Editörler : oto-danisman-expert
03 Eylül 2011 11:11

Reno Spring hakkında bilgi verir misiniz lütfen...

94 model bu aracı 6bine alıyorum nasıl bi araçtır?

apoworld
Kapalı
03 Eylül 2011 14:47

springler ve fairwaylar broadwaylara göre daha az tutuluyor ve daha ucuza satılıyor satarkende broadway kadar rağbet görmezler 94 model bi araç için 6000 tl bence fazla araç temiz olsa dahi etmez diye düşünüyorum eğer acelen yoksa aracını kışa doğru al derim bayram arası fiyetlar uçuyor.üstüne az daha koy accent al hiç olmazsa hidrolik direksiyonu abs si var güzel kaçar yolda koymaz

bizimmmköylü
Yasaklı
03 Eylül 2011 15:10

spring tavsiye etmeme

piyasası yok

birkaç kuruş daha verip broadway almanı tavsiye ederim

el.san.z.e.ö.
Müsteşar
03 Eylül 2011 15:35

sanayiye park etmek isterseniz alın derim. ben tavsiye etmem.

ahmet99
Daire Başkanı
03 Eylül 2011 21:55

böyle komedi olmaz.aracın sağ aynası yok biliyormusunuz.ben yıllar önce gördüm şaşırdım.o zamanki koç un kafası.para verip taktırıyorsun.arabanın paspasları yan çıtası alırken yoktu.springe bulaşma.arkadaşlara katılıyorum broadway al çeyrel altın gibi.istediğin zaman bozdur.parçası ucuz.benim arabanın aynası 800 tl broadway in 30 tl daha ne olsun

- XXL
Yasaklı
03 Eylül 2011 23:29

ben 3-5 fazla verde sunu al demıyecegım

sprıng gercekten berbat bı araba alternatıf olarak kıa sepıa yada sahın tarzı araclar daha makul

06 Eylül 2011 00:16

yorumlarınız için teşekkür ederim sağolun arkadaşşlar...

FABİAN10
Aday Memur
15 Eylül 2011 23:13

hocam spring broadway fairway ve flash arasında an küçük motorlu ve devri an yüksek arabasıdır. ayrıca satarken müşteri bulmak zordur. yakıt olarak broadway ve fairwayden fazla olduğunu da unutmayın

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi