Editörler : E.Kayı Han
05 Şubat 2023 13:57

Yahu sebebi sana yazdım işte adliyelik olmuş amirini şikayet edince savcılığa sürülüyorsun o yetmiyor yıldırma yalnızlaştırma politikası uygulanıyor çalıştığın kurumda en somunda da meslekten atma gibi ceza veriyorlar açığını yakalayıp bir şekilde
cgdsblt, 1 yıl önce

Ne alakası var??? Memuriyetten çıkarma durumundan bahsediyoruz!!! Kınama uyarı vs depil. Anlıyor musun?

Bu ceza sebebsiz yere oluşabilecek bir ceza mıdır? Burada tek tarafı dinliyoruz. Bir de karşı tarafı dinlemek lazım.

Adam işinden olnuş çokta konuşmak istemiyorum.

cgdsblt
Şube Müdürü
05 Şubat 2023 14:07

Anlamamakta bu kadar ısrar neden? Ben işe geliş gidiiinde sorun olmayıp, sen 20 gündür işe gelmiyorsun denen biri görmedim. Sen gördün mü?

Yatırım danışmanı, 1 yıl önce
Yahu sebebi sana yazdım işte adliyelik olmuş amirini şikayet edince savcılığa sürülüyorsun o yetmiyor yıldırma yalnızlaştırma politikası uygulanıyor çalıştığın kurumda en somunda da meslekten atma gibi ceza veriyorlar açığını yakalayıp bir şekilde

Dosdogru01
Aday Memur
05 Şubat 2023 14:18

Senin çevrendekilerden sen dahil, haksız bir olay gördüğünde fakat itiraz etse olaylar büyüyeceği için onlarca kişiyi karşısına alacağını Bile bile, tek dahi kalsa o haksız işe karşı çıkacak kişi kaç tane var?
cgdsblt, 1 yıl önce

Anlamamakta bu kadar ısrar neden? Ben işe geliş gidiiinde sorun olmayıp, sen 20 gündür işe gelmiyorsun denen biri görmedim. Sen gördün mü?

cgdsblt
Şube Müdürü
05 Şubat 2023 14:27

Karşındakini tanımadan bilmeden önyargılarla kuruyorsun kafanda. Ömrüm hem kendime hem çevreme yapılan haksızlıklar ile mücadeleyle geçti.

Ama şu değil, adam işe gelmemiş, ceza almış, niye ceza aldı değil!!! Bu aptallık olur.

Ama bir görev var, bunu yapması gereken kişi belli, zaman dilimi belli. Sırf ona angarya olsun diye uygunsuz bir zaman diliminde ve hiçte layığı olmayan birine verilmişse, sesimin ne kadar gür çıktığına şaşarsın.

Veya işin emekçisi, koşanı belli ama ödülü o değil başkası alıyor. Hem haksız ödülü alana, hem haksız teklif edene, hatta ödüle imza atana bile ulaşırım. Hiç ama hiç çekinmem.

İş yerinde uyumsuz insanlar olur. İşi zamanında yapmaz, takip etmezsen ilerletmez, her fırsatta mesaiden kaçar sabah zamana riayet ederek gelmez. Ama hak hukuktan laf açıldı mı mangalda kül bırakmaz!!!

Hiç olmadı mı bu bozuklupa sahip iş arkadaşın?????

Dosdogru01, 1 yıl önce
Senin çevrendekilerden sen dahil, haksız bir olay gördüğünde fakat itiraz etse olaylar büyüyeceği için onlarca kişiyi karşısına alacağını Bile bile, tek dahi kalsa o haksız işe karşı çıkacak kişi kaç tane var?
05 Şubat 2023 14:31

Sen sistematik mobing nedir öğren kardeşim senin bu dediklerin hepsi ülkemizde maalesef şu an yok siyaset yapmıyorum sadece gerçeği söylüyorum
cgdsblt, 1 yıl önce

Karşındakini tanımadan bilmeden önyargılarla kuruyorsun kafanda. Ömrüm hem kendime hem çevreme yapılan haksızlıklar ile mücadeleyle geçti.

Ama şu değil, adam işe gelmemiş, ceza almış, niye ceza aldı değil!!! Bu aptallık olur.

Ama bir görev var, bunu yapması gereken kişi belli, zaman dilimi belli. Sırf ona angarya olsun diye uygunsuz bir zaman diliminde ve hiçte layığı olmayan birine verilmişse, sesimin ne kadar gür çıktığına şaşarsın.

Veya işin emekçisi, koşanı belli ama ödülü o değil başkası alıyor. Hem haksız ödülü alana, hem haksız teklif edene, hatta ödüle imza atana bile ulaşırım. Hiç ama hiç çekinmem.

İş yerinde uyumsuz insanlar olur. İşi zamanında yapmaz, takip etmezsen ilerletmez, her fırsatta mesaiden kaçar sabah zamana riayet ederek gelmez. Ama hak hukuktan laf açıldı mı mangalda kül bırakmaz!!!

Hiç olmadı mı bu bozuklupa sahip iş arkadaşın?????

cgdsblt
Şube Müdürü
05 Şubat 2023 14:33

Dostum bilmediğin, içinde olmadığın, 2 tarafı da dinlemediğin bir şeyi savunuyorsun!!!

İiten çıkarma yok demiyorum, ibb 2020 de korona ya rağmen 15 bin kişiyi işsiz bıraktı mesrla. Evet oluyor.

Ama somut olayda sasece tek taraflı "iddia"yı biliyorsun. Fazlasını değil!!!

Sen sistematik mobing nedir öğren kardeşim senin bu dediklerin hepsi ülkemizde maalesef şu an yok siyaset yapmıyorum sadece gerçeği söylüyorum
05 Şubat 2023 14:38

Bak bu konuda sana katılıyorum tek taraflı yargılamıyorum sadece bilinen bir gerçeği söylüyorum sana güçlünün borusu ötüyor şu an ki günümüzde eşit adalet kavramları çok istisna oldu bu ibb hakkında zatrn yorum yapmıyorum şu an bak siyasi konuşuyorsun hiç o topa girmeyelim tarafsız olmak en doğrusu bu arkadaşın durumu da bundan mustarip o konuda yorum yapmıyorum ibb konusunda iyi günler
cgdsblt, 1 yıl önce

Dostum bilmediğin, içinde olmadığın, 2 tarafı da dinlemediğin bir şeyi savunuyorsun!!!

İiten çıkarma yok demiyorum, ibb 2020 de korona ya rağmen 15 bin kişiyi işsiz bıraktı mesrla. Evet oluyor.

Ama somut olayda sasece tek taraflı "iddia"yı biliyorsun. Fazlasını değil!!!

cgdsblt
Şube Müdürü
05 Şubat 2023 14:41

İşte sorun burada başlıyor zaten. Karşı tarafı hiç dinlemediğin bir konuda hemen, tarafların biri hükümet olduğu için hak veriyorsun.

Ama karşı tarafı muhalefet olan konu da korona dönemi 15 bin kişi aç sokakta kalmış susuyorsun.

İşte objektif fikirler oluşamamasının tek nedeni bu. Adalet aramıyoruz. Çünkü tarafız!!!

Bak bu konuda sana katılıyorum tek taraflı yargılamıyorum sadece bilinen bir gerçeği söylüyorum sana güçlünün borusu ötüyor şu an ki günümüzde eşit adalet kavramları çok istisna oldu bu ibb hakkında zatrn yorum yapmıyorum şu an bak siyasi konuşuyorsun hiç o topa girmeyelim tarafsız olmak en doğrusu bu arkadaşın durumu da bundan mustarip o konuda yorum yapmıyorum ibb konusunda iyi günler
05 Şubat 2023 14:45

Bak karşı yargı dinlemediğini için siye demişsin seni dinledim ve tek taraflı olmadığı için aynı ortak fikrimde sana katılıyorum dedim sen ama ibb diyorsun o zaman bende sana ihraç olan 6000 bin polis ten bahsedeyim
cgdsblt, 1 yıl önce

İşte sorun burada başlıyor zaten. Karşı tarafı hiç dinlemediğin bir konuda hemen, tarafların biri hükümet olduğu için hak veriyorsun.

Ama karşı tarafı muhalefet olan konu da korona dönemi 15 bin kişi aç sokakta kalmış susuyorsun.

İşte objektif fikirler oluşamamasının tek nedeni bu. Adalet aramıyoruz. Çünkü tarafız!!!

cgdsblt
Şube Müdürü
05 Şubat 2023 14:46

Gerekçesi terör mü?

Bak karşı yargı dinlemediğini için siye demişsin seni dinledim ve tek taraflı olmadığı için aynı ortak fikrimde sana katılıyorum dedim sen ama ibb diyorsun o zaman bende sana ihraç olan 6000 bin polis ten bahsedeyim

fırat792
Aday Memur
05 Şubat 2023 16:05

Demek insan taraflı olmasa anlamak isterse anlayabiliyor Konu Aynen Durum bahsettiğiniz gibi , Şikayet ile alakalı ,Düşünün bir Kurumda görevde yükselme sınavını kazanan tek kişi olduğunuz halde Mülakata alınmıyorsunuz sürüncemeye bırakılıyor , Düşünün kurumda kimse korkudan sizinle konuşmuyor , Derece ve kademe ilerlemem şartlar oluştuğu halde doğru yapılmadı özlük haklarıma yansıtılmadı, dilekçelerim işleme alınmadı, Kamu Denetleme Kurumuna yazdım Kamu denetleme kurum yazısına rağmen tarafıma cevap verilmedi, Cevap verilmeyince ,dilekçene sayı verilmeyince idare mahkemesinde zımni red yönünden iptal davası da açamıyorsun. yoğun başvurularım, suç duyurularım sonucu derece ve kademe ilerlememi Muhakık incelemesiyle düzeltirdim yazacak çok şey var

Arkafdaşım sen kamu kurumunda mı çalışıyorsun bilmiyor musun amirinle adli bir olay yaşıyorsan her türlü mobbing yaptırıma maruz kalırsın o yetmez arkasına amirinin amirini de alır seni meslekten atmak için ellerinden geleni yaparlar.

Dosdogru01
Aday Memur
05 Şubat 2023 16:14

Dilekçeni iadeli taahhütlü posta ile gönderip 60 gün içerisinde işlem yapılmazsa savcılığa suç duyurusunda bulun

fırat792
Aday Memur
05 Şubat 2023 16:26

Teşekkür ederim haklısınız , En sağlıklısı noter ihtarnamesi ama gerek kalmadı kamu denetleme kurumunun ham bana , hemde kuruma başvurucuya cevap verilmesi yönündeki yazıya 2 ay cevap verilmeyince suç duyurusunda bulundum ve Muhakık incelemesiyle derece ilerlemesi ile ilgili konuyu düzelttirdim

Dosdogru01, 1 yıl önce
Dilekçeni iadeli taahhütlü posta ile gönderip 60 gün içerisinde işlem yapılmazsa savcılığa suç duyurusunda bulun

fırat792
Aday Memur
05 Şubat 2023 16:52

Değerli Forumu okuyan Arkadaşlar Ademoğlu Bulunduğu ortamdaki tehditlere Karşı Savunma mekanizmaları geliştirir ve Bende Bulunduğum ortamdaki insanların Her türlü komplo, iftira vesair yöntemlere başvuracaklarını bildiğimden bende Bazı önlemler Aldım. Burada açıklayamacağım veriler dışında Elimde Kişisel olduğunu ispatlayabileceğim Navigasyon Kayıtlarım var , ve benim Söz konusu tutanak tarihlerinde işe gittiğimi gösteriyor

Ve suç duyuruma istinaden eğer teknik ve yasal engeller yoksa Baz sinyal kayıtları da bendeki navigasyon Kayıtlarıyla uyumlu Çıkacak işte o zaman çok güzel olacak...

Ben aslında Hakkımda tutulan tutanakların asılsız olduğunu ispatlayıp bana bu komployu düzenleyenleri ibreti alem için Mahkum ettirmenin peşindeyim

Toplam 34 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi