Editörler : F16 Gökçen
«456789101112131415»

XmaiL06
Aday Memur
11 Eylül 2019 12:43

Eyvallah kardeşim inşallah senin için de şans devam ediyordur umudunu kaybetmemen dileği ile

gazatacı
Aday Memur
11 Eylül 2019 12:46

arkadaslar mulakatta butun asamalari gecince ise alinmismi oluyoruz yoksa yine butun hepsini geçmene ragmen elemeler oluyomu

XmaiL06
Aday Memur
11 Eylül 2019 12:51

Oluyormuş yorumlardan okuduğum kadarı ile eğitim aşamasında da elemeler oluyormuş

11 Eylül 2019 13:12

siz önce Türkçe'yi öğrenin arkasından sınavları geçersiniz. mümessil diye kimleri almışlar ya ahahha

gazatacı, 5 yıl önce
arkadaslar mulakatta butun asamalari gecince ise alinmismi oluyoruz yoksa yine butun hepsini geçmene ragmen elemeler oluyomu

arslanalicann
Aday Memur
11 Eylül 2019 13:37

Arkadaşlar merhaba.Ben yarın Ankara Point otelde 16:40 da mülakata çağırıldım.Bugün için Ankara da mülakata girenler mülakat hakkında genel bilgi paylaşırmısınız.( Kılık kıyafet, saç sakal, mülakat aşamaları ve sorular gibi..) Şimdiden herkese başarılar dilerim.

jadle26
Aday Memur
11 Eylül 2019 13:40

Hayırlı olsun öncelikle. Ne zaman davet ettiler acaba ?
arslanalicann, 5 yıl önce
Arkadaşlar merhaba.Ben yarın Ankara Point otelde 16:40 da mülakata çağırıldım.Bugün için Ankara da mülakata girenler mülakat hakkında genel bilgi paylaşırmısınız.( Kılık kıyafet, saç sakal, mülakat aşamaları ve sorular gibi..) Şimdiden herkese başarılar dilerim.

gazatacı
Aday Memur
11 Eylül 2019 13:52

ne kadar ukala bir tavrınız var sizi mi mumessil yapacaklarını sanıyorsunuz ? kucağımda çocukla 1 elimle yazmaya çalışmışım bakamadan gondermisim siz bu kafayla ve onyargiyla kusura bakmayinda hic bir kuruma giremezsin böyle küt kafa kalırsıniz. Not: ben kamu kurumda elektrik muhendisiyim begenmediginiz turkcem ile kpss den 90 puan aldim.Dolayisiyla mualaktlara giren eşim
adaysonsuz, 5 yıl önce

siz önce Türkçe'yi öğrenin arkasından sınavları geçersiniz. mümessil diye kimleri almışlar ya ahahha

gazatacı
Aday Memur
11 Eylül 2019 13:54

anladım hocam tesekkurler
XmaiL06, 5 yıl önce

Oluyormuş yorumlardan okuduğum kadarı ile eğitim aşamasında da elemeler oluyormuş

11 Eylül 2019 14:30

Tebrik ederim atomu parçaladınız.

gazatacı, 5 yıl önce
ne kadar ukala bir tavrınız var sizi mi mumessil yapacaklarını sanıyorsunuz ? kucağımda çocukla 1 elimle yazmaya çalışmışım bakamadan gondermisim siz bu kafayla ve onyargiyla kusura bakmayinda hic bir kuruma giremezsin böyle küt kafa kalırsıniz. Not: ben kamu kurumda elektrik muhendisiyim begenmediginiz turkcem ile kpss den 90 puan aldim.Dolayisiyla mualaktlara giren eşim

arslanalicann
Aday Memur
11 Eylül 2019 14:33

bana 08.09 da mesaj geldi.Burda ki forumu yeni farkettim.Sizde mi ankara için başvurmuştunuz
jadle26, 5 yıl önce
Hayırlı olsun öncelikle. Ne zaman davet ettiler acaba ?

jadle26
Aday Memur
11 Eylül 2019 14:44

Hayır ben Eskişehir için başvuru yapmıştım ama mülakat mesajı maalesef almadım
bana 08.09 da mesaj geldi.Burda ki forumu yeni farkettim.Sizde mi ankara için başvurmuştunuz

arslanalicann
Aday Memur
11 Eylül 2019 15:36

hayırlısı olsun hakkınızda.Umarım dönüş sağlanır
jadle26, 5 yıl önce
Hayır ben Eskişehir için başvuru yapmıştım ama mülakat mesajı maalesef almadım

arslanalicann
Aday Memur
11 Eylül 2019 18:14

arkadaşlar ankara mülakatından çıkan olmadı mı ?

Mmehmett35
Aday Memur
11 Eylül 2019 23:47

Kasım'da başlayacak Aralık'ta bitecek dendi. Bizim ön görüşmeye Engin Dirik girmişti o söyledi. Maddi nedenlerden dolayı araç peugeot 301 manuel. İstanbul ve Ankara hariç diğer şehirler de maaş brüt 3150 yemek kartı yine Ankara ve istanbul harici 29 ilk 6 ay prim yok 2 yıl dolmadan çıkmak istersen 14 bin tl tazminat ödüyorsun. İlk yıl 2 kere kıyafet çeki veriyorlar diğer yıllar tek sefere düşüyor. Araç için haftasonu alma yasak sınırsız benzin. 8-18 çalışma saati.
etuuck, 5 yıl önce

Mülakata katılan arkadaşlara eğitim tarihi söylendi mi acaba?

arslanalicann
Aday Memur
12 Eylül 2019 01:37

hiçbir şirket haftasonu araç alımını sınırlamıyor normalde.Abdi ibrahim de de böyle bi sınır yoktu bildiğim kadarıyla.Yeni gelen kurallar sanırım bunlar.Birde özel sağlık sigortası da var diye biliyordum
Mmehmett35, 5 yıl önce
Kasım'da başlayacak Aralık'ta bitecek dendi. Bizim ön görüşmeye Engin Dirik girmişti o söyledi. Maddi nedenlerden dolayı araç peugeot 301 manuel. İstanbul ve Ankara hariç diğer şehirler de maaş brüt 3150 yemek kartı yine Ankara ve istanbul harici 29 ilk 6 ay prim yok 2 yıl dolmadan çıkmak istersen 14 bin tl tazminat ödüyorsun. İlk yıl 2 kere kıyafet çeki veriyorlar diğer yıllar tek sefere düşüyor. Araç için haftasonu alma yasak sınırsız benzin. 8-18 çalışma saati.

Mmehmett35
Aday Memur
12 Eylül 2019 10:24

Yeni kural mı onu bilemiyorum Engin Dirik anlattı Cuma akşamları petrol ofisinde kuyruk oluşuyor hafta sonları benzin alamadığınız için dedi. Doğrudur özel sağlık sigortası var.
hiçbir şirket haftasonu araç alımını sınırlamıyor normalde.Abdi ibrahim de de böyle bi sınır yoktu bildiğim kadarıyla.Yeni gelen kurallar sanırım bunlar.Birde özel sağlık sigortası da var diye biliyordum

arslanalicann
Aday Memur
12 Eylül 2019 12:12

Teşekkürederim bilgilendirdiğiniz için.Bugün 16:40 da mülakatım var.Herkesin hakkında hayırlısını diliyorum.Çıktıktan sonra deneyimlerimi paylaşacağım sizlerle.
Mmehmett35, 5 yıl önce
Yeni kural mı onu bilemiyorum Engin Dirik anlattı Cuma akşamları petrol ofisinde kuyruk oluşuyor hafta sonları benzin alamadığınız için dedi. Doğrudur özel sağlık sigortası var.

Krylkadir
Aday Memur
12 Eylül 2019 12:21

Erzurum bölgesi için başvuru yapan varmı? Ya da bölge bölgemi envanter gönderiyorlar banagelmedi

12 Eylül 2019 17:21

Mülakata katılan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilir mi?
12 Eylül 2019 18:42

istanbul, izmir ve ankara dışında mülakata katılan yok mu veya davet alan

Toplam 392 mesaj
«456789101112131415»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi