hala çalışma yapıyorlar kadro gelir yakında bu yaz kesin çünkü yapacağız dedikleri her şeyi elinde sonunda yapıyor bu hükümet yapmayacak olsalardı hiç bahsetmezlerdi bile.

bum01
Memur
27 Mayıs 2022 13:51

hiç güvenim kalmadı artık hükümete. ne dedilerse tersini yaptılar yada hiç yapmadılar yada ayak sürüdüler süründürdüler milleti. o yüzden hiç inancım kalmadı. Güya başkanlık gelince her şey hızlanacaktı. Aksine daha da arap saçına döndü çünkü kimse kurum olarak karar alamaz hale geldi. Her şey bir kişinin ağzına bakarsa olacağı bu maalesef. gerçi o kişinin de ağzıyla söylemesine rağmen yapılmaması da ayrı bir ironi

merve00000, 2 yıl önce

Bence de şu an üzerinde hala çalışma yapıyorlar kadro gelir yakında bu yaz kesin çünkü yapacağız dedikleri her şeyi elinde sonunda yapıyor bu hükümet yapmayacak olsalardı hiç bahsetmezlerdi bile.

merve00000
Daire Başkanı
28 Mayıs 2022 10:03

peki düşün tek derdimiz kadro mu? gıda fiyatları kira fiyatları ev fiyatları benzin mazot kılık kıyafet aklına gelecek her şey de kriz var zaten halimiz nice durumda bunların hepsine bir çare arıyorlar keşke tek dert kadro olsaydı hepi topu 500 bin sözleşmeliye kadro zor değil bence.

bum01, 2 yıl önce

hiç güvenim kalmadı artık hükümete. ne dedilerse tersini yaptılar yada hiç yapmadılar yada ayak sürüdüler süründürdüler milleti. o yüzden hiç inancım kalmadı. Güya başkanlık gelince her şey hızlanacaktı. Aksine daha da arap saçına döndü çünkü kimse kurum olarak karar alamaz hale geldi. Her şey bir kişinin ağzına bakarsa olacağı bu maalesef. gerçi o kişinin de ağzıyla söylemesine rağmen yapılmaması da ayrı bir ironi

bum01
Memur
28 Mayıs 2022 10:49

Ne demek tek derdimiz kadro mu? Bu çok sağlıksız bir bakış açısı. Ayrıca yoksulluğu da göz göre göre bilerek getiren de maalesef bu hükümet. Onca uyarılara rağmen yanlış ekonomi politikaları ile insanları fakirlestirdiler. Tek dert kadro değil diye yapılmasın mı? Koskoca Cumhurbaşkanınin verdiği söz var ortada

merve00000, 2 yıl önce

peki düşün tek derdimiz kadro mu? gıda fiyatları kira fiyatları ev fiyatları benzin mazot kılık kıyafet aklına gelecek her şey de kriz var zaten halimiz nice durumda bunların hepsine bir çare arıyorlar keşke tek dert kadro olsaydı hepi topu 500 bin sözleşmeliye kadro zor değil bence.

bum01
Memur
18 Haziran 2022 21:45

Skandal!!

Tayin duyurusunda sözleşmeli öğretmenlerin eş durumuna yer verilmedi!! Sözleşmeli öğretmenler Ağustos eş durumuna dahil olmak, kadrolu öğretmenlerle aynı şekilde eş durumu tayin hakkı kullanmak istiyor!! Sayın cumhurbaşkanınin verdiği sözün tutulmasını istiyor!

Toplam 141 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi