Editörler : F16 Gökçen

TheDiffadonis
Yasaklı
13 Haziran 2018 14:39

Senin söylediğini değil de , kendi düşündüğünü anlayan birisi için yanlış anlaşılmak zor değildir.

=hayat
Başbakan Müsteşarı
13 Haziran 2018 14:49

Demişler ki; "Malı mülkü değil,kaşı gözü değil,hırkası heybesi de değil,merhameti'dir bir insanı güzelleştiren..."

alıntı

14 Haziran
Yasaklı
13 Haziran 2018 14:51

düşüneyrum o halde varum Rene Descartes..

TheDiffadonis
Yasaklı
13 Haziran 2018 14:53

gönül heğbenizde sevgi biriktirin, sevginin tohumlarını saçın..Bir gün o saçtığınız tohumlardır sizden geriye kalacaklar.. o ki ne hoş sedadır.

kardelenhuzur
Şube Müdürü
13 Haziran 2018 14:57

Evet katılıyorum.Ne güzelde söylediniz...Yaratılanı sev ,Yaradandan ötürü...

TheDiffadonis, 6 yıl önce

gönül heğbenizde sevgi biriktirin, sevginin tohumlarını saçın..Bir gün o saçtığınız tohumlardır sizden geriye kalacaklar.. o ki ne hoş sedadır.

14 Haziran
Yasaklı
13 Haziran 2018 15:00

cogito ergo sum.

TheDiffadonis
Yasaklı
13 Haziran 2018 15:12

huzur hocam .. teşekkürler

TheDiffadonis
Yasaklı
13 Haziran 2018 15:15

Dost meclislerinde çok bulunmuşluğumuz vardır şarapta bizim, rakıda bizim. Gönül ile hal ile konuşup yarenlik edenlerdeniz...

TheDiffadonis
Yasaklı
18 Haziran 2018 23:32

sevdanın adı,sende saklı seninle anlam kazandı seninle oldu.. o güzel gözlerin o güzel yüzün ve yüreğin di sevda ateşini yakan...

AlpBörü
Kapalı
23 Haziran 2018 19:04

Gözlerinin içine bakıp sevginin izlerini görmek dünyadaki en güzel şey olsa gerekti....

Merdivenlerden çıkarken başını kaldırdığında gördüğüm en güzel gözlerdi

14 Haziran
Yasaklı
23 Haziran 2018 19:25

ESTONYA DEVLET TV. MEYDANDA BİZİM NÜFUSUMUZDAN DAHA FAZLA İNSAN VAR DEDİ...M.K İnce'nin Maltepe mitingini takip eden Estonya devlet televizyonu muhabiri: Burada Estonya'nın nüfusundan fazla insan var, bunu beklemiyordum İnce mitinge 5 milyon kişinin katıldığını söyledi CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, 24 Haziran seçimleri öncesinde son mitingini İstanbul Maltepe'de gerçekleştirdi. İnce 36 saatlik seferberlik ilan ederek sandığa sabah 6'da değil 5'te gidilmesini söyledi. Daha önceki seçimlerde bazı görevlilerin "Yemek gelmedi" dediğini hatırlatan İnce, "Yemek gelmezse de gelmesin. Bir gün oruç tutun" ifadesini kullandı. Öte yandan İnce'nin Maltepe mitingini takip eden Estonya devlet televizyonu muhabiri, "Burada Estonya'nın nüfusundan fazla insan var, bunu beklemiyordum" dedi.

AlpBörü
Kapalı
23 Haziran 2018 20:50

Yasakçı zihniyet lerle bazı şeylerin aşılması güç.. hoşgörü saygı vs vs kavramlar tahammülsüzlüğün kurbanı olmaktadır

14 Haziran
Yasaklı
23 Haziran 2018 20:51

İnsan bu dünyada otuz yıl yaşamışsa eğer ve benim gibi hep yalnız başına savaşmak zorunda kalmışsa, o zaman beklenmeyen olaylara karşı bağışıklık kazanıyor ve bunlar yüzünden çok sarsılmıyor. Franz Kafka - Dava
=hayat, 6 yıl önce

Demişler ki; "Malı mülkü değil,kaşı gözü değil,hırkası heybesi de değil,merhameti'dir bir insanı güzelleştiren..."

alıntı

AlpBörü
Kapalı
25 Haziran 2018 22:31

güzel söz

14 Haziran, 6 yıl önce
İnsan bu dünyada otuz yıl yaşamışsa eğer ve benim gibi hep yalnız başına savaşmak zorunda kalmışsa, o zaman beklenmeyen olaylara karşı bağışıklık kazanıyor ve bunlar yüzünden çok sarsılmıyor. Franz Kafka - Dava

AlpBörü
Kapalı
29 Haziran 2018 21:39

sevsen de bir sevmesen de ...gelsen de bir gelmesen de ..oysaki ne çok istemiştim beni sevmeni bana inanmanı..

AlpBörü
Kapalı
30 Haziran 2018 01:18

Ruhu kevaşe olanın sözüne itimat olur mu .yalan ile dolan ile aşk'ı iklim bulunur mu

AlpBörü
Kapalı
04 Temmuz 2018 16:19

Bir gün seversem tekrar, eserse sevda yelleri başımda o güzel gözlerine bakarak yudumlarken en sevdiğim kupada kahvemi içmek ne hoş olurdu....

HulyaaaDeniz
Müsteşar
04 Temmuz 2018 16:28

Bir çember çizilse merkezinde ben, kenarında sen. Sen döndükçe beni ;

ben döndükçe seni görsem..Öyle bir an gelse ki ; yarıçap sıfır olsa?

AlpBörü
Kapalı
04 Temmuz 2018 17:30

Yanlış olduğunu bile bile yürüdüğüm yolsun sen benim

AlpBörü
Kapalı
04 Temmuz 2018 18:10

Ey gözleri hançer gibi keskin,dişi kaplan

İster bana aşkın bütün alamını çektir

İster beni öldürmek için sineme saplan

Ölsem bile aşkım seni takib edecektir.

Toplam 117 mesaj