Editörler : E.Kayı Han

EL CHAPO
Genel Müdür
18 Ekim 2019 13:58

suriye milli ordusu mehmetcigi koruyomus :D

nasil bir kafa bu ya :D :D

suriye milli ordusu once kendisini ulkesini korusun . o yuzden mi 5 milyon suriyeli ulkede ?

huzur-I4, 5 yıl önce

sizden ala aklı evvel mi var

işine geleni yazıyorsun

gazeteci soru sormuşmuş

sormuşta cevabı ne

adam nasıl cevabını vermiş diyemiyorsun

pkk ya terör örgütü diyemeyen hainleriniz

öso diyip küçümsediğiniz güya terörist dedikleriniz öz be öz suriyenin evlatları,esadla bir olmayan halkına kurşun sıkmayan ordudan ayrılan askerler ve yerel halk

suriye milli ordusu orda senin mehmetçiğini koruyor

ezan sesiyle inletiyor ortalığı

tüm dünya zaten sana karşıydı

düşmanı güldüren hainlersiniz

birlikte olmak varken birde sizin gibilerle uğraşıyoruz

huzur-I4
Yasaklı
18 Ekim 2019 20:23

uyuşturucu baronunu propfil resmi yapan kafanın anlayamacağı bir kafa...

sakaya.fırat
Yasaklı
19 Ekim 2019 01:50

Dolar yükseldiğinde

Hıyar zamlandiginda ilk ziplayanlara bakin hele

Hainlik kanlarında bunların , paklanmaz

EL CHAPO
Genel Müdür
19 Ekim 2019 09:58

fetonun resmini profil yapanlara konus sen

GAPPAKKKKKKKKK

huzur-I4, 5 yıl önce

uyuşturucu baronunu propfil resmi yapan kafanın anlayamacağı bir kafa...

akademikbaytar
Yasaklı
19 Ekim 2019 22:09

bana da versene çok naz yaptın hep kaçamak cevaplar verdin. özelden yazıver numaranı.

Baba Janga
Yasaklı
19 Ekim 2019 22:14

2001 krizinde dolar zıpladı diye sokaklarda yürüyordunuz küçük haincikler :)

sakaya.fırat, 5 yıl önce

Dolar yükseldiğinde

Hıyar zamlandiginda ilk ziplayanlara bakin hele

Hainlik kanlarında bunların , paklanmaz

sakaya.fırat
Yasaklı
21 Ekim 2019 01:48

Yusuuff yusuff

iMAJJJ TURK
Yasaklı
21 Ekim 2019 20:54

yavassss daya chapo :D duvara carpma

sakaya.fırat
Yasaklı
22 Ekim 2019 20:56

Yaaa öyle sağda solda erkeklik yaparsanız

Elin oğlu gelir böyle susturur

Satılmış yanar döner hainler

De-şifre olmaktan korktugunuzdan arayamazsiniz

Defolun şimdi

Baytari ...caposu

kınalıgergedan
Yasaklı
10 Kasım 2019 21:28

Bu ülkenin cumhurbaşkanıdır kimsenin küfretmeye hakaret etmeye hakkı da hukuku da yok. Ama isteyen eleştirir saygı çerçevesi içersinde.. işsizlikte sınıfta kaldı en azından suriyelilere harcadığı 40 milyar dolarla binlerce üniversiteli gencimiz istihdam edilebilirdi..dış politikada berbat.. ekonomi enflasyon desen berbat ötesi. Siyaset de bir yana ben hasta Fenerbahçeliyim ve geçen günlerde yapılan törenden hiç hazetmedim çünkü bizim yanımızda hiç olmamış biri bize hep zararı olmuş biri üyelikten bile kovulmalıyken farklı şeyler oldu bence en güzel kasımsarayın rozeti takılmalı çünkü sizin vergi borçlarınızı sildi size stad yaptı her sene bedavadan hakemlerle siz şampiyon yapıldınız Fenerbahçe 6 yıldır sahipsiz ve ona gerçekten sahip çıkanlara değer vermesi gerekir 6saray sevdalılarına değil. (NOKTA)

Cimbomluyum ben, 5 yıl önce

Bu konu başlığı RTE sen RTE ye küfür et bak ben seni napıyorum

1881.1938
Kapalı
11 Kasım 2019 17:12

kandirilmakta rekorlar kiran dunya lideri :-)

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
15 Kasım 2019 20:31

Kim gelse daha iyi yönetir peki şuanki siyasi arenada kim en iyi şekilde yada bundan daha iyi yönetir
1881.1938, 4 yıl önce
kandirilmakta rekorlar kiran dunya lideri :-)

1881.1938
Kapalı
16 Kasım 2019 05:34

bunların dışında herkes. Doğmamış çocuğa don biçilmez

Gydm, 4 yıl önce
Kim gelse daha iyi yönetir peki şuanki siyasi arenada kim en iyi şekilde yada bundan daha iyi yönetir

kınalıgergedan
Yasaklı
04 Aralık 2019 19:24

yine masum bir kadın öldürüldü gençliğinin baharında ve hiçbir suçu günahı yokken bir hiç uğruna adı Ceren ÖZDEMİR. Bir balerindi ve minik öğrencileri vardı.

artık bu son olsun demiyorum.

çünkü olmayacak

artık şunu diyorum

suç oranları ve kadın cinayetleri tavan yapmıştır. hükümetin tüm ekonomik sosyal ve hukuk mekanizmaları işlevini yitirmiştir. artık mesele asgari ücretle nasıl ay sonunu getirebilirizden ,ölmeden sağ salim nasıl gün sonunu getirebiliriz noktasına gelmiştir. ülke için yeni bir başlangıç temiz bir sayfa şart olmuştur.

hem de acilen

askvatan
Kapalı
06 Aralık 2019 09:55

nihal olçok nasıl ki 2013 yılında boşandığı eşinin soyadını darbeden sonra geri alıp eski kocasının ve ölmüş oğlunun üzerinden fetö lehine propagandalar yapıyorsa, gergedanlar da bu sayfalar da ceren özdemiri kullanıyor. nokta.

iras
Genel Müdür
06 Aralık 2019 14:59

şimdi böyle diyenler çok değil 15 sene sonra ne biçim şeyler yapacaklar ismini verdiği çocuğunun adını değiştirmek için mahkemelere düşecekler.bak eyt liler başladı.2008 sonrası memur olanlar emeklilik yaklaşssın ozaman başlayacaklar feryada.50 yaşına gelen üretim işçileri ni patron kapıya koyduğunda 65 yaşına kadar işsiz aç şekilde emeklilik beklediklerinde anlayacaklar.şuan memur olanlar 2023 yılında maaşlarının asgari ücret seviyesinde olduğunu gördüklerinde anlayacaklar kardeşim.kısacası zaman gösterecek hepimiz göreceğiz

21 Aralık 2019 12:23

ben de 2008 yılı sonrası memur olanlardanım ve 58 yaşından önce emekli olmam imkansız.

Neden, 2008 yılından sonra memur olduğum için önceki hizmetlerim çöp

iras, 4 yıl önce

şimdi böyle diyenler çok değil 15 sene sonra ne biçim şeyler yapacaklar ismini verdiği çocuğunun adını değiştirmek için mahkemelere düşecekler.bak eyt liler başladı.2008 sonrası memur olanlar emeklilik yaklaşssın ozaman başlayacaklar feryada.50 yaşına gelen üretim işçileri ni patron kapıya koyduğunda 65 yaşına kadar işsiz aç şekilde emeklilik beklediklerinde anlayacaklar.şuan memur olanlar 2023 yılında maaşlarının asgari ücret seviyesinde olduğunu gördüklerinde anlayacaklar kardeşim.kısacası zaman gösterecek hepimiz göreceğiz

iras
Genel Müdür
21 Aralık 2019 15:57

emekli olduğunda da alacağın maaş kuş gibi olacak hocam.tabi bunlar o zaman olmayacaklarıiçin burdakilerbayrak sallıyor emekliliği düşünen yok

yıldızlar o ve ben, 4 yıl önce

ben de 2008 yılı sonrası memur olanlardanım ve 58 yaşından önce emekli olmam imkansız.

Neden, 2008 yılından sonra memur olduğum için önceki hizmetlerim çöp

sakaya.fırat
Yasaklı
21 Aralık 2019 16:24

3600 verecem size az sabredin

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
21 Aralık 2019 18:51

Eyt?

sakaya.fırat, 4 yıl önce

3600 verecem size az sabredin

Toplam 163 mesaj