Editörler : Pangaea

11 Şubat 2019 17:47

Kgm'ye atananlar , burada haberleşelim mi

Arkadaşlar hepimize hayırlı uğurlu olsun inşallah , beklediği sonucu alamayanlarda en kısa zamanda emeklerinin karşılığını alır umarım ... Kazanan arkadaşlarımız ile buradan irtibata geçsek bizim yararımıza olur zannediyorum , süreç boyu irtibat halinde olmakta fayda var , tekrardan hayırlı olsun

mustafa avdan
Kapalı
11 Şubat 2019 18:06

++

mustafa avdan
Kapalı
11 Şubat 2019 21:38

++

11 Şubat 2019 22:24

+

11 Şubat 2019 22:34

+
13 Şubat 2019 23:57

Guvenlik sorusturmasi ne kadar surer sizce arkadaslar?

ase0395
Aday Memur
14 Şubat 2019 15:20

Geçmiş alımlarda bu kuruma atananların yazdıklarına bakmıştım 6 aydır falan soruşturma bitmediğini falan yazmışlar bu çok korkunç inşallah bu sefer öyle bişey olmaz
ambitiousandsilent, 5 yıl önce
Guvenlik sorusturmasi ne kadar surer sizce arkadaslar?

agturkmen
Aday Memur
15 Şubat 2019 23:03

++

PureEngineer
Aday Memur
16 Şubat 2019 01:13

Kgm kazananların belge teslim edince iskiye gitme hakkı bitiyor mu ya yardımcı olur musunuz. Ben iski tercih edicem su alanında çalışmak istiyorum kgmye 27 şubatta belge teslimi var bilen yardım etsin lutfn

josemotinyo
Kapalı
16 Şubat 2019 01:18

en net şekilde öğrenmek istiyorsan kurumları ara işini sansa bırakma, mantıklı düşünürsek kgm yedek liste var iski daha açıklamamış bir sey olmaz hakkın yanmaz
PureEngineer, 5 yıl önce

Kgm kazananların belge teslim edince iskiye gitme hakkı bitiyor mu ya yardımcı olur musunuz. Ben iski tercih edicem su alanında çalışmak istiyorum kgmye 27 şubatta belge teslimi var bilen yardım etsin lutfn

josemotinyo
Kapalı
16 Şubat 2019 01:22

iki kurumun mulakatina girincemi su alanı istediniz:) kgm çok iyi kurum iyi düşünün iyice sorun karayolu mühendisi ne yapar araba lojman vs
PureEngineer, 5 yıl önce

PureEngineer
Aday Memur
16 Şubat 2019 01:26

Iskiyi kazanabilicegim kesin olsa inanın girmezdim başka yere . Hala bilmiyoruz ki zaten. Kgm de göreve başlasam bile başka kuruma gecebiliyorum yani. Yerime de yedegi çağırırlar kimsenin hakkını da yememiş olurum süper o zaman. Teşekkürler...

josemotinyo, 5 yıl önce
iki kurumun mulakatina girincemi su alanı istediniz:) kgm çok iyi kurum iyi düşünün iyice sorun karayolu mühendisi ne yapar araba lojman vs

josemotinyo
Kapalı
16 Şubat 2019 10:24

yok öyle bir şey feragat edersin yedek geçer göreve başlayınca değil siz iyice araştırın hayırlısı hakkınızda evrak vermeyin iski açıklanana kadar
PureEngineer, 5 yıl önce

Iskiyi kazanabilicegim kesin olsa inanın girmezdim başka yere . Hala bilmiyoruz ki zaten. Kgm de göreve başlasam bile başka kuruma gecebiliyorum yani. Yerime de yedegi çağırırlar kimsenin hakkını da yememiş olurum süper o zaman. Teşekkürler...

MachinePrince
Aday Memur
16 Şubat 2019 12:23

Ya ne biçim insansınız be doyumsuz vicdansızlar göreve başladıktan sonra bırakırsan yedek mi çağırırlar yakar bırakırsın o kadroyu. Verme belgelerini bekle 27 şubata kadar iski açıklanırsa oraya ver acıkanmazsa kgm kazanmışsın fıstık gibi otur çalış biz burda derdimizden intihar edicek duruma geldik daha keyif peşindesin. Ülkenin düzelmesi için kendinizi düzelterek başlayın

gwizdo
Aday Memur
16 Şubat 2019 13:01

Oncelikle yanlıs dusunuyorsun.Eğer belgeleri teslim etmezsen yerine yedek çağrılır ama belgeleri teslim ettin ve güvenlik sorusturman basladıktan sonra(sen o belgeyi verdikten sonra gitmesen bile emniyet sorusturmasını yapar(hem kgm hem iski sorusturmasını yapacak) her türlü ki sonuclanması 6 ay bile olabilir) göreve baslamazsan yedek cagrılmıyor kadro yanıyor.

Ayrıca KGM'den baska kuruma nasıl geciyorsun?Bu kadrolu alım baska bir kuruma(uzmanlık vb hariç) mühendis kadrosuyla geçemezsin.Geçici olarak KGM'de calısayım ileride DSİ olur bakanlık olur vb dusunuyorsan sımdıden bunu bil yani.Yani hakkın yanar.Ha yok ben kgmden istifa ederim dersen en az 6 ay hicbir alıma basvuramazsın ve hele araştırırsan KGM gibi bir kurumdan başka bir kuruma hiç geçemezsin.

Tüm branstaki arkadaslar bunu göz alırsa sevinirim cünkü cogu kisi iski'yi bekliyor ve nasılsa yedek var diyip gitmeyecek olsalar bile kadro yakacaklar.Ben gitmem diyorsanız belge teslim etmeyiniz.

Son olarak(sana yönelik değil genel olarak yazıyorum) Ankara dısında atanan arkadaşlar sizleri şefliklere verecekler.Şeflikleri buradan bakabilirsiniz.

http://www.kgm.gov.tr/Sayfalar/KGM/SiteTr/Bolgeler/Bolgeler.aspx

Sivas bölgenin içinde erzincan ilçesi de var(nufusu 15bin) Van içinde Hakkari-Yüksekova da var Bitlis Tatvan da var..Bunu göz önüne alarak tercih yapın ve gitmeyeceksiniz lütfen kadro yakmayın.Sizi merkeze vermeyecekler 10bin nufuslu ılceye verme ihtimalleri de gayet var(kız arkadaşlar buna daha cok dikkat etsin bence).Bilmem nerenin ilcesine sizi atadıkları zaman gitmeyeceksiniz bırakın gidecek olanlar gitsin, baskalarının haklara girmeyelim.Tayin falan yok çakılı kadro.

Tavsiyem 27 olmasa bile 26 Subata kadar bekleneminizdir(iski acıklanabilir).Ankara dısında herkes şefliklere yani ilçelere gidecek.

josemotinyo, 5 yıl önce
yok öyle bir şey feragat edersin yedek geçer göreve başlayınca değil siz iyice araştırın hayırlısı hakkınızda evrak vermeyin iski açıklanana kadar

gwizdo
Aday Memur
16 Şubat 2019 13:02

Yanlıs kisiye alıntı yapmısım PureEngineer adlı kisiye yapacaktım.

MachinePrince
Aday Memur
16 Şubat 2019 13:23

Lütfen kadro yakmayın bunca insanın ahı sizden sizden çıkmazsa çoluk çocuğunuzdan çıkar lütfen. Belge teslim ettikten sonra bu düşünceleri bitirin artık. Her merkezi atamada yeniden tercih yapılabilse herkes yeniden heryeri tercih edip geçebilse bu kişiler de sizin girme ihtimaliniz olan yerleri doldursa nasıl olurdu, sen de onlara küfrederdin değil mi ? Sen doğrusunu bilmeden sordun belki tamam senin vesilenle herkes öğrenmiş olsun BELGE TESLİM ETMEYİN

josemotinyo
Kapalı
16 Şubat 2019 13:51

ben kazanmadım kgm hocam arkadaşa bende yazdım aynı şeyleri bende iskiyi bekliyorum yanlış kişiyi alıntılamışsın dedikleriniz doğru
gwizdo, 5 yıl önce

Oncelikle yanlıs dusunuyorsun.Eğer belgeleri teslim etmezsen yerine yedek çağrılır ama belgeleri teslim ettin ve güvenlik sorusturman basladıktan sonra(sen o belgeyi verdikten sonra gitmesen bile emniyet sorusturmasını yapar(hem kgm hem iski sorusturmasını yapacak) her türlü ki sonuclanması 6 ay bile olabilir) göreve baslamazsan yedek cagrılmıyor kadro yanıyor.

Ayrıca KGM'den baska kuruma nasıl geciyorsun?Bu kadrolu alım baska bir kuruma(uzmanlık vb hariç) mühendis kadrosuyla geçemezsin.Geçici olarak KGM'de calısayım ileride DSİ olur bakanlık olur vb dusunuyorsan sımdıden bunu bil yani.Yani hakkın yanar.Ha yok ben kgmden istifa ederim dersen en az 6 ay hicbir alıma basvuramazsın ve hele araştırırsan KGM gibi bir kurumdan başka bir kuruma hiç geçemezsin.

Tüm branstaki arkadaslar bunu göz alırsa sevinirim cünkü cogu kisi iski'yi bekliyor ve nasılsa yedek var diyip gitmeyecek olsalar bile kadro yakacaklar.Ben gitmem diyorsanız belge teslim etmeyiniz.

Son olarak(sana yönelik değil genel olarak yazıyorum) Ankara dısında atanan arkadaşlar sizleri şefliklere verecekler.Şeflikleri buradan bakabilirsiniz.

http://www.kgm.gov.tr/Sayfalar/KGM/SiteTr/Bolgeler/Bolgeler.aspx

Sivas bölgenin içinde erzincan ilçesi de var(nufusu 15bin) Van içinde Hakkari-Yüksekova da var Bitlis Tatvan da var..Bunu göz önüne alarak tercih yapın ve gitmeyeceksiniz lütfen kadro yakmayın.Sizi merkeze vermeyecekler 10bin nufuslu ılceye verme ihtimalleri de gayet var(kız arkadaşlar buna daha cok dikkat etsin bence).Bilmem nerenin ilcesine sizi atadıkları zaman gitmeyeceksiniz bırakın gidecek olanlar gitsin, baskalarının haklara girmeyelim.Tayin falan yok çakılı kadro.

Tavsiyem 27 olmasa bile 26 Subata kadar bekleneminizdir(iski acıklanabilir).Ankara dısında herkes şefliklere yani ilçelere gidecek.

Dybalamask
Aday Memur
16 Şubat 2019 17:06

Arkadaşlar KGM'ye atanan inşaat mühendisi arkadaşlar eğer sorun olmazsa kpss puanlarını yazabilirler mi? Çünkü branş sıralamasına dahil olmadıklarından kestiremiyoruz önümüzden gidenleri. Ayrıca şimdiden hayırlı olsun

MachinePrince
Aday Memur
16 Şubat 2019 17:31

Bulmak zor değil kendiniz bakabilirsiniz duyurulardan çok kişi var buraya yazılmaz. 11 şubatta kazananlar açıklanmış 20 aralıkta da sınava girecekler puanlarıyla verilmiş. Ankara kazananlar önündedir onlar da şunlarmış kardeşim. Bunlar ankara sen digerlerine bakarsın artık. Makine deseydin bakmadan yazardım çatır çatır :D

JANSET ÖZLEM UCA 92.3

PELİN CANSU DEDE 90.5

OĞUZHAN ŞENER 91.8

Dybalamask, 5 yıl önce
Arkadaşlar KGM'ye atanan inşaat mühendisi arkadaşlar eğer sorun olmazsa kpss puanlarını yazabilirler mi? Çünkü branş sıralamasına dahil olmadıklarından kestiremiyoruz önümüzden gidenleri. Ayrıca şimdiden hayırlı olsun

İnşmüh21
Aday Memur
16 Şubat 2019 18:24

Merhaba arkadaşlar; Güvenlik soruşturmasında en son çalıştığı iş yeri bilgilerine şu an çalıştığım yeri mi yoksa bir öncekini mi yazacağım ?
MachinePrince, 5 yıl önce

Bulmak zor değil kendiniz bakabilirsiniz duyurulardan çok kişi var buraya yazılmaz. 11 şubatta kazananlar açıklanmış 20 aralıkta da sınava girecekler puanlarıyla verilmiş. Ankara kazananlar önündedir onlar da şunlarmış kardeşim. Bunlar ankara sen digerlerine bakarsın artık. Makine deseydin bakmadan yazardım çatır çatır :D

JANSET ÖZLEM UCA 92.3

PELİN CANSU DEDE 90.5

OĞUZHAN ŞENER 91.8

Toplam 54 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi