Editörler : swat3410
«212223242526272829303132»

Umutspor
Aday Memur
20 Ağustos 2017 21:19

Arasbartu bildigimiz son nicki aklima gelmedigi icin yazamadim...

kocyigitler
Memur
20 Ağustos 2017 21:23

özele bakar mısın devrem

kaynak_06, 7 yıl önce

Alperenkürşad devrem özelden cvp verilmiyor sana bilgin olsun

20 Ağustos 2017 21:35

Bismillahirrahmanirrahim

"Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr"

"Rabbim! kolaylaştır zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır"

alperen145306
Kapalı
20 Ağustos 2017 22:26

Devrem yüreğine sağlık korludagin ve arasbartunun kaynaklari kim ne derse desin sağlamdi,Allah onlardan razi olsun....

Bizim malesef oyle kuvvetli kaynaklarimiz yok...

Ayrica bana herhangi bir mesaj gelirse paylasirim arkadaslar...

Hayırlı aksamlar

Umutspor, 7 yıl önce

Degerli korludag kardesim...

Biliyoruz ki bircok iade olan arkadasin yaptigi gibi (hernekadar sen hesabini kapatmiş olsan da )bu sayfayi bizler gibi gunaşırı takip etmek sende de bir alişkanlik hatta vefa gereği halini aldiğı gerçeği hepimizin malumu...

Seninle bu konuda ayni duygu ve dusunceler icinde olan degerli kardesimiz abt10 un farkli bir nick alip gelmesi cok surmedi ve hatta eminiz ki o da bu yazilanlari okuyor ve seninle birlikte şuana kadar oldugu gibi bizlere olan desteginizi esirgemeyeceginizi temenni ediyoruz.Hakli sebepleriniz var.İade oldunuz, işin ve ailenizin sizden bekledigi sorumluluklariniz var amenna...Butun iyi niyeyiniz ve samimiyetinizle bize getirdiginiz bilgilere ragmen sizi taslayan hadsizler oldu ama unutmayin ki bu kisilerin sayisi geriye kalan diger arkadaslara nazaran devede kulak bile degil.Lutfen pireye kizip yorgan yakmayin

Eger yazilanlari okuyorsaniz misal bu sayfada alperen145306 nickli arkadasimizla mulaki olun varsa duyumunuz bu arkadasimiz sizin adinizi dahi vermeden bizlere bu bilgi ve duyumlari paylassin.Misal saglam bilgi derse biz bu duyum kaynaginin abt10 ya da korludag kaynakli oldugunu tahmin edelim.Boylece size de kimse sataşmamış ve biz de bilgi ve duyumsuz kalmamiş oluruz vesselam.

Not: Yardimci olamayacaksaniz da sorun değil, bugune kadar yaptiklariniza dahi minnettariz.

Sagolun, var olun...

mstfaltnk42
Aday Memur
21 Ağustos 2017 00:48

İyi akşamlar kader arkadaşlarım bende 4 ekimciyim. Yeni üye oldum.öncelerden üye olayım dedım kısmet olmadı. Kaç ay oldu ses seda yok beklıyoruz...sizden bir konuda yardım istiyorum hani kızmayın bana neden buraya aile sırrını yazıyorsun dıye amma çıkış yolu yok bulamadım herkes kendi halinde ailemde . Bu durumda da nasıl davranacağını bilmiyorum simdiden hakkınızı helal edin Beklemek sıkıntı degıl dostlarım ama iyice bunalıma girdim.. İşten sebeb değil fakat evimde hiç huzurum ne yapacağımı bilmiyorum. 3 aylık evliyken 4 ekimde açığa alındım. Hanım hiç destek olmuyor bana. Beni tek başıma bıraktı. Görücü usulu evlendim. Yani psikolojik olarak iş bulup çalışamıyorum...evden gideyim çıkayım dıyorum ama hanımı yanlız bırakmakta istemiyorum. Maddi zaten sıkıntılı yim düğün borcumu ödüyorum.. Hanımdan hiç sevgi göremiyorum zaten o ayrı bır konu ama..hep huzursuz haldeyiz dışarı gitme diyorum e napayım hep evdeyim diyor sende çık dıyor ama çıkamıyorum hayrsız arkadaşlarla karşılaşmak istemiyorum. Yemek istiyorum yap diyorum bir kap sıcak yemek koy dıyorum banane ben kölemiyim diyor.. Hep dışardan söylüyorum nereye kadar. Birde onada söylüyorum hiç utanmıyor sıkılmıyor yiyor. bu durumdan da hiç rahatsızlık duymuyor. Eve bakmıyor her yer pis içinde. Temizlikçi tut diyor bu sıkıntımın arasında. Bir yandan boşanmayım diyorum yeni evliyim geçer diyorum amma geçecek gibi değil. Ben bekarken daha iyi bakıyordum kendime. Telefon elinden düşmüyor aldım kırdım sinirlendim. Birde o masraf çıktı bana. Buradaki hanım ablaları eşlerinizi en özür diliyorum bunları yazdıgım için. Ama Ne yapmalıyım o bana destek olsun derken ben kendi kendime destek olmaya çalısıyorum. Sanki kendi evimde ben sığıntı gibi yaşıyorum. Buz dolabında herşey kokuyor elimden gelse utansın diye ben temizliycem nerden anlayım işten. Annemler bahçeden meyve sebze yolladı sizsiz boğazımızdan geçmiyor dedı otobüse getirdi diye para ödedim. Dün baktımki yedirmeden bana çöpe atmış. Çok kötü oldum anam babam emek vermiş çiftçiler nasıl çöpe atar

Kuttluca
Memur
21 Ağustos 2017 00:56

1. Si güzel kardeşim eğer yazdıklarının tamamen doğru ve bu durumda senin bir payınin olmadığını dusunuyorsan!!! Şuan kaçınılmaz sonu uzatiyorsun demektir öyle yada böyle bosanacaksin fakat işin bide şurası var ki çocuk falan olursa Allah korusun işler tamamen içinden çıkılmaz bir hal alır ki şuan sakın ha... Şahsi fikrim YOL VER ...

mstfaltnk42, 7 yıl önce

İyi akşamlar kader arkadaşlarım bende 4 ekimciyim. Yeni üye oldum.öncelerden üye olayım dedım kısmet olmadı. Kaç ay oldu ses seda yok beklıyoruz...sizden bir konuda yardım istiyorum hani kızmayın bana neden buraya aile sırrını yazıyorsun dıye amma çıkış yolu yok bulamadım herkes kendi halinde ailemde . Bu durumda da nasıl davranacağını bilmiyorum simdiden hakkınızı helal edin Beklemek sıkıntı degıl dostlarım ama iyice bunalıma girdim.. İşten sebeb değil fakat evimde hiç huzurum ne yapacağımı bilmiyorum. 3 aylık evliyken 4 ekimde açığa alındım. Hanım hiç destek olmuyor bana. Beni tek başıma bıraktı. Görücü usulu evlendim. Yani psikolojik olarak iş bulup çalışamıyorum...evden gideyim çıkayım dıyorum ama hanımı yanlız bırakmakta istemiyorum. Maddi zaten sıkıntılı yim düğün borcumu ödüyorum.. Hanımdan hiç sevgi göremiyorum zaten o ayrı bır konu ama..hep huzursuz haldeyiz dışarı gitme diyorum e napayım hep evdeyim diyor sende çık dıyor ama çıkamıyorum hayrsız arkadaşlarla karşılaşmak istemiyorum. Yemek istiyorum yap diyorum bir kap sıcak yemek koy dıyorum banane ben kölemiyim diyor.. Hep dışardan söylüyorum nereye kadar. Birde onada söylüyorum hiç utanmıyor sıkılmıyor yiyor. bu durumdan da hiç rahatsızlık duymuyor. Eve bakmıyor her yer pis içinde. Temizlikçi tut diyor bu sıkıntımın arasında. Bir yandan boşanmayım diyorum yeni evliyim geçer diyorum amma geçecek gibi değil. Ben bekarken daha iyi bakıyordum kendime. Telefon elinden düşmüyor aldım kırdım sinirlendim. Birde o masraf çıktı bana. Buradaki hanım ablaları eşlerinizi en özür diliyorum bunları yazdıgım için. Ama Ne yapmalıyım o bana destek olsun derken ben kendi kendime destek olmaya çalısıyorum. Sanki kendi evimde ben sığıntı gibi yaşıyorum. Buz dolabında herşey kokuyor elimden gelse utansın diye ben temizliycem nerden anlayım işten. Annemler bahçeden meyve sebze yolladı sizsiz boğazımızdan geçmiyor dedı otobüse getirdi diye para ödedim. Dün baktımki yedirmeden bana çöpe atmış. Çok kötü oldum anam babam emek vermiş çiftçiler nasıl çöpe atar

21 Ağustos 2017 01:02

İlk önce şununsöhliyeyim bunun yeri burası değil ama yazmışsın bizde yardımcı olalım.Benden sana bi tavsiye, evlilikte suçu ilk kendinde ara ondan sonra karşı taraf da. Sonra baktın kendinde hata var ve sen düzelttin hatalarını bu sefer karşı tarafla rahatsız olduğun şikayetçi olduğun durumu yüzüne söyle. Baktın o da mı çare etmiyor bu durumu kayın validene usulüne uygun bir şekilde anlat. Baktın o da mı çare etmedi ben hiç önermem hayatta da tasnif etmediğim birşey ama, mahkemeye baş vurdu yap.

Ama peygamber efendimiz hz Ali(r.a) ile kızını evlendirdiğin de evlilikte hiç bir zaman haklı dahi olsanız birbirinize bağırıp kusur bulmayın. Biriniz haklı dahi olsanız o ortam dan uzaklaşın der.

mstfaltnk42, 7 yıl önce

mstfaltnk42
Aday Memur
21 Ağustos 2017 01:02

Devrem nasıl yol vereyim bir yandan düşüyorum ekiplerdeyden dışarıdaki hayatı gördüm işin içindeyiz iti köpeği dolu. İyi yemi denk gelir kötü ye mi denk gelir diye vicdanen rahatsızım. Amma Vela kin eşimin yaptıklarıda boşanma sebebi. Uykularım kaçıyor bitsin boşanayim diyorum eşimi paylaşmam kıskanc adamım ben. Anlayacağın yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal.

Kuttluca, 7 yıl önce

1. Si güzel kardeşim eğer yazdıklarının tamamen doğru ve bu durumda senin bir payınin olmadığını dusunuyorsan!!! Şuan kaçınılmaz sonu uzatiyorsun demektir öyle yada böyle bosanacaksin fakat işin bide şurası var ki çocuk falan olursa Allah korusun işler tamamen içinden çıkılmaz bir hal alır ki şuan sakın ha... Şahsi fikrim YOL VER ...

10ekimm
Memur
21 Ağustos 2017 01:04

Reis kaybedecek birseyin yok zaten. Dibe vurmussun. Allah ne verdiyse al eline yengeyi .

Bir iki tokat çek. Bak sonra nasıl huzur bulmaya başlıyor evde. Eski atasözlerini oku . Veya geçmişte evli çiftlere bak. İlla böyle olaylar olmuştur. Dediklerine göre dayak artık farz olmuş

Denklem1444
Aday Memur
21 Ağustos 2017 01:09

O nasıl eş ? Aklı havada evilik ne anlamamış.Ben 6 ay 2 çocuğuma hem ana hem baba oldum.Cezaevine görüş için 700 km yol gittim tek başıma.Ve az çok demedim ek işde yaptıım.Demek tutuklansanız napcakmış.Ayrıl demek bana düşmez ama eşiniz çok ayıp etmiş

Hasan074679
Şube Müdürü
21 Ağustos 2017 01:10

Allah yardımcın olsun zor bir durum. Arkadaşların yazdıkları mantıklı. Konuşarak çözülecek gibi değilse bir kaç aile büyüğünden desdek alın. Şimdi seni ve eşini bilmediğimiz için ezbere fikirde veremiyoruz.

mstfaltnk42, 7 yıl önce

mstfaltnk42
Aday Memur
21 Ağustos 2017 01:12

Devrem eşşeğe dayak atılır hanıma el uzanmaz Allahtan korkarım ben. Ben eşime eziyet edersem Rabbim de bana eziyet eder. Evet dibe vurdum devrem emin ol batan gemiyi ilk fareler terkedermiş ya ilk hanım gidecek bunuda biliyorum. Hiç yüzüme bakmaz bile. Ama yuvada yıkmak istemiyorum başka hal çare bulmak istiyorum

10ekimm, 7 yıl önce

Reis kaybedecek birseyin yok zaten. Dibe vurmussun. Allah ne verdiyse al eline yengeyi .

Bir iki tokat çek. Bak sonra nasıl huzur bulmaya başlıyor evde. Eski atasözlerini oku . Veya geçmişte evli çiftlere bak. İlla böyle olaylar olmuştur. Dediklerine göre dayak artık farz olmuş

alperen145306
Kapalı
21 Ağustos 2017 01:18

Guzel kardesim öncelikle geçmiş olsun,hali hazirda zaten sayfa pek aktifde degil ve dileyen diledigi paylasabilir,okumak istemeyen ve olumsuz yorum yapanlar diger daha aktif forumlarida okuyabilirler.

Devrem öncelikle Allah yardimcin olsun,hepimizin bu şüreçte sıkıntıları oldu ve oluyor,misal ben kendimden örnek vereyim,sözlüydüm 4 ekim aciga alininca hemen baktim yan çizmeye başladi,bende çekmedim tribini ki zaten fazla olmustu direk ayrildim olaki evlenseydim vay halime bir ömür onunla gecmezdi hayatimi zindana cevirirdi,cennetten bir yuva kuralim derken hayat cehhennem olurdu.

Anladığım üzere devrem senin talihsizligin evlenmiş olmandan kaynaklaniyor guzel kardesim bekara karı boşamak kolay derler,benim sana diyecegim olmuyorsa inceldigi yerden kopsun demelisin yoksa devrem bir ömür bir hayırsızla gecmez ben yillarimi verdim olmadi simdi iyikide olmamis diyorum cunku onun bana destek olmasi gereken yerde köstek oldu halbuki benim fetoya sovdugumu ilk gunler biliyordu,devrem hayat cok garip acikcasi,polis okulunda sen bizden degilsin diye basladi hersey sanki polislik tapulu mallari p.......lerin.

Devrem benim sana nacizane tavsiyem olmuyorsa boşanman cunku hayat sana zindan olmasin bir ömür dile kolay.

Bir güzelle hayat gulluk gulistanlik olur bir cirkinlle hayat bemberbat olur.(guzellden kastim,ruh kalp huy guzelligidir ve esas olanda budur)

Sozlum cok guzeldi dis gorunusuyla ama içerisi kalbi yuregi bos olunca tukureyim dis guzelligine diyorum ve ilerde hayatima birisini alirsam mumkun mertebe Allah nasip ederse ic guzelligini baz alacagim hayat tecrubelerden olusuyor devrem benim sozluluk kotu tecrubeydi senin evlilikte kotu tecrube lakin hic birsey icin gec degil o yuzden olmuyorsa zorlama ben yillarca zorladimda ne oldu bir hayirsiz ugruna emegine yillarina yazik be guzel kardesim,dusun tasin ve ailene anneler anlar annene durumu anlar o seni anlar oglum oyleyse boşan derse ana sozu dinle derim guzel kardesim karar senindir.

Hayirli geceler

mstfaltnk42, 7 yıl önce

mstfaltnk42
Aday Memur
21 Ağustos 2017 01:21

Apla bir kase sıcak çorbaya hasret kaldım. Anam gil duysun istemiyorum yaşlılar. Şunu anladım kı kadının sevmesi başkaymış en azından seven kadın katlanırmış. Gideyim diye can atıyor ama göndermiyorum bu durumda.

Denklem1444, 7 yıl önce

O nasıl eş ? Aklı havada evilik ne anlamamış.Ben 6 ay 2 çocuğuma hem ana hem baba oldum.Cezaevine görüş için 700 km yol gittim tek başıma.Ve az çok demedim ek işde yaptıım.Demek tutuklansanız napcakmış.Ayrıl demek bana düşmez ama eşiniz çok ayıp etmiş

Denklem1444
Aday Memur
21 Ağustos 2017 01:28

İnanın çok üzüldüm.Bu günler geçiçek.Esas desteği şimdi göstermeli size.Bu günler bitince nasıl bakcak yüzünüze.Bence geç olmadan ailelerle yüz yüze konuşun.çocuk yokken çözmeniz ikinizinde hayrına.

mstfaltnk42, 7 yıl önce

Apla bir kase sıcak çorbaya hasret kaldım. Anam gil duysun istemiyorum yaşlılar. Şunu anladım kı kadının sevmesi başkaymış en azından seven kadın katlanırmış. Gideyim diye can atıyor ama göndermiyorum bu durumda.

kuzgun19031903
Şube Müdürü
21 Ağustos 2017 01:33

Devrem canini sikma sen bu evliligi kurtarmak icin elinden geleni yaptiktan sonra vicdanende rahatsan karsi tarafta buna ragmen hala boyleyse sen iade olduktan sonrada her zaman bugunleri hatirlayacaksin unutmazsin o yuzden acikca konus derdini anlat anlamiyorsa buyuklerine danis bir karar ver ve bende yeni evliyim bebegimde oldu bu aciktayken esimin dedigi su ne olursa olsun yanindayim sana cok guveniyorum sen bu ulke icin cok defa canini hice saydin bunu dogudada gordum ben sana bakarim evde otur calisma benim maasimbize yeter dedi o an dedimki iyiki evlenmisim Allah cc ondan binlerce razi olsun inan cok destek oluyor biliyorum canida sikiliyor ama herseyin hayirlisi

mstfaltnk42, 7 yıl önce

mstfaltnk42
Aday Memur
21 Ağustos 2017 01:35

Allah razı olsun devrem. Katlanmıyor bu zamanın hanımları. Mutlu olsun diye isteklerini hiç geri çevirmedim. Benden çok harcıyor bak diyorum yarın bir gün para bize lazım olur kimseden isteyemeyiz koy kenara dursun diyorum yok hemen küsüyor yüzüme bakmıyor vallahi tiplerinden bıktıgımdan karışmıyorum. Olan bana oluyor düşünüyorum düşüyorum boşanlım diyorum devrem. Ben niye evlendim ki ozaman yemek yok temizlik yok bana saygı yok sevgi yok. Hanım güzel olsa ne olur devrem içi çürümüş. Senin de dediğin gibi diş görünüşü umrunda değil. Bana şimdi bakmayan yaşlanınca hiç bakmaz Merhamet olmadıktan sonra.. Allah senın yüzüne bakışta erkenden ayrılmışsın.

alperen145306, 7 yıl önce

Guzel kardesim öncelikle geçmiş olsun,hali hazirda zaten sayfa pek aktifde degil ve dileyen diledigi paylasabilir,okumak istemeyen ve olumsuz yorum yapanlar diger daha aktif forumlarida okuyabilirler.

Devrem öncelikle Allah yardimcin olsun,hepimizin bu şüreçte sıkıntıları oldu ve oluyor,misal ben kendimden örnek vereyim,sözlüydüm 4 ekim aciga alininca hemen baktim yan çizmeye başladi,bende çekmedim tribini ki zaten fazla olmustu direk ayrildim olaki evlenseydim vay halime bir ömür onunla gecmezdi hayatimi zindana cevirirdi,cennetten bir yuva kuralim derken hayat cehhennem olurdu.

Anladığım üzere devrem senin talihsizligin evlenmiş olmandan kaynaklaniyor guzel kardesim bekara karı boşamak kolay derler,benim sana diyecegim olmuyorsa inceldigi yerden kopsun demelisin yoksa devrem bir ömür bir hayırsızla gecmez ben yillarimi verdim olmadi simdi iyikide olmamis diyorum cunku onun bana destek olmasi gereken yerde köstek oldu halbuki benim fetoya sovdugumu ilk gunler biliyordu,devrem hayat cok garip acikcasi,polis okulunda sen bizden degilsin diye basladi hersey sanki polislik tapulu mallari p.......lerin.

Devrem benim sana nacizane tavsiyem olmuyorsa boşanman cunku hayat sana zindan olmasin bir ömür dile kolay.

Bir güzelle hayat gulluk gulistanlik olur bir cirkinlle hayat bemberbat olur.(guzellden kastim,ruh kalp huy guzelligidir ve esas olanda budur)

Sozlum cok guzeldi dis gorunusuyla ama içerisi kalbi yuregi bos olunca tukureyim dis guzelligine diyorum ve ilerde hayatima birisini alirsam mumkun mertebe Allah nasip ederse ic guzelligini baz alacagim hayat tecrubelerden olusuyor devrem benim sozluluk kotu tecrubeydi senin evlilikte kotu tecrube lakin hic birsey icin gec degil o yuzden olmuyorsa zorlama ben yillarca zorladimda ne oldu bir hayirsiz ugruna emegine yillarina yazik be guzel kardesim,dusun tasin ve ailene anneler anlar annene durumu anlar o seni anlar oglum oyleyse boşan derse ana sozu dinle derim guzel kardesim karar senindir.

Hayirli geceler

mstfaltnk42
Aday Memur
21 Ağustos 2017 01:46

Kardeşim açığa alınğımda ağladım üzüldüm. Haksızlığa ugradık . Eşim yalandan olsa ağlamadı bıle. Bu süreçte safra kesesinden ameliyat oldum yatıyorum. Hersey ağrıma gitmeye başladı. Dün o anamın gönderdiği koliyi i çöpe atınca hersey bitti. Artık İki yabancı gibiyiz evde..zoruma gitsene artık dayanmaya çalışıyorum. Bu iftiradan kurtulayım bir an önce işime sılahıma döneyim başka bisey istemiyorum.

kuzgun19031903, 7 yıl önce

Devrem canini sikma sen bu evliligi kurtarmak icin elinden geleni yaptiktan sonra vicdanende rahatsan karsi tarafta buna ragmen hala boyleyse sen iade olduktan sonrada her zaman bugunleri hatirlayacaksin unutmazsin o yuzden acikca konus derdini anlat anlamiyorsa buyuklerine danis bir karar ver ve bende yeni evliyim bebegimde oldu bu aciktayken esimin dedigi su ne olursa olsun yanindayim sana cok guveniyorum sen bu ulke icin cok defa canini hice saydin bunu dogudada gordum ben sana bakarim evde otur calisma benim maasimbize yeter dedi o an dedimki iyiki evlenmisim Allah cc ondan binlerce razi olsun inan cok destek oluyor biliyorum canida sikiliyor ama herseyin hayirlisi

Otlukbeli55
Memur
21 Ağustos 2017 01:49

Ulan ne sıkıyosun be git konu aç ordan yaz burdan milleti meşgul etme adam olan evin içinde olanı böyle anlatmaz cevap vermeyin şuna

mstfaltnk42, 7 yıl önce

Kardeşim açığa alınğımda ağladım üzüldüm. Haksızlığa ugradık . Eşim yalandan olsa ağlamadı bıle. Bu süreçte safra kesesinden ameliyat oldum yatıyorum. Hersey ağrıma gitmeye başladı. Dün o anamın gönderdiği koliyi i çöpe atınca hersey bitti. Artık İki yabancı gibiyiz evde..zoruma gitsene artık dayanmaya çalışıyorum. Bu iftiradan kurtulayım bir an önce işime sılahıma döneyim başka bisey istemiyorum.

kaynak_06
Şef
21 Ağustos 2017 01:50

durumunu paylaşmakla iyi ettin devrem rahatlamışsındır, böyle kötü haberler nasıl üst üste geliyorsa İnşallah iyi haberlerde üst üste gelecek, aylardır sadece tebessüm edebilen insanlar zamanı gelince doyasıya gülecek, ihraç olan masumlar dualarda öncelik sizin tabi ...

Toplam 39532 mesaj
«212223242526272829303132»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi