Editörler : F16 Gökçen

Kapalı
22 Aralık 2018 23:03

Evlenmek ve yuva kurmak istiyorum

Bir yuvam olsun istiyorum ancak karşıma çıkan kişilere karşı bir şey hissetmiyorum. Doğru kişi diye bir kişi var mı gerçekten ve bu kişi çıkacak mı...

Boranko
Aday Memur
22 Aralık 2018 23:08

Tinder kur.

ayyüceee
Kapalı
22 Aralık 2018 23:10

Onu da kurdum ancak niyetler hep bel altı soğudum bu insanlardan... Temiz niyetli kimse yok sanırım artık. 22 yaşındayım ve bu zamana kadar hiç sevgilim olmadı belki ben mi beceremiyorum bı işleri bilmiyorum ancak bildiğim bir sey var ki o da çok yalnız hissettiğim...

Boranko, 5 yıl önce

Tinder kur.

ayyüceee
Kapalı
22 Aralık 2018 23:15

Aile sayfasına yazdım gayet amacı doğrultusunda.Evlilik sitelerine gitmek isteseydim giderdim senın ...... onu düşünebiliyorsa benım ki de düşünmüştür değil mi:) Burası sadece kadro muhabbetlerinin döndüğü bir platform değil insanların dertlerini de paylaştığı bir site bence sen dersine çalış da gel.

Elentrik
Aday Memur
22 Aralık 2018 23:22

hayırlısı de kadere iman et maşallah hiç sevgiliniz de olmamış Allah hayırlı birini çıkarır inşallah karşınıza

ayyüceee
Kapalı
22 Aralık 2018 23:23

Allah razı olsun inşallah...

Elentrik, 5 yıl önce
hayırlısı de kadere iman et maşallah hiç sevgiliniz de olmamış Allah hayırlı birini çıkarır inşallah karşınıza

gkhansparta
Memur
24 Aralık 2018 09:31

hakkınızda hayırlısı doğru insanı bulmak kolay değil

erkek.memur
Aday Memur
17 Ocak 2019 23:25

28 yaşında evlendim, 3 hafta sonra terk edildim. Daha önce hiç kız arkadaşım olmamıştı. Artık evlenmekten korkuyorum, sanki kimse beni adam yerine koymayacakmış gibi geliyor.

TME3
Şef
21 Ocak 2019 00:22

İse geç başlama karşıyayız düzeltme derken yaş geçiyor, insanlarda hemen geç kaldın/kaldım olayına giriyor, ister istemez biri bulunup evleniliyor ama genelde sonuç iki taraf içinde pişmanlık.

Herkes evlenmemeli, bazıları için evlilik kesinlikle uzak durulması gereken bir kurum, ama toplumsal baskı gerçekleri görünmez kilabiliyor

MBŞR08
Aday Memur
19 Ağustos 2019 15:13

herşeyin hayırlısı tabi bu zamanda saygı sevgi güven zor işler

iblis35
Memur
19 Ağustos 2019 15:29

arkadaşım öncelikle hhakın hayırlısı olur inşallah piyasa cok bozuk kadını erkeği menfaat peşinde hep bence acele kararlar verme yalnız hissetme kendini ve ön yargılarından kurtulmak için hayatına birilerini alman lazım kavun değilki insanlar koklayınca anlayalım umarım aradıgın askı sevgıyı akın zamanda bulursun

20 Ağustos 2019 15:30

ben actim bir kac hafta oncr evlilik doye konu hic cevap yok sanirim bu konuyi acan bayan hep cevaplar gelmis masallah

memursak-12
Kapalı
24 Ağustos 2019 11:51

bu genç yaşına ne bu acele sabırlı ol allahtan hayırlısını iste ben evlendim noldu boşuyorum şimdi darp edildim şiddetin her türlüsü vardı çamura batınca çıkması zor oluyor iyi karar ver

istiglaltr
Kapalı
25 Ağustos 2019 15:53

Ben de 21 yaşımdayım. Varla yok arası 1-2 ilişkim oldu, fazla uzun sürmedi. İnsanların iki yüzlülüğünü, aç gözlülüğünü gördükçe soğudum aşktan da sevgiden de. Kendimi hep hedeflerime adadım, sevgi eksikliğimi savaşçılığımla hırsımla gizledim, savaşçılığımı ve hırsımı bu eksikle besledim. İnşallah hedeflerime ulaşmama az kaldı, artık aile meselesini de düşünmem gerek diyorum kendi kendime. Etrafımda güvenebileceğim kimse yok, hoş kime güveneceksin. Evli kadınların bile ne haltlar karıştırdığını duydukça iyice iğrenip ya benim de başıma gelirse diyorum. Ne yapacağım bilmiyorum.

Karasubay
Aday Memur
02 Ekim 2019 09:31

Ben de ben de

memuristann
Aday Memur
05 Aralık 2019 16:40

Allahin dedigi olur. Hayat korkak yaşanmaz ve çekilmez. Adimlarini atmaya devam et

erkek.memur, 5 yıl önce

28 yaşında evlendim, 3 hafta sonra terk edildim. Daha önce hiç kız arkadaşım olmamıştı. Artık evlenmekten korkuyorum, sanki kimse beni adam yerine koymayacakmış gibi geliyor.

mikado411
Kapalı
15 Şubat 2020 15:49

Çok doğru yazmışsınız gerçekten.

TME3, 5 yıl önce

İse geç başlama karşıyayız düzeltme derken yaş geçiyor, insanlarda hemen geç kaldın/kaldım olayına giriyor, ister istemez biri bulunup evleniliyor ama genelde sonuç iki taraf içinde pişmanlık.

Herkes evlenmemeli, bazıları için evlilik kesinlikle uzak durulması gereken bir kurum, ama toplumsal baskı gerçekleri görünmez kilabiliyor

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi