Editörler : F16 Gökçen
«363738394041424344454647»

Delve
Aday Memur
12 Ocak 2019 11:46

Ben sordugumda tum isimler ayni anda gonderildi gibi bir cevap almistim.

ewyu, 5 yıl önce

bizim girdiğimiz tarihten itibaren tabi direktörden olumlu sonuç alındıysa.

alp2911
Aday Memur
12 Ocak 2019 19:09

tüm isimler aynı anda ise daha gönderileni 8-9 gün oldu demektir ama öyle olduğunu sanmıyorum güvenlik soruşturması olayı 2-3 haftadır dönüyor ortalık

Delve, 5 yıl önce

Ben sordugumda tum isimler ayni anda gonderildi gibi bir cevap almistim.

alp2911
Aday Memur
12 Ocak 2019 19:12

Bu arada olurda tüm süreç tamamlanır işe başlarsak bi toplanalım ya aylardır birlik olduk burada

:D

cenggb
Aday Memur
13 Ocak 2019 01:45

Kesinlikle katılıyorum :D Hatta bir wp grubu oluşturalım diye düşünüyorum haber aldıkça daha hızlı iletişim kurarız.Daha önce bir grup vardı galiba ama aktif bir link yoktu sanırım.Grup hala varsa link atar mısınız yada baştan kuralım :)

alp2911, 5 yıl önce

Bu arada olurda tüm süreç tamamlanır işe başlarsak bi toplanalım ya aylardır birlik olduk burada

:D

elektrikcicocuk
Aday Memur
15 Ocak 2019 15:37

herhangi bir haber alan yok mu arkadaşlar?

cenggb
Aday Memur
16 Ocak 2019 12:49

Arkadaşlar merhaba,bugün sürecin tamamlandığını ve olumlu olduğunu öğrendim.İnşallah hepinizin sonucu olumlu olur hep beraber işe başlarız :) Aranan herkese şimdiden hayırlı olsun :)

alp2911
Aday Memur
16 Ocak 2019 13:12

Merhaba arkadaşalr dün olumlu olduğu söylendi bugün teklifi aldım ve kabul ettim. Herkese hayırlısı neyse olsun umarım hepimiz teklif alırız.

elektrikcicocuk
Aday Memur
16 Ocak 2019 13:13

güvenlik soruşturması sürecinin mi olumlu olduğunu ögrendiniz tebrikler bu arada

Thenewguy
Kapalı
16 Ocak 2019 13:26

merhaba arkadaşlar. son aşamada kabul aldıktan sonra ben de güvenlik soruşturması sürecimin olumlu olduğuna ve teklif içeriğine dair bir telefon aldım ve teklifi kabul ettim. herkese başarılar dilerim.

elektrikcicocuk, 5 yıl önce

güvenlik soruşturması sürecinin mi olumlu olduğunu ögrendiniz tebrikler bu arada

Barraleye
Aday Memur
16 Ocak 2019 14:15

Arkadaşlar merhaba bende sürecin olumlu olduğuna dair bir telefon aldım az önce . 4 Şubat iş başı tarihi olarak belirtildi . Olumlu olan arkadaşları tebrik ederim . Umarim güzel bir başlangıç olur bizim için. Yalniz güzel sabrettik . 😊

elektrikcicocuk
Aday Memur
16 Ocak 2019 14:44

Olumlu haber alan arkadaşlardan direktör görüşmesini ocak ayı içinde gerçekleştiren var mıydı acaba? bu arada olumlu haber alanları tebrik ediyorum

leidenschaftlich
Aday Memur
16 Ocak 2019 14:52

Ben de az önce olumlu dönüş aldım ve iş başı tarihini 4 şubat olarak belirttiler.

16 Ocak 2019 16:58

Merhaba, IT için ne kadar teklif alındı brüt?

ewyu
Aday Memur
16 Ocak 2019 17:01

Bende teklifi aldım şükürler olsun. Sabrettik, sonunda oldu. Hayırlı olsun herkese.

hayatzor06
Memur
17 Ocak 2019 18:41

Arkadaşlar herkese hayırlı olsun. Teklif alanlar maaş olarak mühendislik kadrolarında ne kadar teklif aldınız acaba?

hayatzor06
Memur
17 Ocak 2019 18:55

Buradan cevap vermek istemeyebilirsiniz anlarım özeldende yazabilirsiniz :) teşekkürler herkese iyi çalışmalar
hayatzor06, 5 yıl önce
Arkadaşlar herkese hayırlı olsun. Teklif alanlar maaş olarak mühendislik kadrolarında ne kadar teklif aldınız acaba?

elektrikcicocuk
Aday Memur
17 Ocak 2019 19:36

direktor gorusmesi yapip teklif almayan var mi peki

Barraleye
Aday Memur
18 Ocak 2019 22:02

Arkadaslar merhaba ise giriş için heyet raporu isteniyor nasıl olacağı hk bilgisi olan var mi

cenggb
Aday Memur
18 Ocak 2019 23:27

merhabalar ben bildiklerimi aktarayım size.devlet hastanesinden yada özel hastaneden alınabiliyor ama en az 7 doktorlu rapor isteniyor bazı özel hastaneler 5 doktorlu veriyor dikkat etmekte fayda var.örneğin devlet hastanesine gidiyorsunuz, sabah en erken saatte sağlık kuruluna gidip vezneye ödeme yapıyorsunuz (200 TL devlet hastaneleri için ) daha sonra sıra sıra o günün heyet doktorlara muayene oluyorsunuz.Yani sabah erken saatten gitmek ve ücreti yatırmak zorunlu bana bu şekilde söylendi.Aynı gün yada ertesi gün rapor çıkıyor.Özel hastaneler için ücret baya yükseliyor belirtmek isterim :)

Barraleye, 5 yıl önce

Arkadaslar merhaba ise giriş için heyet raporu isteniyor nasıl olacağı hk bilgisi olan var mi

Barraleye
Aday Memur
19 Ocak 2019 00:02

Anladım çok teşekkür ederim. En az 7 doktor imzası olmasi gerek demişsiniz ancak ben bugun TT den en az 5 ve bir başhekim olmasi gerektiğine dair bilgi aldim. O yüzden emin olamadım . 7 doktor imzası bilgisini sizde TT den mi edinmistiniz acaba

cenggb, 5 yıl önce

merhabalar ben bildiklerimi aktarayım size.devlet hastanesinden yada özel hastaneden alınabiliyor ama en az 7 doktorlu rapor isteniyor bazı özel hastaneler 5 doktorlu veriyor dikkat etmekte fayda var.örneğin devlet hastanesine gidiyorsunuz, sabah en erken saatte sağlık kuruluna gidip vezneye ödeme yapıyorsunuz (200 TL devlet hastaneleri için ) daha sonra sıra sıra o günün heyet doktorlara muayene oluyorsunuz.Yani sabah erken saatten gitmek ve ücreti yatırmak zorunlu bana bu şekilde söylendi.Aynı gün yada ertesi gün rapor çıkıyor.Özel hastaneler için ücret baya yükseliyor belirtmek isterim :)

Toplam 1615 mesaj
«363738394041424344454647»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi