Editörler : crops35
12345678910111213»

murat_62
Şube Müdürü
09 Ağustos 2011 16:56

Arkadaşlar hiç bir gelişme olmadımı????

efe06091
Şef
09 Ağustos 2011 19:07

tuncay ulker arkadsımızn ıs mehkemesınde bılırkısı raporu olumlu cıktı. sızdekı gelısmeler nasıl ?? gözlemm.

murat_62
Şube Müdürü
10 Ağustos 2011 16:59

İlginize teşekkür ederim.Bana çok yardımcı oldunuz sizin sayenizde,sizin yardımlarınız ile Asliye Hukuk da tazminat davası açtımya.Ne çabuk unuttunuz.doğrusu üzüldüm.

murat_62
Şube Müdürü
16 Ağustos 2011 10:17

Arkadaşlar.

Davanın son aşamasına geldim.Kararım Danıştayda.Eğer Danıştay kararı onar ise, Unvanımı alamaz isemde, en azından paramı alabilecem.

Daqnıştay dosya sorgudan baktığımda ''Savcılık Sırasında'' diyor.

Acaba bu sıra kaç ayda geliyor.Bilgisi olan varsa lütfen yazsın.

Yalnız şunuda söyleyim Danıştaya ilk gitmiyor.Danıştaya 2.kez gidiyor.Sanırım bu durumda daha çabuk karar verilir diye düşünüyorum.

Selamlar....

murat_62
Şube Müdürü
20 Ekim 2011 11:28

Arkadaşlar Merhabalar

Hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyor.Yokmu müjdeli haber verecek birisi.

Benim davam Danıştayda.Sonrada büyük birihtimalle Karar Düzeltmeye gider.Ondan sonra ne olur bilinmez.Şuan Savcılık sırasında.

Hayırlı Haberlerinizi berkliyorum

Murat

tuncay ülker
Şube Müdürü
10 Kasım 2011 22:06

murat_62 kardeşim 2 hafta önce cebini 2 kere aradım cevap vermedim yoksa senmi canın istediğin zaman mı cevap veriyorsun Selamlar.

murat_62
Şube Müdürü
11 Kasım 2011 16:23

Tuncay Arkadaşım Merhaba

Uzun süre sana yazdığım maillere hiç cevap alamadım.Bende bunun üzerine telefon numaranı sildim.Genelde rehberimde olmayan kişilerin telefonlarını açmıyorum.Açtığım zamanlarda oluyor.

Olay bundan ibarettir.

tuncay ülker
Şube Müdürü
11 Kasım 2011 22:22

Merhaba murat_62 arkadaşım ünvan olayında sana defalarca yadım ve görüşmelerimizde söyledim gereki kurumlara dilekçe yazarak hepsinde olumsuz cevap aldığımı söyledim.Fakat sen aynı şeyleri soruyordun.(söylediklerime kanat getirmiyordun. Kardeş şimdi bende senin telefon numaranı siliyorum Neyse kardeş bundan sonraki hayatında sağlık mutluluk ve başaılar dileğiyle Selamlar.

tuncay ülker
Şube Müdürü
13 Kasım 2011 22:01

02.12.2011 iş mahkemesinde duruşma olacak hayırlısı olur İNŞAALLAH

murat_62
Şube Müdürü
14 Kasım 2011 10:23

Tuncay Bey

Senin davanın bende önce olması.Senin yaptıklarını benim yapmama anlamına gelmez.Ayrıca sen bir çok hata yaptın.Gereksiz yere davalar açtın.Süreleri geçirdin.Savcılıkdan gelen cevabı üst mahkemeye götürmedin. vs.vs. hatırladıklarım bunlar.Seni izleyecem diye bir durum yok.İzlemeyecem diyede bir durum yok.Ne olursa olsun maillere iki satır yazabilirdin.Yoksa birini kolay kolay silmem.Yinede olumlu cevap aldıkca burada paylaşacam.Bencillik yapmayacam.

Asliye Hukuk da 8 aralıkda duruşmam olacak.Mahkemesi olan arkadaşlara başarılar dilerim.

tuncay ülker
Şube Müdürü
14 Kasım 2011 12:19

murat_62 bey

Sıkıntıları daima ilkler çeker bizim durumumuz hakkında hiç kimse bilgi sahibi değilken senin tabirine göre ben yanlış yaparak gereksiz yerlere dava açtım diyorsun.Unutmaki doğrular yanlış yapılarak bulunur.Benim yanlışlarım senin doğru yapmama sebeb olmuştur.Sana hakkımı helat etmiyorum. NASIL OLSA BENDE BİLGİLERİ ALDIN.( bu sefer telekom genel müdürlüğüne farklı bir dilekçe yazarak yasal süre bittikten sonra savcıılığa duyurusunda bulunma hakkımı kullanacağım.(KAZANILMIŞ HAKLARIN SURE KAYBI VE ZAMAN AŞIMI OLMAZ.

murat_62
Şube Müdürü
14 Kasım 2011 13:48

Tuncay Bey merhaba

Burada senle polemiğe girmek istemiyorum.Ortada kazanılmış bir şey yok.Bilgi dediğin göndermiş olduğun mahkeme kararları.Seni ayıplıyor cahilliğine veriyorum.Sen benim için Avukatına bir satır yazımı yazdırdın.Veya sen benim için bir şeymi yazdın.Ben senin bilgilerini kullanarak dava açmış değilim.2004 yılında ben davayı açtığımda ne sen beni tanırdın nede ben seni tanırdım.Tek başıma avukatsız olarak bu günlere geldim.Daha fazla kırıcı olmayalım.Lütfen burada cevap yazma.Kişisel konuları burada tartışmayalım.

Selamlar...

tuncay ülker
Şube Müdürü
15 Kasım 2011 00:40

murat_62 bey burada bende seninle polemiğe girmek istemiyorum.Sen yoluna ben yoluma kardeşim burada satırlarıma son veriyorum.

tuncay ülker
Şube Müdürü
02 Aralık 2011 12:39

tek yr arkadaşlar bugünkü iş mahkemesindeki duruşmada bilir kişi raporunda tek yrd ile teknisyen arasındaki fark hesabını 14.872 tl olarak sundu.

efe06091
Şef
10 Aralık 2011 12:08

kazancaksın arkadsım..ıkı kere ıkı dört eder..onun gibii..

murat_62
Şube Müdürü
17 Şubat 2012 11:18

Uzun bir aradan sonra merhaba.

Aylar sonra buraya girdiğimde yeni hiç bir şey göremedim.Sonunda Telekom hepimizin nefesini kesti.Maalesef yeni kazanımlar vs. Hiç görmedim.Hergün sayfalar dolusu yazan arkadaşlarda yok.Derneklerin reklamlarını yapan arkadaşlarda yok.Ben hayatta kaybetmem diyen arkadaşlarda yok.Umarım sağlığınız mutluluğunuz yerindedir.Diğerleri hep geçici şeyler üzülmeyin.Her şeyde bir hayır vardır diyin.

Selamlar...Murat

harammy36
Şef
27 Şubat 2012 09:10

kardeş hiç bir davayı kaybetmedik ama uygulamıyorda aklımızda karıştı madem uygulanmayacaksa bu mahkemeler neden var yeniden dava aç 10 yılı buldu davalar bakalım kurum içi sınavı var girip kazanırsam sadece tazminata devam edecem yok kaybedersem avukatın ağzına bakacağız ne olacak ne edecek aklımda ermiyor

tuncay ülker
Şube Müdürü
06 Mart 2012 11:25

arkadaşlar 22 mart 2012 de iş mahkemesinde TEK.ile TEK YRD ARASINDAKİ FARK maddi ve manevi davası duruşmam var.Hayırlısı olur İNŞAALLAH.SELAMLAR

murat_62
Şube Müdürü
16 Nisan 2012 09:10

Merhaba Arkadaşlar.

Arkadaşlar mahkeme kararı ile teknisyen olmayı unutun.Böyle bir şans yok.Yapacağınız tek şey kurumunuzda açılacak olan unvan değişikliği sınavına girmek.Şahsen ben onu bekliyorum.

Mahkemeden sadece para bekleyin.Eğer Avukata para verdiyseniz onu kurtarmaya bakın.Çok şükür ben tüccar avukatlara 5 krş yedirmedim.İş mahkemesindede tazminat davam sürüyor.Ne kadar kazanırsam kar diye düşünüyorum.Avukatlar en başından beri unvan verilemeyeceğini biliyordu.Ama para kazanmak için söylemediler.

Başarılar-Saygılar

murat_62
Şube Müdürü
15 Haziran 2012 11:45

Arkadaşlar merhaba.

Unvan alan varmı demiyeceğim.Çünkü o artık imkansız.Öyle bir durum yok.Ama para alan varmı diyebilirim.Benim ikinci duruşmam(iş mahkemesi) Eylül ayında olacak.Yinede umutluyum.3-5 krş gelir diye düşünüyorum.Herkese başarılar.

Toplam 338 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi