Editörler : E.Kayı Han

Dyggk
Aday Memur
18 Nisan 2019 21:38

evet çok tuhaf bi mülakattı adana da şırdancı yeri falan tarif ettirdiler ama benden öncekilere baya sorular sormuşlar
erci.x, 5 yıl önce

Gerçekten mi?? Ben de 2 haftadır mülakata çalışıyorum. Bunun için 3 gün izin aldım işyerinden.. Yarın öğleden sonra mülakata girecem..

KvsrAcar
Aday Memur
18 Nisan 2019 21:45

Çünkü alıcakları Kişiler zaten belli sen formalite icabı çağırıldın oraya muhabbet edip yollamışlar işte. Yazık gerçekten hak yiyen birgün elbet karşılık bulacak.
Dyggk, 5 yıl önce
ben mardin de girdim hiç soru sormadılar sohbet ettiler hatta geyik yaptık desem daha doğru olur dışarıdakiler bizim hakkımızda ne diyorlar falan diye sordular benden öncekilere bir sürü soru sormuşlar bu iyi bir şey mi kötü bir şey mi anlayamadım

emreyld
Aday Memur
18 Nisan 2019 22:17

Ben de İstanbulda girdim. Neden kendi işini yapmıyorsun anlat biraz falan diye sordular. İstihdamımız yok dedim. Adam trip attı bana neyse sorulara geçelim diyo sanki var ben yapmıyorum
kubrapolat97, 5 yıl önce

Bugün bende istanbulda girdim. İlk mülakatımdı gerçekten çok heyecanlıydım. Kendi bölümümle ilgili bir soru soruldu ve zaten gergin olduğum için yarım yamalak cevaplayabildim karşımdakiler ise boşuna okumuşsun sen bu bölümü diyip gülmeye başladılar. Ben o an zaten gerginken iyice kayış koptu bildiğimide unuttum o kadar berbat geçti ki tekrar nefret ettim bu sisistemden.

Baho21
Şef
19 Nisan 2019 00:07

Emre nasıl geçti mulakatin kardaş :)
emreyld, 5 yıl önce
Ben de İstanbulda girdim. Neden kendi işini yapmıyorsun anlat biraz falan diye sordular. İstihdamımız yok dedim. Adam trip attı bana neyse sorulara geçelim diyo sanki var ben yapmıyorum

emreyld
Aday Memur
19 Nisan 2019 10:09

Çok memnun kalmadım açıkçası doluyum biraz. İlandan haberleri yok daha neden memleketim değil de sakaryayı seçtiğimi sorguladılar
Baho21, 5 yıl önce
Emre nasıl geçti mulakatin kardaş :)

Gulden23.
Aday Memur
19 Nisan 2019 12:18

Kendini tanit dediler baba ne iş yapiyor ailede memur var mi daha önce çalıştın mi kürtçe biliyor musun uyap nedir yürütmeyi durdurma nedir kisa ve kötü geçti

Baho21
Şef
19 Nisan 2019 13:21

allah yardımcın olsun. belli olmaz bi baktın mülakatta iyi puan vermişlerdir. ama sana yapılan muamele gerçekten kabul edilecek cinsten değil.
emreyld, 5 yıl önce
Çok memnun kalmadım açıkçası doluyum biraz. İlandan haberleri yok daha neden memleketim değil de sakaryayı seçtiğimi sorguladılar

emreyld
Aday Memur
19 Nisan 2019 16:35

Maalesef çoğu aday için durum böyle hakkımızda hayırlısı olsun
Baho21, 5 yıl önce
allah yardımcın olsun. belli olmaz bi baktın mülakatta iyi puan vermişlerdir. ama sana yapılan muamele gerçekten kabul edilecek cinsten değil.

kubrapolat97
Aday Memur
19 Nisan 2019 17:07

Gerçekten çok ukala tavırları vardı. Ben geçtiğimi sanmıyorum ama hayırlısı artık bu saatten sonra hepimiz için.

emreyld, 5 yıl önce

Songül343
Aday Memur
19 Nisan 2019 19:16

Samsun komisyonu soruları su sekildeydi

Tika nedir

Kopanhang kriterleri neler

Kamu başdenetcisi kimdir kim secer

Yuksek hizli trenler nerelere yapildi

15 temmuz senin icin ne ifade ediyor denildi

Kpsscilik21
Aday Memur
19 Nisan 2019 21:25

Ailede memur varmı sorusu ne için sorulmuş olabilir sizce. Olumlu anlamdamı olumsuz mu
Gulden23., 5 yıl önce

Kendini tanit dediler baba ne iş yapiyor ailede memur var mi daha önce çalıştın mi kürtçe biliyor musun uyap nedir yürütmeyi durdurma nedir kisa ve kötü geçti

Gulden23.
Aday Memur
19 Nisan 2019 21:35

Bir bilsem neden sordular herkesin imkani ayni degil herkesin okumaya imkani olmuyor yani

Gulden23.
Aday Memur
19 Nisan 2019 21:39

Iyi anlamda memur var mi diye soruldu bence daha iceri girmeden bizi içeri gonderen görevli ailede memur varsa söyleyin dedi

Baho21
Şef
20 Nisan 2019 01:51

Bana da bu soru soruldu.
Gulden23., 5 yıl önce

Iyi anlamda memur var mi diye soruldu bence daha iceri girmeden bizi içeri gonderen görevli ailede memur varsa söyleyin dedi

Latife011
Aday Memur
22 Nisan 2019 14:11

Merhaba ben trabzonda girdim açıkcası gerçekte bir cisdiyet vardı ben hiç gormalite havadı almadım zaten samsun ve trabzon genel olarak sertti ve titizdi bayburt için malatyadan başvurmuştum içeri girdi kimliğimi verdim kendimi tanıttım 5 kişilerdi başkan hariç diğerleri bana gülmediler asıklardı neyse prüz vermedim kendimi tanıttım çok akıcı konuştum ee ıı şey demedim diksiyonumda iyidir sorulara geçildi bana diğer arkadaşlara göre çok soru sordular başkan çok ilgili sordu diğer iki kişi ilgisizdi bana dünyanın en büyük çukuru en büyük gölü en büyük dağı ve nerede tr bölgeleri kaç tane say en yükseği hangisi ağrılıyım ağrı dağı kaç metre damla çatı nedir bu soruda afalladım ilk defa duydum eve geldiğimde baktımki Türkiyenin çatısı ağrı dağıymış sanırım o an ya anlayamadılar yada ben anlamadım sadece ona bilmiyorum dedim başbaşan olan cbler hepsini saydım Süleyman Demirelle celal bayarı unuttum o an aklıma sadece celal bayar geldi onuda ekledim hayır edasıyla kafasını salladı soran kişi van gölü suyu nasık hangi balık korunmaya alındı burda ipucu verdiler özelde de çok soru geldi genel olarak çok üstüme geldiler diğer arkadaşlara daha az sormuşlar ben ağrı dağının metresini bile söyledim sanki coğrafya profuyum alyansımı satup gittim oraya kazanamazsam çok üzülürüm gerçekten hoş ümitsizim zaten ama parmağımda takacak yüzüğüm yok keşke adaletli bir alım olsa

Mstkrc
Aday Memur
22 Nisan 2019 15:42

İnşaAllah kazanırsınız.çok soru sormaları iyi birşey zorluyorlar sonuçta.ya hiç dikkate almadan bir iki soru sorup gonderseler
Latife011, 5 yıl önce

Merhaba ben trabzonda girdim açıkcası gerçekte bir cisdiyet vardı ben hiç gormalite havadı almadım zaten samsun ve trabzon genel olarak sertti ve titizdi bayburt için malatyadan başvurmuştum içeri girdi kimliğimi verdim kendimi tanıttım 5 kişilerdi başkan hariç diğerleri bana gülmediler asıklardı neyse prüz vermedim kendimi tanıttım çok akıcı konuştum ee ıı şey demedim diksiyonumda iyidir sorulara geçildi bana diğer arkadaşlara göre çok soru sordular başkan çok ilgili sordu diğer iki kişi ilgisizdi bana dünyanın en büyük çukuru en büyük gölü en büyük dağı ve nerede tr bölgeleri kaç tane say en yükseği hangisi ağrılıyım ağrı dağı kaç metre damla çatı nedir bu soruda afalladım ilk defa duydum eve geldiğimde baktımki Türkiyenin çatısı ağrı dağıymış sanırım o an ya anlayamadılar yada ben anlamadım sadece ona bilmiyorum dedim başbaşan olan cbler hepsini saydım Süleyman Demirelle celal bayarı unuttum o an aklıma sadece celal bayar geldi onuda ekledim hayır edasıyla kafasını salladı soran kişi van gölü suyu nasık hangi balık korunmaya alındı burda ipucu verdiler özelde de çok soru geldi genel olarak çok üstüme geldiler diğer arkadaşlara daha az sormuşlar ben ağrı dağının metresini bile söyledim sanki coğrafya profuyum alyansımı satup gittim oraya kazanamazsam çok üzülürüm gerçekten hoş ümitsizim zaten ama parmağımda takacak yüzüğüm yok keşke adaletli bir alım olsa

Anestesiaaa
Aday Memur
22 Nisan 2019 19:21

Bu istanbul komisyonu farklı miydi acaba ya ben de ist da girdim hiç öyle değillerdi
kubrapolat97, 5 yıl önce

Bugün bende istanbulda girdim. İlk mülakatımdı gerçekten çok heyecanlıydım. Kendi bölümümle ilgili bir soru soruldu ve zaten gergin olduğum için yarım yamalak cevaplayabildim karşımdakiler ise boşuna okumuşsun sen bu bölümü diyip gülmeye başladılar. Ben o an zaten gerginken iyice kayış koptu bildiğimide unuttum o kadar berbat geçti ki tekrar nefret ettim bu sisistemden.

hakanfc
Şef
23 Nisan 2019 17:46

Ben de Trabzonda girdim ama mühendis kadrosuydu benimki. Jüri değişmiş mühendis kadrolarına gelince. Bizimkiler çok güler yüzlüydü esprilerle felan sürekli. Sorular da çok kolaydı ama bu daha büyük bir sorun bence :) O soruları herkes cevaplamıştır. Belirleyici bir şey sormadılar. Size en azından belirleyici şeyler sormuşlar. Cevap verenin şansı var. Bizimkinde ya oturup kalkmaya, konuşma tarzına felan bakacaklar ya da herkese aynı puanı verecekler kpss puanı yüksek olan girecek.

Latife011, 5 yıl önce

kermejin
Şef
05 Temmuz 2020 00:11

3 seneyi bitirimek üzere olan arkadaşlar tayin olabilecek mi acaba?

saudadee
Aday Memur
08 Temmuz 2020 10:12

Bunu ben de merak ediyorum. ilk atananların 3 yılı doluyor önümüzdeki günlerde. buradan eğer bilgi verilirse herkes için çok iyi olur.

kermejin, 4 yıl önce

3 seneyi bitirimek üzere olan arkadaşlar tayin olabilecek mi acaba?

Toplam 157 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi